שאלון : אוכל

../images/Emo21.gif שאלון : אוכל

האם אתה אוהב לאכול?
על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"?
מה הפרי האהוב עליך
??
הפרי השנוא עליך:
הירק האהוב עליך:
הירק השנוא עליך: מה יותר טעים:
פיצה או המבורגר?
קולה או ספרייט?
גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה?
שניצל או דגים?
ממתקים או סופגניות?
תה או קפה? מה עדיף:
ברוקולי או קישוא?
דג מלוח או דג מתוגן?
עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר?
תמנון או חזיר?
טונה או נקניקיה? סנדויץ' לביצפר:
גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה?
נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות?
חביתה עם בשר או שניצל?
שוקולד או בוטנים?
סופגניה או בורקס?
מלוח או מתוק?
פלפל חריף או מיונז?

yaeli87

New member
נאמי.

האם אתה אוהב לאכול? כל כך כן!
על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? צפרדעים ושבלולים
מה הפרי האהוב עליך ??הו..לא יודעת:S
הפרי השנוא עליך:תמר
הירק האהוב עליך:עגבניה
הירק השנוא עליך:בצל
מה יותר טעים:
פיצה או המבורגר?המבורגר
קולה או ספרייט? קולה
גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? המ...לא זוכרת מה יש לכל אחד
שניצל או דגים?שניצל
ממתקים או סופגניות?סופגניות
תה או קפה?פעם קפה,עכשיו תה
מה עדיף:
ברוקולי או קישוא? ברוקולי נאמי
דג מלוח או דג מתוגן? איכ
עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? איכ איכ
תמנון או חזיר? איכ
טונה או נקניקיה? נקניקיה
סנדויץ' לביצפר:
גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? לבנה עם ירקות
נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? נקניקיה עם סלט
חביתה עם בשר או שניצל? שניצל
שוקולד או בוטנים? שוקולד
סופגניה או בורקס? סופגניה
מלוח או מתוק? מלוח ואז מתוק
פלפל חריף או מיונז? מיונז הודגש באמצעות מדגישומטיק

מה שהשיעמום גורם לי לעשות...

חחח האם אתה אוהב לאכול? מאודדד על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? בשר מה הפרי האהוב עליך ?? אממ בלוברייז הפרי השנוא עליך: בננה הירק האהוב עליך: בצל סגול!! יאמייי הירק השנוא עליך: עגבניות מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? םיצה קולה או ספרייט? אףאחד גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? אממ לא ממש מכירה את הגלידות פה שניצל או דגים? איכס איכס איכס ממתקים או סופגניות? ממתקים תה או קפה? קפה מה עדיף: ברוקולי או קישוא? ברוקולי יאמיי דג מלוח או דג מתוגן? איכסססס עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? איכס איכס איכס תמנון או חזיר? איכס איכס איכס טונה או נקניקיה? איכס איכס סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? אף אחד נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? אף אחד חביתה עם בשר או שניצל? אף אחד שוקולד או בוטנים? אממ חמאת בוטנים רק מהחברה שאני אוהבת (שלא קיימת בישראל בעע) סופגניה או בורקס? בורקס! מלוח או מתוק? מלוח פלפל חריף או מיונז? אמממ

SNoopY 26

New member
חח בדיוק ברקע

"ספיר את באה לאכול"
אז צ'יק צ'ק האם אתה אוהב לאכול? חח ברור על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? אעע איכס :[ ראיתי מישו אוכל לחמניה עם שוקולד, טונה, נקניק, חרדל, מלפפון חמוץ וחמאת בוטנים :::[[[ רק הריח הרג אותי. [וזה היה בגדר משימה.. אבל בכל זאת, הוא פאקינג אכל את זה!] מה הפרי האהוב עליך ?? תפוח קלמנטינה בננה הפרי השנוא עליך: אין הירק האהוב עליך: מלפפון ירוק,עגבנייה,חסה הירק השנוא עליך: ממ..לא עולה לי מה יותר טעים: [אויש אני שונאת ת'שאלות האלה] פיצה או המבורגר?ממ המבורגר קולה או ספרייט? קולה. איכספרייט גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שטראוס אני מניחה שניצל או דגים? גם וגם ממתקים או סופגניות? ממתקים תה או קפה? גם וגם מה עדיף: ברוקולי או קישוא? חח לא אכלתי את שנייהם הרבה זמן אז לא יודעת דג מלוח או דג מתוגן? גם וגם [נו קשה לי לבחור] עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? איכס מההה תמנון או חזיר? איייכס טונה או נקניקיה? נקנקיה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? גבינה לבנה עם ירקות נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? נו מה נסגר איתכם :::|| חביתה עם בשר או שניצל? חלאס [איבד מהפואנטה] שוקולד או בוטנים? שוקולד סופגניה או בורקס? בורקסססס מלוח או מתוק? אאאמממ גם וגם נו דיי!! פלפל חריף או מיונז? מיונד [?] שאלון טיפשי

liquid fairy

New member
עונה

האם אתה אוהב לאכול? ברוררר על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? כל הדגים למינהם. מה הפרי האהוב עליך ??תפוח הפרי השנוא עליך:בננה. [לא שנוא,אבל הכי פחות אהוב.
] הירק האהוב עליך:גמבה הירק השנוא עליך:אנערף מה יותר טעים: פיצה או המבורגר?המבורגר קולה או ספרייט? קולה גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שניהם אחלה שניצל או דגים?שניצלל[תירס אם אפשר] ממתקים או סופגניות?בחירה קשה..ממתקים תה או קפה?נס קפה מה עדיף: ברוקולי או קישוא?ברוקולי דג מלוח או דג מתוגן?שום דג עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? עוגת גבינה תמנון או חזיר? תמנון,למרות שאני לא יודעת מזה בכלל חח טונה או נקניקיה?נקניקיה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה?גבינה צהובה נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות?חומוס עם ירקות חביתה עם בשר או שניצל? שניצל שוקולד או בוטנים?שוקולד סופגניה או בורקס?סופגניה מלוח או מתוק?מלוח פלפל חריף או מיונז?מיונז

naama1989

New member
אוכלללל../images/Emo99.gif

האם אתה אוהב לאכול? מאודדד
על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"?אממ..תלוי מתי. בבוקר כמעט הכל. וגם בנסיעות. מה הפרי האהוב עליך ??אוף! שאלה קשה! נראה לי הכל חוץ מקיווי [טיפה עדיפות לתפוח אדום
] הפרי השנוא עליך:קיווי^^ הירק האהוב עליך:עגבניה נראה לי..אוה! לא! מלפפון חמוץ
הירק השנוא עליך:ממ..תרד! מה יותר טעים: פיצה או המבורגר?תלוי מתי קולה או ספרייט? קולה,ברור. גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? איכ גלדיה! שניצל או דגים?שניצל ממתקים או סופגניות? ממתקים תה או קפה?תההה מה עדיף: ברוקולי או קישוא?אפחד
דג מלוח או דג מתוגן?מטוגן עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר?אפחד
תמנון או חזיר? לא כשר :/ טונה או נקניקיה?ממ תלוי מתי. נראה לי אבל נקנקיה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה?אפחד. אם אין ברירה אז גבינה עם ירקות נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות?ממ..נקנקיה חביתה עם בשר או שניצל?שניצל שוקולד או בוטנים?אפחד סופגניה או בורקס?סופגניה ללא ריבה :) מלוח או מתוק?מ=חמוץ פלפל חריף או מיונז?פלפל יום טוב

aYaLoLy

New member
איך אפשר לשנוא גלידה?!?!../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

סוטהה ;[

למעלה