עזרה לחנה וליאור (ואל תיבהלו
)

R a c h e

New member
../images/Emo206.gifעזרה לחנה וליאור (ואל תיבהלו../images/Emo70.gif)

משפחת חנה ליאור והילדים נוסעים אלי לחג מחר אחרי הגנים ומחפשים איזשהו מקום להפעלה+ארוחת ערב (אפשר אוכל מהבית) באיזור באר שבע והסביבה, בקיצור, משהו שישבור את הנסיעה הארוכה מזיכרון לאילת, יהיה פתוח באחה"צ של כניסת החג: אם יש פארק כלשהו (סביר להניח שאלו שמשלמים עליהם יהיו סגורים) או כל אופציה שבה אפשר להפעיל תאומים בני שנה וחצי (כמעט) וילדונת בת חמש. מניחה שהבנתם אותי, החבר'ה ייכנסו מאוחר יותר ואשמח אם ההודעה הזאת תשורשר רק מחר.

המצפה רמון יש הרבה אפשרויות

חוות האלפקות - מקסימה ויש שם גם לינה. יש לינה בחוות הבודדים באיזור וגם פעילויות לילדים. עוד אופציה זה בקיבוץ רביבים החי נגב. יש שם גם פעילות וגם לינה. קיבוץ רביבים מאד סמוך לבאר שבע.

חוות האלפקות לילדים זוחלים?

לא נראה לי שהם יהנו להיות בעגלה כל כך הרבה זמן. אני מחפשת מקום בו הם יוכלו לזחול וגם יהיה מעניין לשיר. נברר על קיבוץ רביבים. תודה!

R a c h e

New member
אומרים לי בעבודה שבדרך לדימונה אחרי ב"ש

יש חוות סוסים, חווה ברזילאית. מישהו יודע על זה משהו? פתוח?

יש את אגם ירוחם

למה אתם סגורים על הדרך? אם נוסעים דרך מכתש רמון: מה לגבי עין עובדת או עובדת? שניהם פארקים של רשות שמורות הטבע אבל אולי הם לא נסגרים כל כך מהר? כמובן אפשר להכנס לקבר בן גוריון. יש שם גם גינת משחקים של הקיבוץ ליד. אנחנו נסענו לאילת דרך המכתש הגדול: עצרנו בחוות הבופלו בביצרון (לא מומלץ לילדים זוחלים), עצרנו לתצפית והעפת עפיפונים בכניסה אל המכתש הגדול (מסוכן עם ילדים קטנים מדי) וביקרנו בעין ירקעם (שוב, לא לילדים קטנים). אפשר לעצור בנקודת איסוף החול במכתש הגדול. זה יכול להיות נחמד לכל הגילאים. צריך לזכור להביא לשיר בקבוק פלסטיק וכלים לאיסוף החול. בדרך חזרה נסענו דרך ים המלח לצומת שוקת. שם עצרנו ליד המלונות ושברנו קצת מלח מסלע ליד החוף להראות לילדים בגן. וגם עצרנו ליד שדה חיטה וקטפנו כמה שיבולים לקישוט הטנא. אפשרות אחרת היא לנסוע דרך ירושלים ולעצור באחד הנחלים (דוד) או בשמורת הטבע בדרך (לא זוכרת את השם: עין פשחה?) בכל מקרה, נסיעה נעימה ובטוחה.

למעלה