שיר יש לך טעות..

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo208.gif שיר יש לך טעות.. ../images/Emo141.gif

שיר יש לך טעות..

ברגע שעובד פוחד לדרוש את זכויותיו הלגיטימיות (שבחוק) שמא יפוטר... זוהי דיקטטורה לשמה..זה נשמע רע מאוד אבל זאת האמת... תחשוב על זה..

אני מסכימה איתך. מוזר ששיר לא מסכים

שיר יש לך טעות..

ברגע שעובד פוחד לדרוש את זכויותיו הלגיטימיות (שבחוק) שמא יפוטר... זוהי דיקטטורה לשמה..זה נשמע רע מאוד אבל זאת האמת... תחשוב על זה..
איתך גם ושאר האנשים כאן. (כל אחד חושב על עצמו) זה ברור כשמש בצהרים שיש כאן דיקטוטורה מצד המעבידים. הסיבה היא שאין כאן חוקים עם שיניים ולכן הם עושים בנו ככל שיעלה על דעתם.

שיר ורד

New member
דווקא בחוקי העבודה יש הרבה שינים

איתך גם ושאר האנשים כאן. (כל אחד חושב על עצמו) זה ברור כשמש בצהרים שיש כאן דיקטוטורה מצד המעבידים. הסיבה היא שאין כאן חוקים עם שיניים ולכן הם עושים בנו ככל שיעלה על דעתם.
דווקא בחוקי העבודה יש הרבה שינים
לטובת העובד. זהו אחד התחומים הבודדים בהם ויתור של צד אחד לחוזה (העובד) על זכויות המוקנות לו בחוק איננו תופס. החוקים נותנים מנגנונים מצוינים לעובדים כדי לקבל את המגיע להם. הבעיות הן לא בחוקים עצמם אלא בכך שעובדים רבים נמנעים מלתבוע את זכויותיהם ובחלק מהמקרים שבתי הדין לא ממצים את הדין עם המעסיקים (במיוחד בתחום של פסיקת פצויי הלנה). זה לא אומר שחוקי העבודה לא מצריכים עדכון ושיפור (בעיקר בעקבות שנויים חברתיים מסוימים והתקדמות טכנולוגית), אבל השיפורים הללו לא ישנו את מהות היחס בין העובד למעביד, ועובד שפוחד לתבוע את מעסיקו ימשיך לפחוד גם להבא.

שיר יש לך טעות..

מצב
הנושא נעול.
למעלה