סיכום שבועי

Amoureuse

New member
ממש כיף לשמוע

איזה שינוי ואיזו התקדמות, איך שדברים מסתדרים להם. ועכשיו מתחיל האביב ו-(טפו טפו) יהיה יותר רגוע בגיזרת הוירוסים, יהיה מושלם

טלטל11

New member
איזה כיף ../images/Emo99.gif

נינה אין לך מושג איזה כיף לי לקרוא את ההודעה הזו שלך

lollla

New member
נינה - הידד - שמחה לשמוע שהגיעו זמנים

קלים יותר בטוחה שתזכי לעוד ועוד התרחבות, התפתחות, התעמקות, התענגות, התכרבלות, וגם נחת בעבודה.

s p r i n g1

New member
שיגרה והגשמון הביא איך לא

קצת הצטננות, בנתיים לא נורא ונקווה שככה תעלם לה מהר עם ימי השמש
בסה"כ כייף שזה האביב וגם עם הגשמונים יש המון שמש
ואההה נרשמנו למעון לשנה הבאה לכתת הפעוטות, הזמן רץ ופתאום ביום כשהסתכלתי עליה ועל כל שאר התינוקות ראיתי שהם ממש גדלו לעומת תחילת השנה והם כבר ממש פעוטות ולא תינוקות קטנטנים. שיהיה סוף שבוע אביבי ונעים , שהגשם ילך לו ויהיה אביבי ומקסים

lilth

New member
../images/Emo42.gif

איזה כיף איך הם גדלים.. (ובאמת בתמונה עם החתול היא נראיתה לי כבר ילדה קטנה! [כלומר לא תינוקת..)

dafnapo

New member
אוואנטי רומא וגם מילנו -

טוב אז אחרי שהשבוע שעבר היה מטורף, הגיעה השבת הנכספת. טסתי ליומיים רומא (נהדרת, מקסימה ואנשים נחמדים) ואח"כ לעוד יומיים מילנו (עבודה קצת משעממת, פגישות וחיוכים של יח"צ) והביתה חזרה לילדות שהתגעגעו מאד (ככל שהן גדלות הן מתגעגעות יותר ופחות מצליחות להתרגל לנסיעות) וקיבלו אותי בצעקות שמחה "אמא". האמת שכמובן שגם אני התגעגעתי וזה כיף אמיתי לחזור הביתה ואליהן במיוחד! מאז שחזרתי אני מקבלת מהן המוווווון חיבוקים ונשיקות ונראה שארבעה ימי ניתוק עשו לכולנו טוב. לי יש יותר סבלנות, הן מעריכות קצת יותר... בקיצור - תמיד ידעתי שריחוק מדי פעם עושה טוב ליחסים זוגיים אבל מסתבר שגם ליחסים עם ילדים... ואין לכן מושג באיזו מהירות נשאבתי חזרה לשגרת העבודה, בית, כביסות, קניות. אני בעצמי לא מאמינה שרק לפני שלושה ימים הייתי בקולוסיאום ובקפאלה הסיסטינית.

נניבל

New member
מסקרן,מטעם העבודה?

כאחת שלא נחתה ברומא מאז שהנסיכה נולדה, מסתקרנת האם הגעת מטעם העבודה?,במה את עוסקת?מאד חסרה לי, מקווה בקייץ לנחות שם עם הנסיכה..

טלטל11

New member
וואו 4 ימים באיטליה, כולי קינאה ../images/Emo153.gif

ואני מדמיינת את שאגות השמחה בחזרתך הביתה
ברוכה השבה

lilth

New member
איזה כיף! כיף כפליים - גם נהנית לך (לפחות

ביומיים הראשונים) וגם התרחקת קצת מהבנות כדי להתקרב יותר. ובאמת מדהים איך חוזרים כל-כך מהר לשגרה..

פסטלית

New member
אנחנו התהפכנו השבוע מהגב לבטן...

איך תמיד הם עושים את זה כשאנחנו לא בבית????
חוץ מזה השבוע הוצאנו את כל בגדי הקיץ שקיבלנו ועשינו סדר...

dafnapo

New member
איזו תמונה -אושר ושמחה בעיניים - תענוג../images/Emo215.gif

tutik1

New member
אווווו, איזה מתוקה!../images/Emo214.gif

בהתפכויות, רוב הסיכויים שגם אם היית בבית לא היית רואה וזה היה קורה כשלא היית מסתכלת...
אבל אוטוטו יגיעו התהפכויות רבות שתראי גם תראי, ועוד הפתעות מהנות...

למעלה