thegreengirl

New member
באיזה גודל צריכה להיות תמונה בטוויטר כדי

להתאים לתיבה של התמונה? משום מה זה חותך אותה באמצע ואת הקצוות בצדדים לא רואים. בנוסף, איך אני מעצבת רקע לדף? באיזה גודל צריכה להיות התמונה שתהפוך בסוף לרקע? אשמח לתשובה דחופה! תודה רבה

אנסה לענות...

התמונה בטוויטר הנה 73 פיקסלים על 73 פיקסלים.. אני אישית משתמשת בתמונה שהכנתי 500 פיקסלים על 589 פיקסלים ורואים אותה מצויין... אני מניחה שאולי כדאי לך להקטין את התמונה לגודל הזה או בסגנון... לגבי הרקע לדף... את יכולה לעצב רקע בכל תוכנת עיצוב... אני אישית עצבתי בפוטושופ... את יכולה גם להשתמש בגימפ (gimp) או כל תוכנת עיצוב שהיא... אני אישית השתמשתי בגודל של 504 פיקסלים על 504 פיקסלים.. זה הכפיל את עצמו פעמיים שלם ועוד פעמיים חצי... רקע אחר של מישהו אחר עשה כדי שזה יתפרס על כל הדף ולא כמה פעמים הוא 1600 פיקסלים על 1436 פיקסלים (טוויטר יקטין את זה אוטומטית ל785 פיקסלים על 705 פיקסלים).. אגב, את יכולה להשתמש בכל תמונה בתור רקע... תמונה פשוט רגילה... מקווה שעזרתי...

קיבלתי וירוס באינבוקס ../images/Emo7.gif

ערב טוב. חבר שלח קישור , שרק אחרי שפתחנו אותו גילינו שזה וירוס ושזה נשלח אוטומטית דרך המחשב הנגוע שלו. מאז כל האייקונים לא נראים על הדסקטופ, אי אפשר להשתמש במדיה פלייר, ואי אפשר לפתוח תמונות ומצגות. האם יש לי מה לעשות חוץ מלפרמט את המחשב? ניסיתי לנקות עם AVG אבל זה לא ממש עבד. מאד נשמח לרעיונות ופתרונות... תודה!

גם לי ../images/Emo4.gif

אבל לפחות אצלי האנטי וירוס הזהיר אותי ואני מחקתי את הוירוס שהיה אמור להיות על המחשב. כלומר מנעתי מהוירוס להגיע למחשב שלי לא משנה מה עשיתי ונראה לי שעשיתי DELETE על מה שהאנטי וירוס הקפיץ. אז עצה קטנה
תנסי להריץ את האנטי וירוס שלך על כל המחשב ותעשי ניקוי של קוקיז וקבצים זמניים.

אני לא יכולה למחוק קוקיז וקבצים זמניים

כי המחשב מסרב לפתוח לי את הסיסטם והאינטרנט אופשנס.
האנטי וירוס היחיד שלי הוא הAVG וכל פעם הוא מקפיץ לי הודעה על וירוס, אך מבקש שלום בשביל תיקון הוירוס. זאת לא תוכנה חינמית??? אז, יש לך אולי במקרה עוד רעיונות?

את יכולה לנסות להתקין תוכנה

שמוחקת קבצים זמניים וקוקיז.. תחפשי בגוגל את CCleaner.
AVG היא תוכנה חינמית וגם שלי (Avira) ועובדה שאצלי היא מזהירה מפני וירוסים ושואלת אותי מה לעשות עם הוירוס. וכמובן שאני אומרת לאנטי וירוס פשוט למחוק אותו

aigre doux

New member
פייסבוק בגוגל כרום

הפסיק לעבוד אתמול. מחקתי את הקוקיס וקבצים זמניים, לא עזר. אם אני פותחת את הפייסבוק באקספלורר הוא עובד, אבל התצוגה שלו משונה (למשל רשימת הצ'ט, התמונות עולות על השמות) איך אפשר לסדר ? הבעיה אצלי או בכרום ? אגב, זה עבד מצוין עד היום, לפחות שנה.

just ortal

New member
שאלה לגבי קבוצות בפייסבוק

איך אני יכולה בעצם להירשם לקבוצות בפייסבוק בלי לקבל מהם כל הזמן בעמוד הראשי שלי עדכוני סטטוס של הקבוצות וכאלה...?יש אפשרות כזו בכלל?זה פשוט יוצר עומס ענקי בעמוד הראשי...

כן..

פשוט ברגע שיש עדכון תחפש את הHIDE (מעבירים את העכבר בשורה של הכותרת של העדכון והוא מופיע בצד ימין)

עזרה

למה אני לא מקבלת נוטיפיקיישנס יותר כשמגיבים לי בכל מיני מקומת?? אני מקבלת רק נוטיפיקיישנס על שטויות של משחקים וכאלה....

כנסי לעמוד של הנוטיפיקטשיינס...

במידה ועדיין יש לך את הפייסבוק הישן, תלחצי על הנוטיפיקטשינס בעמוד למטה ואז EDIT... ושם פשוט תסירי V או תוסיפי V...

Rtino

New member
תמונות

שלום נעלמה לי הרובליקה של "תמונות" ו "קישוריות" בצד ימין מתחת ל"חברים" איך מחזירים את הרובליקות כך שאוכל לצרף את האלבומים ברובליקה של התמונות תודה.

גוני דפ2

New member
האם יש תקלה? זה לא פותח את הדף של פייסבוק

בשעה האחרונה אני מנסה להיכנס לפייסבוק והוא לא פותח את הדף. לכל אתר אינטרנט אחר אני מצליח להיכנס. האם יש איזושהי תקלה???

no nick7

New member
גן חיות בפייסבוק

גן חיות בפייסבוק . יש לי גן חיות אבל לא הבנתי תמיד שאני רוצה לקנות חיות זה מכניס אותי לאתר ומבקש מספר כרטיס אשראי כדי להזמין? למה? איך אני קונה חיות ואיך משחקים במשחק הזה בכלל? מה המשמעות שלו? אשמח אם תעזרי לי תודה רבה :] [סליחה אם לא שרשרתי לשרשור הנכון]

שאלת מתנות שמתקבלות בחווה

הילדה קיבלה מלא מתנות חלק היא לא הורידה כמה ימים ועכשיו שהיא מורידה, אחרי כל בקשה זה לוקח אות הלחווה במקום לתת לה לאשר את המתנה ולקבל אותה האם ניתן לסדר את זה או שהמתנות אבודות וכל מה שמחכה לה בדף הבית יעלם?

למעלה