בעקבות דרישת הקהל

Rated RKO

New member
היה שידור מיוחד בספורט 5 + בלילה.

סתם.
דרכים שאסור לפרט כאן.

דעה+שאלה עם ../images/Emo58.gif

חשבתי גם אני לא להשיג אבל קרב הזוגות בקרב הסולם נשמע מבטיח השאלה היא כמה זמן קיבל הקרב הזה?

בןמעצבן

New member
תשובה.

מספיק זמן - בסביבות ה20 דקות - הקרב גם קיבל שבחים וביקורות מעולות.

וגם ../images/Emo58.gif

ג'ואי מרקורי חטף את הסולם בפנים ושבר את האף בצורה רצינית וכנראה יעדר חודשיים.

אממ ../images/Emo58.gif

נשמע אירוע סביר וניכר לראות שWWE ניסו להתחמק מכשלון נוסף בסגנון D2D עם הוספת קרב הסולם. מה שכן, זה מעט מטומטם להוסיף את הקרב הזה בלי שום בנייה ובכך בעצם להרוס איזשהן ציפיות לקרב סולם בין MNM להארדיז במניה 23, שעם בנייה טובה היה יכול להיות MOTY. אני אשקול לראות את האירוע אם בנואה-צ'אבו היה יותר טוב מהקרב שלהם בSS, מישהו מוכן לתת דעה על הקרב הזה?

Rated RKO

New member
ה-WWE

לא הרסו לנו כלום. מאיפה להם לדעת שאיזה פורום בישראל פינטז על קרב סולם בין ההארדיז ל-MNM במניה? זה שכמה כאן פינטזו על האפשרות הזו, לא אומר שה-WWE בכלל חשבו בכיוון הזה. ע"פ מה שאני יודע קרב הסולם היחיד שיהיה במניה יהיה קרב ה-MITB.

Rated RKO

New member
כנראה פספסתי ידיעה זו, אבל

בכל מקרה לא כל שמועה שמביאים בחדשות מתממש באמת.

טוב,דעות בלי ספויילרים מישהו?../images/Emo185.gif

כי בTWE כתבו בשוט בוקס:"אירוע מעולה","האירוע הכי טוב של סמאקדאון ל2006". מישהו יכול לאשר?

Rated RKO

New member
טוב.

שווה צפייה לדעתי, אך לא האירוע הכי טוב של SD השנה. NWO היה האירוע לא הכי טוב של סמאק, אלא הכי טוב ב-WWE השנה.(איך אני מתגעגע לאותה תקופה ב-SD)

Rated R Edge

New member
לא ואני לא יראה

לפי הקרבות ולפי התוצאות אני לא מתכוון לראות וזה סמקדאון זה גרוע

Thiery Henry

New member
איך אתה יכול להגיד שזה היה

אירוע חרא אם לא ראית את הקרבות? ואם הלמס ו-וואנג יאנג הוציאו קרב ענקי? ואם בנואה וצ'אבו נתנו קרב 5 כוכבים? רק בגלל שזה סמאקדאון לא יכול לצאת להם אירוע טוב?

למעלה