ההופעה מחר (היום)

ayaliar

Well-known member
../images/Emo204.gifההופעה מחר (היום)../images/Emo204.gif

עם דני רובס.. מישהו מגיע?

לא, עדיף לי לעבוד במקום זה

וגם שלא יגידו שאני אובססיבית עדיף לא להגיע יותר להופעות.. מי שהולך שיהנה!

ayaliar

Well-known member
מה קשור הופעה ואובססיביות?

אני הולכת לכל ההופעות של אוהד. אם מישהו חושב שאני אובססיבית, יש לו בעיה.

אני מבינה את עצמי

מישהו חושב שאני אובססיבית, כנראה שהוא צודק. תהני איה אם את הולכת היום

מה אני אעשה, זה מה שאמרו עלי

יותר נכון "אמר"... אז לא אלך יותר להופעות שלו, ואז לא יאמרו עליי ככה..

ranch22

New member
ליאת...

מה יש לך?את מדמיינת? בוקר...בוקר טוב... את לא זוכרת בדיוק מה קרה?שאני אזכיר לך? בסה"כ לא הייתי פה חמישה ימיים וכבר אבדת את הזכרון?!

herut123

New member
וואי אני כבר מבולבלת

לא אמרת שלא ליאת? טוב לא נושא לדיון פה

dabnir15

New member
הלוואי והיה לי כסף ללכת לכל ההופעות

תהניייייייייייייייייייייייייייי איה:)

אני בד"כ רק קוראת אבל

אני חייבת להגיב. אי אפשר יותר ככה. פעם בשבוע או שבועיים את נכנסת למין "התקף" כזה ומחליטה שאת אובססיבית/דפוקה/לא שווה כלום ואת סוחפת את כל הפורום לזה. כשמישהו מנסה לעזור את מגיבה "תודה/לא משנה/זה לא ישנה כלום/בשבוע הבא יהיה לכם שקט כי אהיה בבי"ח" - יקירתי, אנשים רק מנסים לעזור לך ואם את לא מוכנה לקבל את זה לפחות תפנימי שיש בפורום הזה מתבגרים ומתבגרות שעלולים להיפגע בגלל גלי חוסר הביטחון. אני בכוונה לא שולחת את זה במסר ובכוונה כותבת את זה בפורום, כי פעם הפורום הזה היה מקום לדיונים על הזמר ועכשיו הוא נראה כמו משהו אחר. ראיתי שיש לך בלוג - אני חושבת שזה רעיון נהדר שיהיה איפה לפרוק את הרגשטת ואת התחושות - אבל האם את באמת חושבת שפורום הערצה לזמר הוא המקום הנכון? מגיעים לכאן אנשים ומצפים לקרוא דיונים ובמקום זה בכל שבוע יש איזו הודעה מדוכאת שלך. אני לא אומרת שכולם צריכים להיות מאושרים ולכתוב הודעות מזויפות, אבל זה ממש כמו דפוס ואני אישית ממש מפחדת לגורל הגולשים האחרים בפורום.
אם פגעתי ועוד בקשה אחת - בבקשה אל תגיבי ב"סליחה/לא משנה/באמת בקרוב יהיה לכם שקט"

ranch22

New member
תרשי לי להגיב...

לא בשמה אלא בשמי. האמת?די נפגעתי בשמה,יכולת לכתוב את זה בצורה קצת יותר עדינה למרות שאני מבינה שאת מאוד כועסת אבל תחשבי לפני כן איך היא אמורה לראות את זה,במיוחד כשהיא מרגישה ככה. ליאת היא חלק מהפורום ולא היא לא כותבת כל הזמן הודעות כאלה ואם כן זה בד"כ ב-אוף שזה אומר שזה נושא שלא קשור לפורום. הרבה כאן מהפורום הם חברים שלה ואם היא רוצה לשתף אותם בדרך הזאת זאת זכותה,נכון אולי זה לא המקום הנכון אבל זו הבחירה שלה. חוץ מזה שזה לא כל פעם...וגם ככה הפורום לא מתעדכן ממש ולכן זה נראה ככה. אבל לא משנה...גם ככה מהתגובה הזאת לא יצא כלום. רק חבל שלא נסחת את זה אחרת....

אני ממש לא כועסת

ואני מבינה שיש חברים בפורום. רק אמרתי את מה שאני מרגישה. לא הייתי אומרת את זה אם זה לא היה קורה שוב ושוב ושוב. אבל באמת שלא משנה.

herut123

New member
באמת, איך היה?

בטח היה מאוד יפה. השילוב שלהם ביחד יוצא מהכלל

ranch22

New member
את בטח זוכרת...

חחחחח לא הסתכלת ברגע מסויים על משהו אחר?סתם...אל תנסי להבין אותי אני במצה הזוי היום.

למעלה