שרשור סמקדאון

HOT SPOT 2010

New member
../images/Emo243.gifדיווח מההקלטות של סמאק../images/Emo58.gif

זהירות מ-
דולף זיגלר וויקי גוררו בזירה ומדברים על הקרב עם ג'ון סינה. קופי קינגסטון מגיע ואומר שרוצה קרב נגד דולף, מה שגם מביא את ג'ק סוואגר. בסופו של דבר טדי לנג מגיע ומכריז על קרב משולש על אליפות ה-IC. ביג שואו הביס את קודי רודס, אחרי שרודס עזב את הספירה ונפסל. דרו מקנטייר הביס את טרנט בארטה. מקנטייר עשה ביט דאון אחרי הקרב. אלוף העולם אדג' וריי מיסטיריו הביסו את קיין ואלברטו דל ריו. אלופת הנשים נטליה ובת' פיניקס הביסו את לייקול. אלוף ה-IC דולף זיגלר הביס את קופי וסוואגר. מוכרז כי המיין איבנט של הסמאק הראשון של 2011 יהיה קרב אליפות בין קיין אדג'.

חפירות סמאקדאון תו"כ צפייה ../images/Emo58.gif

טוב, אז אחרי הסמאקראו של שבוע שעבר, שהיה חביב ביותר, בואו נראה מה יש לתכנית להציע לי עכשיו כשראו נסגו חזרה ליום שני. אני ממש מתרגש מהקרב טאג טים במיין איבנט היום, בעיקר כי הייתי תחת הרושם שנשארו בסמאקדאון רק שלושה מתאבקים פעילים. אה, בעצם זה בסדר, נראה שצדקתי, כי בקרב ישתתפו רק שלושה מתאבקים פעילים, וגוש גדול ואדום של צואה (צואת רסלינג, אבל צואה) והנה דולף זיגלר. זיגלר שולף מתוך התחתונים את אממ... דף הנייר בו הוא מרפד אותם כדי שנחשוב שיש לו גדול ומקריא אותו כחלק מהמאבק של E לגרום לילדים לקרוא דברים שנמצאים במכנסיים שלהם. כל פעם שויקי קמה היא מרגישה שהחדר מסתובב. מה שמוכיח סופית שויקי היא בעצם אמא של Ke$ha, ולכן מעתה יש לקרוא לה V1ckie ויקי דורשת סיוע הומניטרי, אז היא כמובן מקבלת אותו מהמדינה הכי עשירה בעולם – גאנה, מזרח אפריקה. מייקל קול: "לקופי קינגסטון אין שום סיבה להיות פה". ובכן, מייקל, גם לרצח בהבנה אין שום סיבה להיות פה, וגם לעוד כ2 מליון צופים. אבל אנחנו חוזרים כל שבוע, אז במקום לגרום לנו להיות מודעים לטיפשות שלנו ולגרום לנו להרגיש רע שאנחנו רואים, תגיד תודה ותשתוק את הפה שלך. ואז קופי יוצא ונותן לי את אותו פרומו שכל פייס אי פעם, פחות או יותר, נתן לי מול ויקי... מינוס שעה של רפרנסים למשקל שלה, שזה נחמד... והנה סוואגר וחולצת "אין לי אופי" שלו אם הגימיק החדש של סוואגר הוא לומר "אמריקן אמריקן" באמצע משפטים במקום פסיק, אני לא אוהב אותו. בכל מקרה, הוא מדבר על חוסר צדק אמריקאי אמריקאי, אז אני מניח שהוא הולך להראות תמונות מעיראק, אה לא, זה תמונות מהקרב סולם. הערה לסוואגר, מיז וכל מי שיחטא בזה בעתיד: להרים את הראש כשאתה מדבר לא הופך אותך לרוק ולא מוסיף לך כאריזמה, לרב זה סתם נראה מפגר.... חדי האבחנה מבינכם שמו לב שבזמן שקופי אומר לזיגלר שלא מגיע לו להיות אלוף, סוואגר עושה חיקוי של מיז גירל. אני אחטא בבדיחת סינה/לולר. דולף לא יכול להתמודד הערב כי הוא וויקי גדולים בסצינה החברתית. קרב משולש נוסף על האינטרקונטיננטלית? מגניב. והנה ביגשואו.... אני רק מצטער שכבר סגרנו את המועמדים לקרב השנה... ותזכורת מהשבוע שעבר – קודי רודס עשה בשבוע מה שצ'אבו לא הצליח לעשות בשלוש שנים. הכוונה כמובן לקבל כניסה עם מוזיקה והכל בתכנית שבועית. ביג שואו עושה שששששש לקהל, כי הוא רואה שהרבה אנשים ישנים, ומבקש מהנבלות שצועקים באמצע הקרב שיפסיקו עם זה ויתחשבו. קודי רודס הוא אדיר. הוא מצליח לגרום אפילו ל3 וחצי מהלכים של ביג שואו + לעשות הדלוק להראות טוב. ביג שואו מרים אצבע באוויר כדי להראות כמה אנשים הצליחו להשאר ערים בקרב הזה (למרות שרודס באמת עשה פה מעל ומעבר) אוקיי, אולי אני לבד פה, אבל אני חושב שכל עניין העכברוש של קונור אובריין הוא ממש ממש מגניב. אמנם הם לוקחים את זה לכיוון קומי מפגר כרגע, אבל אני חושב שיכול לצאת מזה משהו ממש ממש טוב. אני אודה שאני משוחד כי הוידאו של אובריין (איפה שהוא יושב על הפינה של הזירה עם מבט רציני לצלילי מוזיקה ממש מגניבה שאני לא מצליח לזהות) קנה אותי לגמרי. הוא לא מתאבק טוב בשום קנה מידה (מהמעט שראינו), אבל אני ממש מחבב את הבחור. הסצינה עם צ'אבו והאלכוהול הייתה רפרנס ליורוטריפ – שהוא סרט עצום, ןלכן אני מכבד אותה. אבל הבעיה היא שזה הדגיש את העובדה שאין במסיבה של טדי לונג אף אחד שנמצא גבוה יותר בקארד מדרו מקינטייר. כשאנשים כ"כ לא אוהבים אותך שאתה לא מצליח להכריח אותם לבוא למסיבה שלך למרות שהם עובדים אצלך, זה הזמן לעשות חושבין. אולי איזה החלטת שנה חדשה להיות אדם פחות מעיק, או להפסיק להגיד הולה הולה הולה. מקינטייר – עדיין אחת הכניסות המגניבות בעסק כיום. אחד השדרנים: "דרו מקינטייר והאגרסיביות המחודשת שלו" – לא כל הגימיק שלו היה מושתת על אגרסיוביות? לכן אני יכול רק להניח שכשמדברים על האגרסיביות שלו מתכוונים לנסיונות העיקשים שלו להתחיל עם קלי קלי. סטרייקר: "דרו מקינטייר מודע למה שהוא מסוגל לעשות לזירה, ומכאן הצעדה האיטית שלו" – כן, הוא מודע לכך שיש לו 10 דקות לשרוף והוא לא יודע לעשות שום דבר בזירה, אז הוא מושך זמן על הרמפה. הרפרנסים לקאוואל משעשעים אותי כי נראה שהם מוצדקים. כשאוון בורן יוצא ונותן פייט לג'ריקו – מיינאבנטר מבוסס וחזק- זה גורם לאוון בורן להראות טוב. כשטרנט בארטה יוצא ונותן פייט לדרו מקינטייר – מידקארדר שלא עשה שום דבר מעניין כבר...אמממ.... אי פעם – ואז מנצח את עצמו, זה בעיקר גורם לדרו מקינטייר להראות רע. ובאמת שדרו מקינייר לא צריך עזרה כדי להראות רע. הוא עושה את זה מצויין בעצמו. וואו... דרו מקינטייר עשה כ"כ מעט בקרב הזה, שאשכרא הראו הילוך חוזר שלו עושה קלוזליין... הסגמנט במסיבה היה....אמממ... וטוב שהיה יאי!!! התגעגתי למעיל של אדג', אני שמח שהוא חזר. אני רואה שאלברטו דל ריו קיבל מגיני ברכיים לכריסטמס. אני יכול רק להניח שהוא קיבל בטעות את החבילה שדאסטי רודס שלך לקודי. מייקל קול אמר עכשיו, בפרפראזה: "אני אוהב את מה שקיין עשה שבוע שעבר – לא התאבק". ואני אודה, שגם אני מאוד אוהב כשקיין עושה את זה. "שכחנו מריי מיסטריו במהלך הקרב" – כן זה כי כשהוא לבוש בצבע הזה לא רואים אותו על רקע התאורה הכחולה. קיין נותן למיסטריו אגרוף ומחזיר שליטה להילים. מאט סטרייקר: "זה ישנה את כל התנהלות הקרב". יאפ, כי לפני זה היו לנו 5 דקות של הילים מתעללים בפייס, ועכשיו יהיו לנו...אמממ... 5 דקות של הילים מתעללים בפייס. ללא ספק שינוי משמעותי. אולי אני סתם קטנוני, אבל מה שמאט סטרייקר אמר הוא שקר גס. מסה כפול מהירות לא שווה כלום. מסה כפול תאוצה שווה כח. וואו... קיין אפילו נופל בהילוך איטי... אה, הנה קייטלין!!! יאי!!! קייטלין!!! אני תוהה אם בעוד שבוע היא תעשה ג'וב לדרו מקינטייר, תתלונן שלא עושים איתה כלום ותתפוטר. או סטוריליינית, כנראה שקלי תעשה ג'וב כזה או אחר לדרו מקינטייר, טיפני תגלה על זה, ואז דרו מקינטייר יעדר חודשיים בגלל פציעה... אז ב2011 סמאקדאון יוצאת לדרך חדשה – מיין אבנט טוב שראינו כבר 5 פעמים בערך, ומיין אבנט רע שראינו פעמיים, אבל הרגיש כמו 10, רק שבגלל שהקרב התנהל בקצב כ"כ מהיר בפעם הקודמת שהצופים לא הצליחו לעקוב אחריו, עכשיו זה יהיה קרב לאסט מן סטנדינג, הסטיפולציה האיטית ביותר בעולם. מצויין. אני אודה שהספוט עם הפייט'ברייקר אל השוליים היה מגניב, ובשנים האחרונות גב' טייקר הפכה למתאבקת לגיטימית לחלוטין. ומהאבקות לגיטימית עברנו לליילה מנסה לאנוס את נטליה באמצע הזירה, כדי שלשניה לא נשכח שהנשים שם רק כדי לחרמן ילדים בני 14. גם הספוט עם השארפשוטר היה מגניב. טוב, אני מניח שבגלל שאני נכנס לכל קרב נשים עם ציפיות נמוכות מאוד, כל פעם שהן מספקות משהו שהוא קרב האבקות לגיטימי (משהו שאצל הגברים היה מקבל ממני בינוני מינוס) אני יוצא ממנו בהרגשה ממש טובה, וגם פה יצאתי מהקרב בהרגשה ממש טובה. עבודה יפה של כל ה4. אתה יודע שהרוסטר שלך דליל כשהמיין אבנט שלך הוא שלושה מידקארדרים מתמודדים על אליפות המידקארד. אתה יודע שבנאדם הוא מכונה אתלטית בכושר שיא כשהוא עושה שתי שכיבות שמיכה וקם עייף ומזיע. קופי נאבק בסוואגר וזיגלר בהצלחה הוא ספוט שקיים בהרבה קרבות משולשים עם שני הילים, והרבה פעמים נראה רע. פה הוא נראה ממש טוב. בספוט עם הגרמני של סוואגר משהו ממש התפקשש וגרם לכל הסיקוונס להראות מפגר. זו טעות שמיינאבנטרים לא עושים. בהרבה קרבות ספוט אחד יכול להפוך קרב מבינוני לטוב ומטוב למעולה. לMVP הייתה נטייה כזו לפקשש ספוטים חשובים, וזה עלה לו המון. אני מקווה שבמקרה של זיגלר (שאני חושד שהבוטץ' היה אשמתו) זה יותר דבר חד פעמי ופחות הרגל. הסיום של הקרב אכן היה מלא עניין, מותח וקצבי. אבל דולף זיגלר ומיז הם הדוגמה הכי טובה שאני יכול לחשוב עליה לחשיבותה של פרסונה טובה כשאתה לא בזירה. מיז הוא אלוף היל ששומר על האליפות שלו בקושי ובטריקים, אבל הפרומואים והאופי שלו גורמים לו להראות כמו אלוף שתמיד ימצא את הדרך הכי מלוכלכת אבל גאונית לשמור על האליפות שלו, ואם הוא ימשיך עם זה הוא יהפוך לסוג של JBL – שהוא אלוף המון זמן כך שאתה כבר לא יכול לחכות שמישהו ייקח לו את התואר, וסקרן לדעת איך זה יקרה. לעומת זאת זיגלר הוא הרבה יותר אפור ממיז על המיקרופון, אז הוא ממשיך להאחז בתואר במה שנראה כמו פוקסים אפילו כשזה לא, ולכן אני גם הרבה פחות מעורב בקרבות שלו... לסיכום זה היה סמאקדאון בלי הרבה תוכן ועם 0 בניה, עם כמה קרבות שהם סימפטיים אבל חסרי טעם, וכל התהליך בסה"כ הראה כמה חסרים כוכבים בתכנית.

ninjastar

New member
^V^V^V^

אני פשוט מסכים על אובריאן, חבל שהWWE לא יודעים לעשות שום גימיק שאין בו קומדיה. היה פוטנציאל למשהו מעניין איתו צ'אבו עדיין אחד המתאבקים שאני הכי נהנה מהם בזירה ומחוץ לזירה (במידה וזה לא כולל את הורנסוואגל) וכל פוסט שבו מזכירים לנו כמה מקנטייר גרוע הוא THUMBS UP מבחינתי מה שכן אני מאוד אוהב את סוואגר, ואת יכולות המיקרופון הידעות לשימצה שלו.

dannygoosh

New member
האמת שחשבתי על זה

אבל בכל מקרה לאף אחד לא באמת אכפת, וזאת הייתה הסאטירה שלי על סמקדאון, שזה הדבר הכי מעניין שהולך שם. למרות שאהבתי את ההכרזה על 2 הקרבות לסמקדאון הבא, אבל סביר להניח שהם לא יהיו קרבות טובים.

למעלה