היי...חדשה פה...צריכה

../images/Emo208.gifהיי...חדשה פה...צריכה ../images/Emo53.gif

אז ככה...אני לא ממש אוהבת פורומים וכאלה, כי אני תמיד מאבדת את הידיים והרגליים בתוך כל ההודעות והשירשורים... אבל אחותי אמרה לי על הפורום הזה אז נכנסתי, ודווקא נראה לי שיש פה אנשים ממש חמודים... אני אכתוב קצת על עצמי (תודו שזה ממש מרתק אתכם
) אני ריקי, בת 14 ועודמעט חצי, מגב"ש, מתעמלת בנבחרת ההתעמלות הדתתי הבוגרת של גב"ש ומנגנת שנה שנייה בסקסופון... אוקיי, עכשיו מה אני עושה בפורום דיבוב וקריינות?! אני מאוד רוצה לשחק בפרסומות וסרטים אבל זה בעייתי בשבילי בתור נערה דתיה, ולכן החלטתי לנסות את מזלי בדיבוב (וגם גיסתי אמרה לי שיש לי קול מיוחד...כן כן, תעבדי על מישהו אחר שהקול הצרוד שלי מיוחד חח
) בקיצור, החלטתי להכנס לכאן כדי לקבל פרטים לאן אני צריכה לפנות כדי לדבב, איפה/מתי יש קורס וכמה הוא עולה וכו' וכו'... אשמח לקבל תשובות, וסתם ככה להכיר פה חבר'ה... שיהיה לכם המשך יומלאור=] וסליחה על האורך
~ריקי~

Reichan

New member
היי ריקי ../images/Emo13.gif

את התשובות לשאלותייך תוכלי למצוא בעמ' השאלות הנפוצות - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/ForumFaq.asp?id=1662 יומצויין גם לך

טנקס שירה צ'אן../images/Emo8.gif

למדתי את השמות פחות או יותר בהודעות שקראתי...נראה לי כל החבר'ה פה ממש חמודים=] מקווה להצטרף לקהילת המדובבים בעתיד הקרוב (למרות שלא נראלי אבאמא יוציאו כ"כ מהר 2000 ש"ח על קורס דיבוב, הםא לא נלהבים יותר מדי..חח אבל בטוח נסתדר בע"ה ) המשך יומצויין

Hawkgirl

New member
אוי הרגת אותי XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

אה... קודם כל קבלי ח"ח על שעברת קצת על ההודעות ולמדת את השמות XD עכשיו אני לא יודעת עד כמה את יודעת את המשמעות של "צ'אן", אבל ל-Reichan לא קוראים "שירה צ'אן" XDDD קוראים לה שירה, אבל "צ'אן" זו תוספת לשם ביפנית במשמעות של חמודה XDDD לא שיש לי התנגדות שגם תקראי לה שירה צ'אן, אני פשוט התרגלתי לקרוא לשירה שירה צ'אן(זה פשוט בא מושלם יחד XP ) ואני די מאמינה שמההודעות שלי ראית שקראתי לה שירה צ'אן XD בכל מקרה ברוכה הבאה ריקי, אני רותם בת 18, אוהדת אנימה(סדרות יפניות)ומנגה(קומיקס יפני) מושבעת, וחלומי להיות מדבבת D: נעים להכיר

Bar391

New member
שלום :)

אני בר,בת 15..מדבבת... נעים מאוד להכיר...! ואת כל השאר רותם ושירה(צ'אן XD) כבר אמרו לך בקשר לקורסים והכל :)

NanyGosh

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo13.gif

מקווה שתהני פה. קהילה מאוד ידידותית
שמי מתן, בת 20 מהגושרים. חולמת לדובב (כמו רבים אחרים פה), עברתי קורס ו....נראה מה הלאה. [= לגבי השאלה שלך כבר ענו לך אבל עדיין, רציתי להגיד לך ברוכה הבאה אז... ברוכה הבאה
תהני

מאיוש33

New member
היי ריקוש!

ברוכה הבאה! אני מאיה בת 13 מראשון לציון
עדין לא מדבבת.....אבל עומדת להיות! אני ממש מסוקרנת לשמוע את הקול שלך..את יכולה לדבב איזה קטע ביו טיוב? ולמה זה בעייתי בשבילך לשחק? זה לא משנה אם את מופיעה עם חצאית או מכנסיים...[או שכן?]

טנקס לכל המברכות והעוזרות../images/Emo13.gif

רותם- טנקס על העידכון...אני בטוחה שהכינוי מתאים לשירה
ואני ההפך הגמור ממך- אני שונאת את כל הסדרות היפניות! הן משפיעות לרעה על כל הילדים הקטנים שמתמכרים לקלפים טיפשיים, והן גם נטולות כל היגיון... אבל כל אחד וההעדפות שלו
מאיוש- אני לא יודעת איך לעשות את זה...חוצמזה שבד"כ כשמקליטים את הקול שלי בצורה לא מקצועית זה לא נשמע טוב כי הסיבה לצרידות שלי היא שבורח אוויר בזמן שאני מדברת (אני לא סוגרת טוב את מיתרי הקול
) ולכן חוץ מהקול שלי שומעים כמו קול נוסף רק של אוויר...משו מתוסבך=/ רק שאני מקווה שהבעיה הזאת לא תהיה קיימת אם וכאשר אני אקליט באופן מקצועי... לכן תאלצי להעזר בסבלנות...אלב אני אשמח מאוד לשמוע את הקול שלך
ואני לא יכולה לשחק כי יש עניין של "שמירת נגיעה" שאסור לבת לגעת בבן בוגר שהוא אינו קרוב משפחה שלה (סבא,אבא,אח) ככה שגם אם אני אהיה עם חצאית סביר להניח שאאלץ לגעת בבנים...חוץ מזה שהורים שלי מתנגדים לזה בתוקף
בר ומתן- טנקס על הברכות=] אגב, זה רק אני או שכמעט אין כאן בנים? (חוץ מרמי...)
שוב סליחה על האורך (אני חפרנית לא קטנה...חחח) המשך יומלאור לכווולללןןן
~RiX~

Hawkgirl

New member
אני יכולה לנהל על זה שיחה שלמה אבל לא מתאים

אני לא מסכימה איתך בקשר לסדרות היפניות, אני חושבת שהדיעה הזו ש*הסדרות היפניות* מקלקלות את הנוער זו רק סטיגמה. אני אוהבת את הסדרות היפניות בגלל שהן עזרו לי מאוד בחיים ואני לא מגזימה. האדם שאני הפכתי להיות היום זה ממש לא אותו אדם שהייתי בסוף כיתה ו' ועד תחילת כיתה ח'(שבשלב הזה התחלתי להכיר את הסדרות היפניות). הדעות שגיבשתי לעצמי, הערכים והעקרונות שאני מאמינה בהם בחיים, והדרך שאני בחרתי בה בחיים, הן ההפך המוחלט מאיך שהייתי פעם, והרבה בזכות הסדרות היפניות שהיו המוצא האחרון שלי לחיים מאושרים מאז סוף כיתה ח'. ולמען האמת, אמא שלי גם שמה לב לזה P: היא אומנם לא יודעת שזה בזכות הסדרות היפניות, אבל לפני כמה זמן היא אמרה לי שמאוד השתניתי, והיא שמחה על זה ^^ נמנמ.. טוב חפרתי מספיק XP כל אחד והסיבות שלו לא לאהוב או לאהוב את האנימה XP רק רציתי לומר את הצד שלי בעניין XP

Eyal 1 2 3

New member
היי../images/Emo13.gif

אני אייל, בן 12 וחצי ו... אין לי כל-כך מה לספר על עצמי.. לא התחלתי לדובב... עדיין:p

למעלה