בעקבות דרישת הקהל

hanaorb9999

New member
שרשור ארמגדון../images/Emo58.gif

יו נו בלי דעות בכותרת בלה בלה בלה..... ותזכרו שאם ביתר היום יצאה בלי להפסיד ב9 נגד 11, אז הכל אפשרי וגם PPV שמריח רע יכול לצאת טוב עם בוקינג סביר.

Fat Man Walking

New member
מה הלחץ לפתוח שירשור עכשיו?

סתם כדי שהשם שלך יהיה בולט למעלה בשירשור?

hanaorb9999

New member
כדי שאנשים יזכרו

ולא יספילרו סתם. הרבה מנהלים שכחו שיש אירוע הלילה בכלל לדעתי, והוא גם לא מושך פה הרבה עניין.

hirshfe

New member
סמוך עליהם שהםא לשכחו

ויד על הלב יש משיהו שאיכפת לו מספויילרים לאירוע הזה?

Reshefgarcia

New member
יד על הלב...

לא רק שלא איכפת לי...נראה לי שאני אסתפק בדיווח... יש לי דברים יותר טובים לעשות על המחשב,ובחיים בכלל... לגרבץ למשל... או לפתוח קובץ וורד ולנסות את כל הקודים המוזרים שקיימים שם

Fat Man Walking

New member
כנראה שאני היחיד שמתעניין באינפרנו

ובלאסט רייד ולא רוצה להיות מספויילר אליהם..... חוצמיזה, אם סינה יעשה היל טרן על בטיסטה ויפתח פיוד למניה, אתה לא תרצה להיות מופתע מזה?

Tomerl050

New member
חחח זה לא ייקרה

בסוף הבוקרים מאכזבים אותנו כל פעם מחדש אל תצפה ליותר מדיי לדעתי זה יהיה עוד סקוואש

Hulk Rules

New member
סינה? היל טרן? חחחחח

סינה= הוגן. הוא הולך להיות הפייס המוביל ב5 השננים הקרובות (לפחות) בחיים לא יהיה היל.

scso

New member
לא,אתה דווקא לא היחיד.

דווקא אני די מתעניין באינפורנו ובלאסרייד וכמובן שבבנואה-צ'אבו והקוזוויט. ובקשר למאיינאיבנט,הקרב עצמו לא מעניין,אבל לך תדע אולי הבוקרים יעשו את החלטת הבוקינג של השנה וסוף סוף יעשו היל טרן לסינה,אבל באמת שקה לראות את זה קורה.... לילה טוב וארמגדון מהנה.

Taker4ever

New member
אל תגיד לי ששכחת אותי../images/Emo3.gif

גם אני מתעניין בלאסט רייד והאינפרנו, או שגם זה לא ידוע מראש......

Brockster

New member
הרבה מנהלים לא שכחו כלום

אין חוק שאומר שאנחנו חייבים לפתוח את שרשורי ה-PPV, אלא אנחנו מנסים לעשות זאת לרוב בכדי להזכיר לשכחנים שבכם את חוקי הספוילרים. אל תדאג, אף אחד לא יפתח את שרשור הראמבל, למשל, חוץ מאיתנו.

קרבות לפי הסדר

אינפרנו מאצ' mvp נגד קיין קרב סולם מרובע {זוגות} הארדי בויז נגד mnm נגד לונדון וקנדריק נגד וויליאם ריגל ודייב טיילור בוגימן נגד מייק "המיז"מיזנין אליפות usa כריס בנואה נגד צ'אבו גררו ג'ימי וואנג יאנג נגד גרגורי הלמס {על חגורת הקרוזורוויט} אנדרטייקר נגד קן קנדי{לאסט רייד} בטיסטה וג'ון סינה נגד פינלי וקינג בוקר

C B 4 Real

New member
תוצאות מהירות ../images/Emo58.gif

לונדון וקנדריק ניצחו קרב סולם בהשתתפות MNM, ההארדי בויז וריגל וטיילור בוגימן ניצח את מיז גרגורי הלמס ניצח את ג'ימי יאנג כריס בנואה ניצח את צ'אבו גררו טייקר ניצח את קנדי בקרב לסט רייד קיין ניצח את MVP בקרב אינפרנו בטיסטה וסינה ניצחו את בוקר ופינלי

Rated RKO

New member
דעה.

תחילה חשבתי לא להשיג את האירוע, אך בעקבות קרב הסולם שנוצר החלטתי להשיג. וגם יתר הקארד לא נשמע רע כ"כ: קנדי נגד טייקר ע"פ מה שהבנתי היה אחלה הארדקור, בנואה נגד צ'אבו בטח יהיה טוב, ואולי אפילו יהיו קרבות סבירים בין יאנג-הלמס, קיין-MVP והמיין אבנט.

למעלה