נהלים ועידכונים

Sweet Fantasy

New member
../images/Emo205.gif נהלים ועידכונים ../images/Emo18.gif

גולשי הפורום היקרים.. הפורום הוקם כדי להעניק לכם, מגדלי המכרסמים מקום משלכם שתוכלו לדבר ולהעביר חוויות על המכרסמים המתוקים שלכם, כדי שנוכל לשמור על הפורום מסודר ונעים, נצטרך גם את עזרתכם הפורום הוא שלכם ולכן חשוב שתעזרו לנו כמה שאפשר ותשמרו על הכללים. חוקי הפורום:
אסור להציף.
אסור לקלל, לאיים, ולהשמיץ גולשים אחרים.
בכל פניה הערה ובקשה בקשר לניהול הפורום יש לפנות אלינו במסרים ולא ע"ג הפורום.
אין להכניס תכנים בוטים , מוציאי לשון הרע וגזעניים.
לפני כתיבת הודעה חדשה בידקו פעמיים אם אין כבר שרשור קיים בנושא על מנת למנוע פתיחת נושאים מיותרים (השתמשו ב"
").
הודעות שלא קשורות לנושא הפורום ישורשרו אך ורק לשירשור "
" בעמוד, שירשור מסוג זה תמיד קיים בעמוד (ובמקרה שלא, ניתן לפתוח) הודעות בנושאי "אוף" שימצאו ע"ג הפורום ולא ישורשרו, ימחקו.
הודעות מכירה\מסירה - מקומן בלוחות הודעות מסוג זה שיימצאו ע"ג הפורום ימחקו.
אנא שימרו על החוקים הנ"ל ותעזרו לנו לנהל את הפורום בקלות וביעילות.
כמו כן, הועלו למערכת המאמרים, המון מאמרים חדשים, אתם מוזמנים להכנס לקרוא, ולהגיב.
אם יש לכם קישורים ומאמרים שתרצו להכניס ולהוסיף לפורום, אנא ידעו אותנו ונשתדל לעשות זאת.
הגלריה תפתח בקרוב ותוכלו לעלות לשם תמונות של החיה שלכם או סתם תמונות לפי הנושאים.
אנחנו מקוות שיחד אתכם נהפוך את הפורום הזה לפורום מקצועי, מזמין וחם
בהצלחה לכולנו, ותהנו פה
ירדן
ומיכל

Lovable Stray

New member
../images/Emo122.gif

אני ידועת שאני נשמעת כמו תקליט שרוט ואני כל הזמן חוזרת על זה אבל זה מציק
אין כל קשר בין ארנבון למכרסמים, ארנבון הוא לא יותר מכרסמם מחמוס, כלב או איגואנה, אין להם שום דבר משותף

Sweet Fantasy

New member
ממ.. אם תוכלי להעשיר אותי

לאן הוא כן משתייך? חוצמזה שנהוג בדר'כ לקשר אותם יחד, מה לעשות?

Lovable Stray

New member
לסדרת הארנבאים ולמשפחת הארנביים

אין בינהם קשר למכרסמים - יש להם 4 שיניים קדמיות בכל לסת כשלמכרסמים יש רק 2 ובנוסף יש הבדל גדול בשיניים אחוריות ועוד דברים ששחכתי כרגע
. זאת אחת הטעויות הנפוצות ביותר יחד עם לקרוא לארנבונים 'שפנים' ו'ארנבות'. בסדרת הארנבאים יש עשרים ומשהו מינים כשבעברית נתנו שם רק לארבע - ארנבון, ארנבת, ועוד שניים שצריך לבדוק בויקיפדיה, לא זוכרת כרגע. לדעתי צריך לקרוא לפורום מכרסמים וארנבונים - אומנם הם מאוד דומים (חיות פרווה קטנות
) אבל עדיין ארנבים, ארנבות וארנבונים לא מכרסמים.

N a d a v 1 6

New member
../images/Emo99.gifמיכככככככל!

מרוב שאני רגיל לראות אותה בכחול(שזה אגב יותר מחמיא לך
). לא שמתי לב שאת מנהלת!!!
בכל אופן מאחל לך המוון המון בהצלחה בניהול הפורום:) ביחד עם חברתך:) ירדן. אני סומך עלייך;).

chuchi46

New member
??? בפורום אינויאשה

יש את נומי עם אותו הכינוי בדיוק...

מרילולי

New member
../images/Emo205.gifלמה שלא תשנו למכרסמים

ויונקים אחרים
כי מדברים פה גם על נמנמנים ושוגרים גם בטח ידברו עליהם והם לא מכרסמים ולא ארנבונים

Sweet Fantasy

New member
כי יש המון יונקים קטנים

בינהם גם חמוסים, וזה לא מתאים יחד ואלו קטגוריות שעולות על קטגוריות.. נמנמן הוא מכרסם אם אני לא טועה.

למעלה