בבקשה.בעיה עם האוגר+נשיכה

../images/Emo206.gifבבקשה.בעיה עם האוגר+נשיכה

בס"ד בוקר טוב חברים ראשית אני שמח להיות פה יש לכם אחלה פורום תמשיכו כך! יש לי אוגרים בתוך כלוב. אתמול בלילה הם הצליחו לצאת מהכלוב ו 3 אוגרים מהכלוב לרצפה. הרמתי אותם 1 מהם נתן לי נשיכה קטנה וירדה לי מעט דם. הוא היה מעורפל מהנפילה בבוקר מצאתי אותו מת(בלילה היה חי) מה אני יעשה עכשיו? לעשות חיסון? אני לא יודע איך הוא מת... תודה על כל תשובה ממני בני

מעייניT

New member
קודם כל

יכול להיות שהוא מת מהמכה היה לי פעם ילד מהכיתה שהאוגר שלו ברח מהכלוב והוא דרך עליו והרג אותו
שנית כל לא עושים חיסון על נשיכה של אוגר שלישית כל תקנה לאוגרים כלובעם סורגים צפופים יותר ו... בהצלחה

שהוא נפל הוא היה מעורפל.. :(

בס"ד הרמתי אותו הוא הצליח ללכת מעט בכלוב. אבל בבוקר הוא היה מת :( נקווה שהכל יהיה בסיידר.. יום טוב ותודה לכולם

chuchi46

New member
לפי דעתי הוא מת מהמכה... :(

פעם האוגרת שלי נפלה לי מהידיים משהו כמו 40 ס"מ ע הריצפה על הצד... אבל למזלי היא הייתה בסדר אח"כ :) פחדתי שהיא תמות T_T

ברור גם אני חושב ככה כ"כ כאב לי :(

בס"ד הוא היה מקסים כ"כ אהבתי אותו :( הוא היה שם עם עוד 5 אוגרים שהזוג שלי המליט אותם. כרגע נשארו לי 5+ההורים. אני בטוח שהוא נפל מהמכה.. הוא היה חי באותו לילה.... כנראה שהוא לא שרד.הם היו פותחים את הכלוב עם השינים שלהם. עכשיו שמתי שם 2 סיכות כביסה סגרתי את הפתח טוב. נקווה שהכל יהיה בסיידר... יש לי בבית : תוכים תוכונים כלבים שאני מגדל אותו באהבה. וגם את הג'אקו שלי מוקקי בן 3 שנים :) חיות הם החיים שלי... יום טוב

chuchi46

New member
יש לי תוכי חתולה וכלב

וגידלתי אוגרים המון שנים... אני מקווה רק שהאחרים יהיו בסדר...

למעלה