שונם הכלבה שלנו אבדה!!!

parpare bar

New member
../images/Emo206.gif שונם הכלבה שלנו אבדה!!!

בנות, סליחה על ההפצעה הבהולה... שונם הכלבה שלנו כבת 10 ברחהמבית בו התארחה בקרית עקרון בשעה 19:00 לערך, בגלל קולות הנפצים!!! אנו לא גרים בקרית עקרון (יותר) מבחינתי היא יכולה להיות בכל מקום. אנא מכן מי שחיות בליבה, אנא , פקחו עיניים ואולי תבחינו בה ותעזרו לנו להשיבה הביתה. להן תיאורה: ג'ינג'ית,2 כפות רגליים קדמיות עם 'גרביים' לבנים, עיניים ירוקות דבש ירוק, קולר צבעוני בגוונים של חום וצהוב, גדולה גזע משוער של לברדור ואולי אמסטף. חכמה ידידותית, יתכן ובשלב זה תהיה עייפה ומותשת וקצת מבוהלת. היא איתנו קרוב ל 8 שנים והיא חלק מהמשפחה, אנו כ"כ רוצים ומחכים שתשוב. מצ"ב תמונה. נייטי, כפרולינה, ניסיתי להגיב בשרשור שלך והתפוז לא איפשר: שתהיה לך אינשאללה, לידה פשוטה קלה מבורכת שמחה קלה ומאושרת. (תוסיפי את זה לאבקת הקסם..) מנשקתותך! אריאני, יקירה ברכות של בריאות אושר ואהבה לגיבורון שלך!! ועדן! איזו נסיכה - 3 שנים!!! איך הזמן טססססססססססססססס גם החובז אוטוטו בת 3 (שבוע הבא) חטפוווווווווווו... לא להאמין. המון אושר ובריאות טובה לכולכם! בקשר לשנום, אני לא פוסלת שום מקום אולי מישהו אסף אותה והיא איפושהו כרגע, רחוק מהבית. אנא, פקחו עיניים-- תודה!!!! תודה בנות

נייטי

New member
צרפי תמונה!

מתוקה הנה כמה המלצות פרקטיות: - ממליצה לפנות לפורומי הכלבים השונים ולפרסם את המודעה בצירןף תמונה. - לפנות לצער בעלי חיים רחובות. הם מעולים! והם יפנו אותך לגורמים מתאימים. - להוציא רשימה של כל הוטרינרים באיזור (בדפי זהב), ולצלצל אחד אחד ולברר אם נתקלו בה. בנוסף לשלוח להם פקס עם התמונה שלה כדי שיוכלו לזהות במקרה ויביאו אותה אליהם. - לצאת לסיורים רגליים באיזור שבו היא נעלמה. בסופו של דבר, בדרך כלל הם לא מתרחקים כ"כ אלא מסתתרים. לצאת ברגל ולקרוא לה בלי סוף. - אם גרתם שם בעבר הייתי מרחיבה את הסיורים למקום שבו גרתם ולטיולים שנהגתם לעשות איתה. יש מצב שהיא מחפשת אותכם באיזור. אני מאוד מקווה שיש לה שבב. בסופו של דבר, בזכות השבב, בדרך כלל אפשר להחזיר אותם הביתה. נשיקות גדולות, מקווה שהיא תמצא במהרה

evemon

New member
אנחנו מהאיזור ונהיה שם ככל הנראה היום

תשלחי לי תמונה של הכלבה ופרטים שלך במסר כדי שאני אוכל להתקשר במקרה ואני מוצאת משהו.

parpare bar

New member
קצת פירוט

טיילנו כמה וכמה פעמים באיזור ואף יותר. שלטים עם תמונה שלה תלויים באיזור, וודאי שיש לה שבב. שלשום טיילתי חצי יום בכל המושבים שדות, בסיסים ועוד שבאיזור. אתמול הייתי ב- 5 כלביות והסגרים כולל רחובות, לוד, מסובים, ואחיסמך. (והלב פשוט נחמץ בכל ביקור וביקור!!) אני בקשר יומיומי עם כל הלוכדים באיזור + צב"ח + תנו לחיות לחיות + שירותי עיריה וטרינרים - רחובות, עקרון, מ.בתיה, רמלה ולוד. אני בקשר עם המרכז לשבבים (אחרי שנפלה טעות ומס השבב שלה העלה כלב זכר פיטבול משדרת... זה כלל גם איתור של בעלת הכלב והחלפת פרטים) בקשר עם הוטרינר הראשי שלה, המשני, והמקומי - איזורי. אנחנו מופיעים בכמה אתרים: פטנט, הבהב, תנו לחיות, יד2. ואני מציקה לכל מי שאני מכירה. מה עוד אפשר לעשות??? אתמול הייתה יומולדת לאיש, וכ"כ קיווינו שהיא תשוב כמתנת יומולדת... תודה לכן!!! תפוז לא מאפשר לי להעלות תמונה מה שמטריף אותי!!! אני אנסה שוב

נייטי

New member
אין לי מה לומר - נראה שעשיתם

הכל
. תנסי אולי להפיץ מייל שרשרת כזה עם תמונה טובה של שונם. לבקש שיפיצו לכמה שיותר אנשים. מתוקה, מבטיחה להעביר את הפרטים לגורמים המקורבים לי אף על פי שזה ממש אבל ממש לא בכיוון בכלל לאיזור שאת מדברת עליו. יכולה לעודד אותך עם הסיפור של זוהרה האחרת, שהכלבה שלהם ברחה ביום העצמאות שעבר בגלל הזיקוקים, ובמשך 3 שבועות (אם לא יותר), חיפשו אותה, ובסוף היא נמצא ממש ליד הבית. לא לאבד תקווה. עצובה איתכם.

parpare bar

New member
הבלתי יאמן קרה!!!! היא חזרה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בנות, חייבת לשתף אתכן: שונם חזרררררררררררררררררררררררררררררררררררררה
חזרה לבית ממנו ברחה, ללא קולר אכולה היטב (אפילו קצת עלתה במשקל...) כנראה מישהו קשר אותה והאכיל אותה, ובאיזשהו שלב היא הצליחה להשתחרר וווווווווו - חזרה!!!! תודה בנות על העזרה!

נייטי

New member
שימחת אותי ברמות!

היית צריכה לכתוב כאן קודם זה כנראה מביא מזל. איך שאני שמחה, וזה בטח רק טיפה בים השמחה שלכם. שתהיה שבת נפלאה!

למעלה