סיכום שבועי

judith4

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif סיכום שבועי ../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif

הפינה נפתחת לטיפולכן

ypure

New member
שבוע של חיפושי גן לשנה הבאה

מחר אנחנו נוסעים לקרית אונו לראות 2 גנים, קיבלתי עזרה רבה משתי משתתפות בפורום המתגוררות בקרית אונו, כרגיל הפורום הזה הוא בית חם עם הרבה מידע שימושי, ובנות מקסימות שמשתתפות ומוכנות לעזור בכל הידע שברשותן.

nina L

New member
בהצלחה! ואכן הפורום-בית חם מאין כמותו../images/Emo13.gif

לגבי המעון-אני מבינה ללבך, זה מלחיץ. אני חששתי מאד מאד ובס"ך הכל מאד מרוצה. בהצלחה!

tutik1

New member
טוב לשמוע שיש התקדמות בענין-

שיהיה היום יום חיפושים מוצלח! כיף לשמוע על העזרה של בנות הפורום!

ypure

New member
מצאתי גן, פרטי- חור בכיס, אבל עכשיו אני הרבה

רגועה, הגעתי היום בבוקר לשם, והמקום היה נראה מסודר ונקי, הילדים נחמדים ונראו די מרוצים להגיע לגן, הגננת-בעלת הגן קיבוצניקית לשעבר עשתה עלי רושם מצויין, ובכיתת הפעוטות יש 14 ילדים ו-3 גננות, שהאחראית שם היא בחורה יחסית צעירה, בעלת עברית רהוטה, חמימה ומלאת אנרגיה, הילדים מקבלים ארוחה בשרית, ומקלחים אותם בקיץ לפני שנת הצוהריים , המחיר אומנם גבוה, אבל סוף סוף יש לי שקט נפשי.

judith4

New member
נשמע מצויין, עם החור בכיס

ובשפלה יש לו נטיה להגדיל את החור על פני מקומות אחרים בארץ.

טלטל11

New member
טוב לשמוע ../images/Emo127.gif

הכי חשוב שאת מרגישה רגועה ובטוחה לגבי הבחירה

lilth

New member
יופי!

באסה על החור בכיס, אבל באמת נשמע מקום אחלה!

nina L

New member
../images/Emo140.gif היום, לראשונה אחרי נצח, חשבתי: בסדר.

היתה השבוע שגרה טובה ומבורכת - קשה, אבל לראשונה חשתי שזה בגדר האנושי... טפו טפו וחמסה חמסה נהייה סדר יום מבורך, ולילה מבורך עוד יותר (טפו! שומבצל!). מה אומר לכן, אח אח החיים עם שנת הלילה - אמנם הן קמות כמה וכמה פעמים, אבל לגיחות קצרות וחזרה לישון, ואני מקפידה ללכת לישון מוקדם מאד עם לקיחה בחשבון של הגיחות - עונג צרוף. לא פיללתי בימות הייאוש הכבד של 3 שעות השינה במצטבר ביממה(! יממה!!), שאגיע. הייתי מאד מאד מבוהלת גם ממי ירצה להעסיק יחידנית לתאומים רכים, ולמרות הקשיים הנקודתיים בס"ך הכל אני מאד מרוצה בעבודה. ובעיקר שמחה שזה נהייה אפשרי. מעל הכל הבנות מרחיבות את הלב עוד ועוד
.

s p r i n g1

New member
איזה כייף לשמוע ../images/Emo57.gif

מאחלת שימשיך כך וההנאה מהמקסימות כמובן תלך ותתעצם וגם המון סיפוק בעבודה

tutik1

New member
וואו, כל כך שמחה לשמוע!!../images/Emo24.gif

איזו הודעה משמחת נינה, ממש לגזור ולתלות על המקרר לימים קשים יותר! מחזיקה אצבעות לעוד המון שבועות כאלה, ואף משופרים!

יואוו נינהל'ה איזה כיף לשמוע../images/Emo24.gif

סוף סוף קצת הקלה ורוח חיובית ואנרגטית נושבת אצלך

judith4

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo57.gif../images/Emo25.gif שרק ימשיך כך ../images/Emo140.gif

למעלה