סופשבוע שהיה

buba300

New member
../images/Emo204.gifסופשבוע שהיה../images/Emo204.gif

הסופשבוע שלנו היה רב גוני ביום שישי הייתי במשמרת בעבודה ורומי אלי הצטרפה. בערב אירחנו משפחה, אז אחה"צ הייתי בבישולים והיה מוי כיף עם כולם. בבוקר שבת היינו ביומולדת מהגן. "ראש ביצה" הליצן כיכב
. הילדים מאוד נהנו. מאוווווווד מומלץ.
המסיבה היתה הפקה ויש לציין שההורים העלו את הרף של הימי הולדת מאוד גבוה. לאחר היומולדת היינו בבריכת הספורטן
לכמה שעות עם חברים כמעט 4 שעות. משם רומי המשיכה לשכנים לשעתיים וחצי. חיממתי לה ארוחה והצטרפתי. וככה הסתיימה לה השבת ובעצם סופשבוע הארוך עם חגיגות שמחת תורה. מאחלת לכל הילדים ולנו חזרה נעימה לשיגרה. לכל חוגגי היומולדת מזל טוב והמון בריאות ואושר. אתן מוזמנות לצרף את סיפור הסופשבוע שלכן איך ביליתם ואיפה הצטננתם מהחום שפקד אותנו הבוקר. שבוע נפלא לכולם

אנחנו עלינו להצטנן ברמת הגולן

כל כך נעים שם ממש נסיעה של 20 דקות מעמק החולה הרותח להרים הקרירים של רמת הגולן טיילנו במגדל שאמס והיה תענוג שבוע טוב לכולם

buba300

New member
נשמע ממש כיף

גם לי בא להתרחק קצת מהמרכז איזה שבת (בחגים היה עמוס). שבוע נעים.

mamtera

New member
סופ"ש שהיה

בשישי אירחנו אצלנו את המשפחה של בעלי טוכל היום שקדנו על בישולים והכנות. בערב היה ממש נחמד טעים! אתמול היה חום נוראי אז העברנו את הבוקר עד הצהריים במשחקיה בקניון G בכפ"ס. המזגן לא ממש פעל והיה חם אבל היתה חברה טובה :) וזהו, עכשיו חוזרים לשגרה.....

בוליפלג

New member
מה בישלת??../images/Emo238.gif../images/Emo3.gif(אני במוד רעב...../images/Emo3.gif)

ואיזה כיף לחזור לשגרה, מה?!

mamtera

New member
בישלנו...

מרק עוף עם קניידעלך, עוף בתנור עם ירקות, קציצות מבושלות ברוטב עגבניות, אורז, פוקצ'ה HOME MADE, סלט קינואה, סלט כרוב עם גזר, פאי תפוחים וקרם על בסיס חלב קוקוס עם שוקולד.

בוליפלג

New member
המון מלא הרבה!!../images/Emo2.gif, ואני מבקשת, אם יורשה לי

את המתכון של ה'אחרון' - קרם על בסיס חלב קוקס עם שוקולד... (זה קשור לתפוחים??
)

mamtera

New member
זה מתכון שבעלי הכין

אני אבקש את זה ממנו וארשום לך. זה לא קשור לפאי תפוחים. זה קינוח נוסף

mamtera

New member
הנה המתכון:

ממיסים 8 כפות קורנפלור ב 100מ"ל מיים מחממים פחית קרם קוקוס (400מ"ל) ושוקולד (כמה שרוצים אני הוספתי בערך 8 קוביות) עד רתיחה עדינה ומנמיכים את האש מוסיפים תוך כדי ערבוב את הקורנפלור המומס וממשיכים לערבב כ 2-3 דקות. שופכים לכוסות ומקררים.

אנחנו חזרנו מארבעה ימים בסיני../images/Emo179.gif../images/Emo175.gif

נסענו עם חברים עם ילדים בגיל דומה והיה פשוט חלום

בוליפלג

New member
סחתיין עליכם../images/Emo70.gif מבחינתי סיני זו מרידה רצינית

ו'חלום' - זו הגדרה למשהו טוב ב-א-מ-ת!!

חמודבה

New member
סופ"ש נחמד

ביום שישי החלטנו לוותר לנועה על הגן ולנסוע לים, (בכל זאת אין עוד הרבה סופי שבוע של ים לפנינו), משם נסענו לארות צהריים אצל סבא וסבתא. חזרנו הביתה אפינו עוגות ונסענו להורים שלי לארוחת ערב. בשבת סתם יום של רביצה, היינו עייפים מהשבוע החולף של החג שהיינו בו מאוד פעילים. חזרה לשגרה נעימה לכולן!

בוליפלג

New member
../images/Emo106.gifלהורייך, שמארחים אתכן אחרי ביקור

בים
(החול...החול...
) וחזרה נעימה לשגרה גם לכם!

חמודבה

New member
../images/Emo6.gif

זה דוקא הוריו. הביקור בים ואצלהם כמעט תמיד הולכים יחד, מכיוון שהם גרים 2 דקות מהחוף אנחנו עוצרים אצלהם למקלחות ובדר"כ הם גם מתלווים אלינו לים

רעיגאני

New member
היינו במטולה!!

נסענו חמישי-שישי-שבת למטולה עם כל המשפחה של בעלי (הוריו, שני אחיו, גיסתו ואחיינית מקסימה כבת שנה). היינו בוילה מקסימה, מעין צימר שלכל משפחונת חדר וסלון ופינת אוכל משותפים. טיילנו בהתאם למזג האויר בשמורת תל דן וקינחנו אתמול המרכז קנדה, שמה שירי החליקה לראשונה בחיים על קרח (עם אבא, אחיו ואשתו שנתנו לה יד) וחזרנו אתמול עייפים, מרוצים ובעיקר משתוקקים לשגרה.

בוליפלג

New member
נשמע יופי של אירוח! יכולה לספר

עוד קצת על ה'וילה' המשפחתית? 'אנחנו' = אבי ואשתו, מחפשים עבור המשפחה המצומצמת (שבנסיבות הברורות מונה 12 איש
) מקום שכזה. אשמח לקבל עוד פרטים
(וכמובן עד כמה אנשים יכולה הוילה הזו לאכלס)

רעיגאני

New member
ממש בשמחה

מדובר באירוח שבא כל כך מכל הלב - שאשמח להמליץ עליו. גם חמי וחמותי הגיעו אל הרעיון דרך המלצה מחברים שנסעו לשם עם משפחותיהם. מדובר בזוג חביב ביותר, מן סבתא-סבא כאלה חמים שקוראים להם מינה ומוטי זמיר. יש להם שני מקומות: "סוויטות הפרח" ו"מינה טבע". אנחנו היינו ב"סוויטות פרח", בקומה התחתונה (אם אינני טועה יש מעל קומה נוספת). נכנסים לחלל מרווח של מטבח ופינת אוכל עם יציאה לחצר מקסימה ופסטורלית (עם מנגל, שם הכנו ארוחת ערב על האש ביום שהגענו). מסביב לחלל ה"ציבורי" ישנם ארבעה חדרים מרווחים (שאחד מהם מוביל לעוד חדר קטן יותר שהוא הממד של המקום). החדרים כאמור מרווחים יחסית, רובם עם מטבחון (מיקרו וקומקום בנוסף) וכמובן אמבטיה/גקוזי ושרותים, ממוזג כמובן. הכל אסתטי וברוחב לב. ארוחות הבוקר מושקעות ונעימות ומינה מצלצלת מידי פעם לשאול אם משהו חסר. בנוסף, חיכו לנו במקרר מיצים ועוגיות כשהגענו. אני לא יודעת כמה הקומה העליונה וה"מינה טבע" יכולים להכיל, אני יכולה לומר לך שאני, בעלי ושירוש היינו בחדר אחד (החדר עם החדרון היותר קטן, אבל שירי כמובן העדיפה לישון אתנו במיטה), בחדר נוסף אחיו הנשוי של בעלי עם אשתו ופעוטה מתוקה בת שנה וקצת (שהיה מוכן לה במקום לול מבעוד מועד), בחדר נוסף אחיו הרווק ובחדר האחרון - חמי וחמותי. אגב בחלל הציבורי ישנה גם טלויזיה ובכל חדר טלביזיה ודי.וי.די. במטבח המרכזי יש פלטה לבישול וכיריים ומיקרו ומקרר כמובן ומגרות מלאות בכלים חד פעמיים, קפה. וישנו גם קומקום חשמלי. סליחה על האורך, ניסיתי לתת לך כמה שיותר מידע..... לעומת צימרים בהם נפלנו והתאכזבנו - זה מומלץ בחום מאוד. אם יש עוד מידע שאני יכולה לתת לך ולא חשבתי עליו - תשאלי.... נועה

למעלה