סוגרים את הפורום

../images/Emo206.gif סוגרים את הפורום ../images/Emo206.gif

אני לא מאמינה שזה קורה אבל זה קורה... סוגרים לנו את הפורום.... אם אני לא טועה, אנחנו בני שנתיים... כמעט? או קצת יותר.. וזהו... הגיע הסוף... הכרתי כאן כמה אנשים שבאמת נכנסו לי ללב... והיו תקופות יפות בפורום.. בבלוגים בהתחלה, השאלונים, ימי הולדת.... מפגש פורום.... אז תודה לכולם.... אני אוהבת אתכם מאוד!! דודי שלי, הגר, אורטל,מיכל, אלה,בר, מיטל, טלי, הדר, סליחה אם שכחתי מישהו.... כמובן לנובה.... הייתה תקופה יפה שהסתיימה לה....אני מקווה שזאת הפסקה זמנית..(אולי...) עמי, ג'ון, אייל, בוקי המלך!!!! נועם.... אני לא יודעת עדיין באיזה יום בדיוק ננסה להכנס לפורום ולא יהיה פורום אבל זה יהיה כנראה שבוע הבא... אני אוהבת אתכם מאוד!! את כולכם..... עדית.

dsol

New member
|עצוב| סוגרים את הפורום |עצוב|_../images/Emo189.gif

אני אתחיל ב
ומה אני אגיד.... "באמת שעצוב ואיפילו כואב להוריד את השלט "כאן גרים בכיף" לסגור את הדלת בפעם האחרונה לומר שלום ולהזיל דמעה לרצות שזה לא יגמר לקוות שמה שנבנה לא ישבר החברויות האהבות השמחות והתקוות ימשיכו איתנו לחיות במקום אליו נלך נשאר ביחד אחד לשני בלב" באמת שאני אוהב אתכם
וכואב לי ועצוב לי שתקופה יפה נגמרה לה

אוו ווה ../images/Emo10.gif

כמה שזה מעציב אותי, המהלך היה די צפוי בחודשים האחרונים...
וחבל, הכרתי פה אנשים מקסימים
שאני מקווה שישמרו על קשר גם אחרי סגירת הפורום. עצוב שהגענו לכזה מצב, אך בסופו של דבר, אני חושבת שזה הכל בעקבות נובה (אם אפשר לקרוא להם עדיין ככה) -מוחקת את הפירוט שתיכננתי לרשום- אבל מה אפשר לעשות? להמשיך להתעדכן? כן... בתקווה שיהיה איפה ויהיה במה להתעדכן
אז המון אהבה, המון נשיקות
, המון חום בחורף (זה חורף זה?!)
עם שוקו חם מתחת לפוך (משתיקה את עצמי) שיהיה בהצלחה ואל תהיו זרים אלה.
(סתם כי אני חולה כבר שבוע וחצי
)

ברררר

New member
אוי זה ממש ממש עצוב

שמעו אתם מדהימים! אפילו היה לנו מפגשפורום!!!! אוהבתותם המון ומי שרוצה לשמור איתי על קשר מוזמן 0508698038 [email protected] אימייל 296893141 אייסיקיו אתם מדהימים ותודה על הכל.

dsol

New member
נכון היה לנו מפגש !!!_../images/Emo189.gif

אחד ויחיד אבל היה !!! ואפילו מיטל הנעלמת הגיעה אליו ! אפילו בר ואלה הרחוקות הגיעו אליו ! בעצם כולם הגיעו אליו (טוב אולי חוץ מ 1 או 2 אבל למי אכפת הן הפסידו) אוי אוי נוסטלגיה...

ברררר

New member
כל יום אני נכנסת

כדי לוודא שעוד לא סגרו את הפורום!!!!! איך ניצור קשר אחד עם השני?!?!! אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

dsol

New member
אני נכנס כל שעה לקוות שעוד לא נסגר_../images/Emo189.gif

ועולה לי חיוך כל פעם שאני רואה שעדיין יש פה כמה הודעות... ואין ניצור קשר... יש טלפונים ! יש מייל! מסנג'ר ! אייסי (לא משתמש אבל יש !!!)! ויש מסרים בתפוז
(אם אין לך אחד מהם *שלי...* תגידי ונדאג שיגיע אליך במספר כל מה שתרצי* ובכלל אפשר להציף את הקומונה שלי כמה שבא לכם (עד שיום אחד היא תהפוך לפורום *הלוואי*) http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=10040

talkor

New member
רגע לפני שהפורום נסגר,

שמעתי את the clock is ticking עוד לפני הרבה זמן, ועכשיו שמתי לב שהם הוציאו עוד שירים מאז. הורדתי את 4 השירים שמפורסמים אצלהם בMY SPACE. איך אני יכול להוריד עוד סינגלים שהם הוציאו? תודה.

dsol

New member
אין איך להוריד_../images/Emo189.gif

אבללללללל אם יש לך סוולסייק יש אצלי בשיתוף את כל הסינגלים שהם הוציאו + הקלטות מהבלוגים שהיו + השירים מהמייספייס הכינוי שלי בסוולסייק הוא כמו פה... dsol

למעלה