שירשור דעות

bub praii

New member
דניס

לדעתי דניס הוא אחד הרקדנים והכוראוגרפים הטובים בארץ לריקודים סלוניים (אני מדברת מנסיון של רקדנית) , וחבל שדווקא השופטים לא מבינים בריקודים סלוניים. זה לא קצת מגוחך ששופט/רקדן שהשיא בחייו הוא הופעה בתנועות ארוויזיון מאחורי שרית חדד אומר לרקדן שהשתתף פעמים רבות בתחרויות בינלאומיות ואף הגיע למקומות הראשונים שהוולס שהוא עשה הוא לא וולס???????!!!!! יש לי הצעה להפקה, אם אתם בוחרים לקחת שופטים שאין להם מושג בין וואלס לטנגו לסמבה, לכל הפחות הייתם צריכים להעביר להם סדנא בנושא!! יש לי רעיון למורה מעולה שיכול ללמד אותם......

שיהיה לכל המתודדים בהצלחה!!! במיוחד

לפאבלו ופולינה שהם10000000000000000000 ולחיים ואנה יותר נכון לאנה שהיא פצצצצצצצצצצצצצצצצצצצההההההההה!!!![חיבוק]

ali l

New member
רקדנית....!!

אני רוקדת כבר 8 שנה ומכירה את כל המשתתפים טוב מאוד... אני רוצה להגיד לכם שמאשה תמיד עוקפת את אנה בתחרויות הבנלאומיות, ששם יש שופטים כמו שצריך מכ מיני ארצות...ובינתיים מבין הכוכבים..גיא רוק הכי טוב...במקום השני מירית ורז..:] שגם אותה אני מכירה ממזמן..! אז...זה מה שהיה לי לומר...מאשה היא מהרדניות הכי טובה שם וכזוג עם גיא הם בינתיים הכי טובים:) !

לירי777

New member
לימור אטיאס וחיים

איןן אין מה לעשות לימור אטיאס הכי טובה היא מושלמתת ופצצה והיא נראיתת כמו נסיכהה!!!! לימורר לשלטון!1 וחיים ממש חמודד אמןן שלימור תנצחח וגיא אריאלייי כוסוןן אחדד !! www.limora12.tipo.co.il כנסו לאתר הרישמי של לימור

lalaליהי

New member
דניס הוא מספר אחד.

גם לדעתי, דניס אחד הרקדנים והכוראוגרפים הטובים בארץ לריקודים סלוניים. למדתי אצלו לפני כ-5 שנים, עוד לפני שהתפרסם, וכבר אז נחשב למורה הכי טוב בבית הספר בו לימד. יש לו אישיות כובשת, והוא רקדן נהדר. אני בכל מקרה, מאחלת לו הרבה בהצלחה, ואני שמחה שיש לפחות עוד מישהיא שחושבת כמוני

bub praii

New member
לשאלה מי זה המורה....

דניס! זה לא היה ברור שעליו אנחנו מדברים????

2 Mיכל

New member
מי זה גיא רוק?

ובאמת ראו בתכנית הראשונה שמאשה ממש מעולה (כן, עד כדי להתחרות באנה).

aMoRe1992

New member
../images/Emo141.gifזה התפקיד שלו../images/Emo3.gif

במציאות הוא בנאדם טוב.

../images/Emo203.gif../images/Emo176.gifשירשור דעות../images/Emo40.gif

אוהבים את אנה? חולות על גיא אריאלי? שרופים על לימור אטיאס (
)? שרשרו לפה בלבד את דעותיכם, ואת תפתחו על זה הודעות חדשות. *אהמ*
*אהמ*

../images/Emo206.gif כנסו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תגידו, מתי הפגישה עם אחד הזוגות של "רוקדים עם כוכבים"
תעדכנו אותי!!!!

../images/Emo133.gif../images/Emo71.gifאירוח ב../images/Emo43.gif הכוונה?

לדעתי יהיה אירוח ב
כאשר זוג ינופה מהתכנית.

למעלה