silvey

New member
שאלת קניית מיכל נוסף ב"פישוויל"

אתמול ניסיתי לקנות מיכל לדגים ב-5000 מטבעות. נפתחו לי שני מיכלים חדשים, ה-2 וה-3 אבל יש עליהם מנעולים צהובים מצד ימין שלהם. לקחו לי מהחשבון 5000 מטבעות ואני לא מצליחה לפתוח את המיכל השני שהתור. ברגע שאני לוחצת על המיכל השני נפתח שוב הדף של הקנייה כאילו הם רוצים עוד 5000.... מישהו נתקל בתופעה הזאת? כשאני מנסה להיכנס לאתרים באנגלית ולנסות למצוא פתרון שם או להתלונן על זה שלקחו את הכסף ולא קיבלתי כלום בתמורה, אני סתם מסתבכת. יש עיצה?

קמוש1

New member
שאלה בקשר לצאט

האם ניתן להיות במצב רואה ואינו נראה? כלומר שאני לא אהייה מחוברת לצאט אבל שאני כן אראה מי מחובר? והאם ניתן לחסום אנשים שמישהו ספציפי שהוא לא יראה אותי מחוברת..?

שבוע טוב. שאלה בקשר לחווה

כשאני בחווה למטה במסך יש אפשרות להירשם לקבלת מיילים ועדכונים. אני מקליקה וכלום לא קורה. איך אני יכולה להירשם? תודה רבה

לא יכול יותר לראות "בקשות" בפייסבוק

למרות ששולחים לי (והרבה!)...(קרי : בקשת מתנות לישומים שונים כדוגמת FARMVILLE).... עד לפני מספר ימים יכולתי עוד לראות בקשות בדף הבית שלי אך לא עוד משום מה... זה קורה בכל המחשבים שלי בבית וגם במקום אחר כך שהבעיה היא לא לוקלית.... מצאתי אמנם דרך עקיפה אך היא ממש לא נוחה, וזה להיכנס במיוחד בכל פעם מחדש לקישור נפרד שבמקרה עליתי עליו שמוביל אותך לתיקייה בשרת אשר בה מאכלסת את הבקשות שחברים שלחו לך. אך כפי שאמרתי זה ממש לא נוח משום שאין לי שום אינדיקציה בדף הבית כפי שהיה עד לפני 4 ימים, ואני צריך לפתוח דף אינטרנט חדש בכל פעם... אשמח לדעת איך להחזיר זאת שוב... תודה חבר'ה

דנה 113

New member
דף לעסק בפייס בוק

שלום , יש לי כמה שאלות : 1. פתחתי דף לעסק וראיתי שיש עסקים ששם העסק מופיע בשורת הכתובת מיד אחרי המילה facebook . ואצלי זה לא כך, אצלי כתובה המילה pages אחרי , איך משנים את זה ? 2. החשבון שלי כעת (פתחתי רק דף עסק) מאד מוגבל , האם בפתיחת דף עסק חייבים גם לפתוח חשבון אישי בכדי לקשר חברים וכו' או שחבון דף עסק מתפקד לגמרי אחרת מחשבון רגיל , מה ההבדל בינהם ? תודה רבה .

Black Stain

New member
בעיה בפייסבוק

את העדכונים שלי (הנוטיפיקיישנס) אני מקבלת למייל.. אבל ראיתי שכל השאר מקבלים אותם בנוטיפיקיישנס בפייסבוק ואני מקבלת שם כל מיני ספאם של שאלונים ועיניינים איך אני עושה שאני אקבל גם כמו אנשים אחרים את הדברים המעניינים בנוטיפיקיישנס? כמו תיוגים תגובות וכאלה? תודה מראש :D

אוקיי אז ככה..

קודם כל על מנת למנוע מפייסבוק לשלוח לך הכל לאימייל את צריכה לכוון את ההגדרות... settings-> Account Settings ולבחור בטאב של Notification.... שם פשוט לעבור אחד אחד ולהסיר את הV... אחר כך בסרגל שלמטה איפה שיש את הצ'אט ממש בצד של הצ'אט יש שם את הכפתור של הנוטיפיקטשיין אז ללחוץ עליו ואז יפתח לך חלון ושם את צריכה ללחוץ על see all... ואז פשוט לסמן בV בצד מה את רוצה שיופיע לך... ומה לא...

בעיה בפייסבוק בהקשר של החווה

סליחה על העילגות מראש. איך אני עושה שאני אראה בדף הראשי בפייסבוק את כל מה שחבריי שמשחקים גם כן בחווה ומצאו ופרסמו? כי כרגע אני פשוט צריכה לעבור אחד אחד ולהכנס לפרופיל שלו ולקוות שהוא מצא משהו שאני יכולה לקחת לו... מקווה שהייתי מובנת

shellram1975

New member
את אמורה לבחור view live feed

ולא סתם news feed וכך את מתעדכנת בלייב און ליין לגבי עדכונים של השכנים שלך לחווה. רק שימי לב שאת לא חסמת באיזשהו שלב את העדכונים לגבי החווה כשעוד לא היית בעניין, אולי...

lior1819

New member
הפייסבוק עושה מה שבא לו (גוגל כרום)

בזמן האחרון הפייסבוק שלי החליט לבד לאיזה תמונות הוא רוצה להיכנס ולאיזה לא (הן נטענות שעה בלי שרואים כלום),ומתי לראות את הדף בית ומתי לא... האינטנט שלי אחלה, גולש חלק בכול האתרים, רק הפייסבוק החליט להשתגע. מחקתי קוקיז. יש מצב שזה קשור לזה שאני גולש בגוגל כרום? HELP פליז!

פייסבוק ואקספלורר 8

אהלן, למישהו יש אולי מושג איך אני מוריד את הרצועה המקובעת בתחתית דף הבית של הפייסבוק למי שמשתמש ב IE8 ? זה הכיתוב הטורדני שיש ברצועה הזו >>> "Your Home Page displays interesting content from your friends. Share messages and photos with your friends using the Publisher. You control your experience. למד/י עוד about how privacy works on Facebook." באקספלורר 6 זה לא שם... זה ממש מסתיר דברים ולא נותן לעבוד באופן רציף.... תודה רבה

בקשר לאתר הכרות

אם בזמן שגלשתי באינרנט, הופיעה לי תמונה של בחורה שמחוברת כרגע, ושלחצתי עליה הגעתי לאתר הכרות מסוים. מה זה אומר שמישהו אצלי בבית מחובר לאתר הזה ומדבר איתה?

אני מניח שאם הייתי יודע, לא הייתי שואל ../images/Emo13.gif

בכל מקרה, נשבר לי מהתקלה הזו (לאחר שבדקתי בכל מקום אפשרי) והחלטתי למחוק את החשבון ופתחתי אחד חדש... גם החווה הענפה שהיתה לי הלכה לעולמה
באסה... תודה בכל מקרה

למעלה