סיכום שבועי

yaelman

New member
כבר אמרתי לך שהיא מתוקה לא

שרק תמשיכי להנות ממנה

judith4

New member
איזה אור בעיניים יש לפספוסה הזו - מקסימה

וחוץ מזה אם לא היית שם זה לא קרה - כך לימדו אותי

Amoureuse

New member
איזה חיוך קורן בעיניים ../images/Emo42.gif

היא מקסימה, ואני בטוחה שאת עוד תראי המון התהפכויות...

טלטל11

New member
יואו לאכול אותה ../images/Emo99.gif

והם ת-מ-י-ד עושים את הכל דווקא כשאנחנו לא רואים, מין חוק טבע שכזה

lilik

New member
איזה כייף, אני מקנאה

שלי בן 6 חודשים ועדייין לא עושה סימנים שבאלו. ו... מתוווווווווווווווקקק שלך, איזה מדהים

iritt2008

New member
אצלי שבוע נעים

* בעבודה הכל התנהל על מי מנוחות * היה לי פנאי השבוע לעשות דברים שאני אוהבת * מזג האוויר עושה טוב על הנשמה * תוצאת הבטא מהיום שלילית, אבל אני עם הפנים קדימה * והאהבה עדיין פורחת

נשמע בסך הכל שאת מאוד חיובית

לכל מה שקורה בחייך וזו אחלה גישה
שימשיך הכל להיות על מי מנוחות ושיהיה בהצלחה לפעם הבאה...

niritne

New member
נשמע מעולה!

ומשהו לא הבנתי, סליחה יקירה: אם הבחור החדש כה "הדדי", אז אולי לתת צ'אנס לילד משותף?....!!

iritt2008

New member
כבר דיברנו על זה לפני הטיפול הקודם שעשיתי

וזה היהי מוקדם מידי עבורו (היכרנו אז רק כשבוע ימים..). עדיין לא דיברנו לגבי הטיפול הקרוב. אין לי שום כוונה ללחוץ עליו. אם זה יגיע ממנו, אז בוודאי שאני אעדיף את האופציה הזאת. אבל לטנגו צריך שניים.

judith4

New member
מודה שהמחשבה גם עברה לי בראש

שיהיה בהצלחה בכל דרך וכיוון שתבחרי/ו.

Amoureuse

New member
מסכימה איתך אירית

גם אחרי חודש ושבוע זה עדיין הרבה יותר מדי מוקדם. להלחיץ לא מביא טוב בדרך כלל. תמשיכי בדרכך, ותני לאהבה לפרוח במקביל, תהני מכל העולמות - ומי יודע אולי הגורל מתעתע בך ומעכב את התהליך ע"מ שבסוף זה כן יהיה הוא? אבל את זה תדעי רק בהמשך הדרך... ככה זה החיים, העתיד מתגלה כשהוא הופך והווה ולנו לא נותר אלא להנות מההווה ולהתאזר בסבלנות לגילוי צפונות העתיד

ממולדה

New member
באמת? אני הייתי מציעה דווקא

לשמור על מין בטוח ככל האפשר בתקופה זו...

niritne

New member
התכוונתי ילד איתו- לא עכשיו!

אלא הדגש היה: לתת צ'אנס לאהבה להתפתח, לפני שמביאה ילד לבד. (ובהמשך ילד משותף כפרי של הקשר).

ממולדה

New member
זה גורם לחץ גדול בעיני

להגיד לבחור "אני עוזבת את כל הניסיונות להרות ומתרכזת במערכת יחסים אתך". הרי כשאנחנו מגיעות לבנק הזרע זה כבר אחרי הפעם ה-500 שהתלבטנו, ובסוף החלטנו שאנחנו חייבות ילד עכשיו(!) דחוף(!). תמיד באחורי הראש יהיה הילד שהיא מצפה ממנו, או מצפה בכלל, וישמש כגורם לחץ. נכון שזה מלכוד 22... אתו או בלעדיו. אין לי עצה טובה.

למעלה