פגישת סקו"ש

fireyes

New member
../images/Emo209.gif../images/Emo48.gif../images/Emo115.gifפגישת סקו"ש../images/Emo23.gif

שרשרו להודעה הזו את התאריכים בהם אתם לאיכולים להיפגש,בתקווה שנמצא יום אחד בודד שבו כן נוכל להיפגש...
תהיו אופטימים..

צ ש ט ש

New member
~אופטימית~

עד ה 25.7 (יום ד') אני לא יכולה, כי אני לא יכולה לנסוע לבד ומי שתכננתי לנסוע איתה בחו"ל. אח"כ - חופשיה כציפור D: (אם תציינו למה אתם לא יכולים זה יהיה נחמד.)

../images/Emo205.gif../images/Emo176.gifאבל נראה לי שהוא יודע לשרשר!

איתמר
תלמד לשרשר.
(-רגע של נרקסיזם- מה תעשו בלעדיי האאא? D:)

ממ

24.7 4-7.8 בערך מה12.8 עד שבוע אחרי. כל יום ראשון כל יום חמישי וכל יום אני פנויה בערך מ4, אבל אני אוכל יום אחד לצאת קודם.

אה!

לא זוכרת בדיוק מתי, אבל עד סוף יולי אני אוכל בערך מ4, אחכ פנויה כל היום [אלא אם זה מהימים שכתבתי או סמינר בוגרת שאין לו עוד תאריך] וההסברים הם- 24.7 אני לא רוצה לכתוב עדיין למה כי יש מצב שהיא תקרא את זה, איכשהו.. רק כשהתאריך יעבור אני אסביר מה יש שם. 4-7.8 טיול מים!! [נוגה אם את רוצה להרשם אליו אז -עכשיו-
בערך מה12.8 עד שבוע אחרי. אני יורדת לסיני כל יום ראשון יש לי בריכה שזה תקוע באמצע היום כל יום חמישי עבודה ואבא.. וכל יום אני פנויה בערך מ4, אבל אני אוכל יום אחד לצאת קודם. קייצת כמובן. היא נגמרת ב1-2 [לא זוכרת בדיוק] אבל יש אחכ ליווים וישיבות.. בקיצור עד 4 בערך כל יום אני בבית..

../images/Emo205.gif../images/Emo176.gifוהמ,

ה11.8... יום אחרי לא אפשרי. 12.8-20.8, אני אוכל להשתחרר יום אחד אבל עדיף שלא... קייצת. ו26.8, יש לי מפגש של חיות וחברים.

נוגעע

New member
../images/Emo103.gifהממ..

אני לא יכולה מה-29 ליולי עד ה-2 לאוגוסט...(יש לי מחנה D: ) וזהו.. בעקרון בכל שאר הימים אני יכולה רק מ-4 בערך..

../images/Emo203.gifזה לא יעבוד ככה!

צריך לעשות איזה ועידה עם כמה שיותר חברי פורום ולקבוע איתם תאריך שמתאים לאותם חברי ועידה (ממש לא עקרוני מי, מי שיהיה מחובר). אפילו שני תאריכים, ולתת את שניהם וזה יהיה תאריך המפגש- מה שיותר נוח (חברי הפורום יסמנו
על התאריך שיותר נוח בין השניים) ומי שלא יכול לבוא, לא נורא פעם אחרת... לדעתי תעשו ככה כי אחרת בחיים לא נמצא תאריך. :)

למעלה