דחוףףף - זקוקה להמלצה

פיטנגה

New member
../images/Emo206.gifדחוףףף - זקוקה להמלצה

אני זקוקה להמלצה לרופא שאצלו אבצע מעקב הריון - רופא מהמרכז. אני בקופ"ח מכבי, לא שוללת גם באופן פרטי. זקוקה להמלצות בדחיפות. רופא שיש לו מיכשור ואולטרסאונד במרפאתו. מעדיפה גם רופא שיוכל לבצע גם בדיקות שנדרשות בהמשך (סקירות, אולי מי שפיר וכו' - אם ניתן) בכל מקרה זקוקה להמלצה!! תודה רבה!!

מה זה מרכז? אני יכולה

להמליץ לך על רופא בהרצליה שיש לו אולטרסאונד במרפאה ורופא שעושה את שאר הבדיקות ממש דלת מולו (קוראים לו ד"ר ג'קי סביליה). ד"ר דסקלו שמעון (מומחה למיילדות וגניקולוגיה וגם מנהל מח' יולדות באיזה בית חולים אבל לא זוכרת). רח' ארלוזורוב בהרצליה (לא זוכרת מספר בית) הטלפון 09-9512639 הוא מעולה!!!! בהצלחה בכל מקרה...

יש את ד"ר רוזנברג (קרלוס)

אבל לא נראה לי שהוא עושה מי שפיר. שקיפות וסקירות הוא עושה.

קרלוס מקבל בת"א ונזכרתי שיש גם את

ד"ר וקסמן שהוא מעולה ואצלו אני עושה שקיפות.

איפה במרכז?????

ד"ר מנור יורם מקבל בנווה סביון אור יהודה או בשהם... הוא מעולה, הוא עושה את הכלללללללללללל. אני טיפלתי אצלו בהריון הראשון. כרגע אצל רופא שעובד איתו בשיתוף בקליניקה ויש להם גיבוי אחד של השני ד"ר עופר דוידי (מקסים), גם מעולה אבל לא עושה את הכל כמו בד"ר מנור כן... אם בא לך לשמוע יותר, שלחי מסר.

אבילולו

New member
ד"ר דניאל יאיר

אשתי עושה אצלו את המעקב ,הוא דווקא נחמד וענייני. הוא רופא של מכבי ויש לו את הUS אצלו והוא עושה גם שקיפות ,אבל סקירות תצטרכי לעשות במקום אחר. אם תרצי עוד פרטים ,רק תבקשי. הוא אמור להופיע גם בספר ,הוא יושב ברח' דובנוב 10 ת"א.

ד"ר אברהם אדריאן

הוא מקבל ברמת השרון דרך מכבי וגם פרטי. אני אצלו הוא אמוד נעים ומקצועי.

Julia s

New member
אדריאן אברהם

לצערי הוא לא הרופא שלי אבל שמעתי שהוא מעולה. אשתו רופאת העור שלי ותמיד כשאני מגיעה לשם הקליניקה מפוצצת בנשים. אני מכירה כמה בנות שמטופלות אצלו ומאוד מרוצות. הוא מקבל ברמה"ש.

פרופ' ירון צלאל ../images/Emo42.gif

פרופ' ירון צלאל מקבל בתל אביב. מוכר לצורך ייעוצים במכבי. מבצע שקיפות עורפית, סקירות מערכות (אחד הרופאים הבכירים והטובים בארץ. בעיני הטוב מכולם) וכן דיקורי מי שפיר. מומלץ בחום

למעלה