"החיים הם סרט...אני אישה משוחררת!"

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"החיים הם סרט...אני אישה משוחררת!"

-שיר השבוע (של שייגעצ): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

B a m b o o k

New member
כן כן כן שלום וברוכים הבאים

-שיר השבוע (של שייגעצ):
- שיר השבוע (כללי): יש מקום-שרון הולצמן - אלבום השבוע: הדורבנים-קובי - האדם שעשה לכם את השבוע: כל אנשי הווליום שעשו לי טוב על הנשמה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"יש מקום אחד שמור רק לך. יש אחד שמחכה רק לך" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "רוצה לאכול תרנגול ים?" והיו עוד מלא בווליום אבל אני לא זוכרת
- דבר שהשגתם השבוע: חברים חדשים. גופיה של אדון וגברת בשינוי אדרת והרבה הרבה צחוק - מאכל השבוע: כל מיני שטויות שאכלנו בווליום. אהה והסנדוויץ' שאבא הכין לי ביום חמישי בבוקר כשחזרנו. - משהו שעשה לכם את השבוע: ווליום. אפילו שהיה חם ומזיע בצורה מטורפת - משהו שהרס את השבוע: שזה השבוע האחרון של החופש
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? עושים שבת אצל סבתא, אולי בערב חברים, ובמוצ"ש הופעה של מוקי+מסיבה בבארקה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: התקווה 6-הלהקה שיודעת לתת את ההופעות הכי טובות בעולם
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אני פאקינג כיתה י"ב:-O - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שלא יהיה קשה מדי לחזור לבצפר
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: רעיייייייייייייייייייייה
סתם: - תמונה:אם היה מהווליום הייתי שמה, אבל כפיר עוד לא שלח אז נשים סתם תמונה מחיפה
איזה יפים אנחנו אה?

Gal15il

New member
לי יש! ^_^

זה דיי ענק. אפילו אפילו הקלטה שלי מעיר הנוער חיפה יש אבל זה לא באיכות נורמלית :(

animal bar

New member
../images/Emo211.gif

- שיר השבוע (של שייגעצ): אם את בעניין. - שיר השבוע (כללי): עכשיו- ג'וני שועלי. - אלבום השבוע: סיום מפואר בלחיצת כפתור- קוב.
- האדם שעשה לכם את השבוע: ברק.
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): לא יודעת.. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): אין לי כח.. - דבר שהשגתם השבוע: שני דיסקים, פוסטר, חוברת ללימוד שירים של RHCP בבס. - מאכל השבוע: נאגטס וופל. - משהו שעשה לכם את השבוע: ת''א, יום חמישי, לדבר איתו. - משהו שהרס את השבוע: מה שקרה לברק. :(
- מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? בינתיים כלום.. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: לדבר עושה טוב.. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שום דבר נראה לי.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לא יודעת.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא יודעת.. סתם: - תמונה: אין.

AvtipuS

New member
בוקר טוב לכם שמיים

-שיר השבוע (של שייגעצ): לא שמעתי. - שיר השבוע (כללי): ברי סחרוף-יש יש יש. - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: עבודה! - מאכל השבוע: אתמול בBBB היה נחמד. - משהו שעשה לכם את השבוע: שיש עבודה. - משהו שהרס את השבוע: סימני שאלה. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? אתמול יצאנו אלפנט-באולינג-BBB - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אל תוותרו על הופעות חשובות. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: וואלה מתחילים ללמוד י"ג במקום חדש נראה מה יהיה. שישי היהודים בבארבי. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: רק טוב. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

Xdaniel10

New member
גידי, בנו, ברי כפרעליו, אורן ועדי.

אחח, הרכב בחסד עליון. ברי, ברי.
[הגעגעוים לרע.]

ססילייה

New member
לחיות, מבלי להיות כינור שני..

-שיר השבוע (של שייגעצ):
- שיר השבוע (כללי): רק דקה-יהושע לימוני להיות עצמי\ליפול- כפיר אפשטיין - אלבום השבוע:
- האדם שעשה לכם את השבוע: אמא.
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כי סערת עליי, לנצח אנגנך" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) :אני לא רוצה לשמוע את הפרצוף שלך! אתה יודע מי אני?D: - דבר שהשגתם השבוע: קניות עם אמא, וסתם פננת בבסיס...
- מאכל השבוע: סושי שהזמנו לבסיס
- משהו שעשה לכם את השבוע:ההדמת קיץ הזו שבאה בטווווווב :) - משהו שהרס את השבוע:חח שבאמצע החיים עלה לי החום XD -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש?גלאסקו - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: צבא זה סבבה
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:החתונה של אחות של אסתייייייייייייי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה שמח!
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: Love.
סתם: - תמונה

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"From the heart..."

-שיר השבוע (של שייגעצ): ממ..אין
- שיר השבוע (כללי): עלמה זהר - שיר אהבה אינדיאני דני בסן-ככלות הכל והתמונה תיסלם התקווה 6 - שלי בלי Cat Stevens - Streets Of London
- אלבום השבוע: אין
- האדם שעשה לכם את השבוע: מממ..נראלי טול וזאבי אתמול.. [חברים] הם פשוט הזוג הכי מתוק בעולםםם
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "תמיד כשאין לך מה לומר את נוגעת בי במגע הקר תמיד בורחת מהאמת משאירה אותי מת!"
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "אני מאוהב בך".
- דבר שהשגתם השבוע: היומ בע"ה שיעור 28!!@# ו..קניתי כיבשי עם כובע!
- מאכל השבוע: קוסקוס :)
- משהו שעשה לכם את השבוע: שרועי מפגין אהבה!
- משהו שהרס את השבוע: מממ..לא הרס אבל פליטת פה קטנה אתמול הציקה לי קצת.. וחוצמזה היה שבוע נחמד.
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? חמישי כלום, שישי כלום, אתמול בבוקר הייתי בים עם חברה, היה הכי שווה בארץ!!! ובערב הייתי בשאלתיאלי עם רועי, זוג חברים וחברה
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אני חוזרת היומ לכרמיאל!!! ומחר מתחילים הלימודים!
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: לראות את כולםםםם
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה כיף בלימודים ולא טראומתי מידי, שאמצא עבטודה ושיהיה כיף בכללי
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אממ..זואי, בועז, דין, מורי, ג'קי, אפי, אריק..ורועי כמובן
סתם:
- תמונה: עם כיבשייייי

למעלה