האם שודר פרק נוסף לאחר פרק16??

amir-y

New member
אממ.. לא לפי ויקיפדיה

שם כתוב שהפרק הבא (17) ישודר ב- 8 באפריל.

dafidak13

New member
גם שם כתוב שהפרק הבא ישודר באפריל

אוף, נמאס נורא מההפסקות האלה! למה משדרים פרק ואז עושים הפסקה של חודש??

ssmink

New member
אני אומר לכם

לא יהיה היום פרק....יש לי תחושה לא טובה לגבי זה.... לדעתי אנחנו בהפסקה של חודש! אני כל כך מקווה שאני טועה..

CU22 האחת

New member
לצערי אתה לא טועה

לא הצלחתי למצוא את פרק 17 היום כנראה ששוב פעם הם יצאו לאיזשהיא פגרה זה ממש מעצבן שהם לא משדרים את הסדרה ברצף ומורחים אותה במשך חודשים

נוריתהה

New member
אז, היה או לא היה?

לפי CAT היה פרק 17. אפילו מצאתי משהו והורדתי אך הוא ב RAR, ולא נפתח בלי סיסמאות. היה או לא היה?

CU22 האחת

New member
לא היה

הקבצי RAR האלה הם סתם זיופים גם אני מצאתי שניים כאלה וראיתי שבתגובות לקובץ רשום שזה סתם זיוף או קובץ שבכוונה שמו לו סיסמה סתם בכדי להרגיז

נוריתהה

New member
המוני תודות

אז אחכה עם כולם עוד חודש. (לפחות הסדרה 24 ממשיכה כרגיל, בנתיים)

erasure94

New member
פגרות

הפגרות האלה, שיהיו בריאים המפיקיםאי אפשר לסיים עונה בשקט......פעם כריסמס, עכשיו זה.......

mattttan

New member
בסופו של דבר זה רק לטובת הצופים...

הפגרה מועילה לתסריטאים לחשוב יותר טוב על הסידרה ולהכניס את הדמות של ברי לכמה שיותר פרקים.. כי תודו או לא אבל היא ממש חסרה

מיריבי

New member
8 באפריל נראה רחוק מתמיד...

ואל תדאגו להתאוששותה של ברי, ודאי יש לה איזו "שה מיי" נו, אתם בטח זוכרים זאת ההיא שהיתה עוזרת אצל גבריאל וקרלוס.

t o m a k

New member
משהו מוזר...

ב- http://abc.go.com/primetime/desperate/index.html כתוב שהפרק הבא יהיה ב-18 במרץ (אם כי כתוב ששם הפרק הולך להיות פרק שבע), וב-tv.com כתוב שהפרק הבא הולך להיות ב-8.4... מה נכון, על איזה אתר אפשר להסתמך..

Tarantelle

New member
הסבר../images/Emo103.gif

הרבה פעמים, הרשתות הגדולות (abc, nbc, cbs, cw וכו'), בזמן הפסקה של סדרה, משדרים פרקים ישנים יותר בשידורים חוזרים בעיצומה של העונה. אני זוכר בזמנו שה-WB עשתה את זה עם מכושפות. אז יכול להיות שיהיה פרק ב-18.3 בשידור חוזר (הגיוני שפרק 7...), אבל הפרק החדש הבא יהיה רק באפריל.

למעלה