שרשור קבלה ואדמינסטרציה

Yaniv_r

New member
האם עדיין ניתן להירשם לאת"א ?

אני עושה פסיכומטרי באפריל.. האם עדיין ניתן להירשם או רק דרך הרשמה מאוחרת ? כמו כן , האם ניתן להירשם דרך האינטרנט ? תודה.. .

../images/Emo203.gifשרשור קבלה ואדמינסטרציה../images/Emo203.gif

שאלות, הודעות, בקשות וכו' בנושאי תנאי קבלה, הרשמה, סכם, פסיכומטרי, מערכת שעות, מועדי בחינות וכל מה שקשור - נא לשרשר לכאן. תודה.

tamarhp

New member
מתי מקבלים תשובה?

שלחתי לבר אילן טפסי הרשמה וקיבלתי גלויה חזרה שהטפסים התקבלו. מתי אני אדע אם התקבלתי?

שרון58

New member
לפחות במאי אם לא יותר מאוחר

בל נשכח שיש פסיכומטרי בפסח והוא תקף למי שנרשם כעת, אזי האוניבריסטאות צריכות לחכות לתוצאות בשביל שיהיה הוגן כלפי כולם.

H20

New member
את בטוחה? יש אנשים שמקבלים תשובות

כבר באפריל

שרון58

New member
את האמת שלא, אני לא בטוחה

ניסיתי לענות מהגיון (סורי, שכחתי כבר, זה היה לפני 4 שנים)

The Terminator4

New member
שינוי בחתכי הקבלה

באופן כללי האם ייתכן שיהיה שינוי גדול בחתכי הקבלה? או שהשינוי תמיד זניח?

BlackUnicorn

New member
תלוי במקצוע. במשפטים השנה לדוגמא

היה שינוי יחסית משמעותי (650 לשנה הקודמת, 658 לשנה הנוכחית).

Idiomatic

New member
שתי שאלות לגבי קבלה.

האם עדיין אפשר להרשם לחוגים (דהיינו מדעי המחשב) בבן גוריון\חיפה לקראת סוף יוני?? (אני מסיים מכינה באת"א רק במאי ומקבל את הציונים רק לקראת סוף יוני) ,נגיד ואני שולח להם פסיכומטרי וכל מה שהם צריכים כמו העדפה מתקנת וכו עכשיו,ורק לקראת סוף יוני את הציונים שקיבלתי מהמכינה. זה אפשרי?? ועוד משהו: האם אפשר להתחיל ללמוד בפב' - מרץ מדעי המחשב בבן גוריון\חיפה ???

ליאן85

New member
שאלה על פסיכוטכני../images/Emo53.gif

יש לי מבחן פסיכוטכני לשנקר ורציתי לדעת אם יש פה מישהו שעשה פסיכוטכני ויכול לעזור לי ולהגיד לי עד כמה משמעותי החלק של המתמטיקה במבחן?? תודה לכל מי שיכול לעזור לי ואשמח לדעת גם עוד איזה סגנון של שאלות יש...

Sole Survivor

New member
לפי מה שידוע לי

המבחן הפסיכוטכני בשנקר לרוב זה שאלות אישיות ויצירתיות הרבה שאלות שלרוב חוזרות על עצמן

ani88

New member
סריקת מחברת (את"א)

כמה זמן זה לוקח בערך? הרי יש רק שבוע לערער...

Mr Heckles

New member
אני יכול להגיד לך...

שהזמנתי סריקה ביום ראשון, והיום הלכתי למזכירות בחינות לשאול מה קורה, ואמרו לי שעכשיו יש להם עומס, אז זה יכול לקחת גם שבוע...

גֶפילטע

New member
במשפטים לפחות,הכלל הוא שיש שבוע מיו

מיום פרסום הסריקות, ומפרסמים את הסריקות של כולם באותו יום, מי שהזמין וגם מי שלא, הסריקה שלו זמינה

משהו שכבר שאלתי אבל קצת שינתי

את השאלה - אז אני שואלת שוב ... ככה אני שואפת להתקבל לבן גוריון או בראילן למדמ"ח או הנדסת תוכנה ( עדיין לא סגורה על זה ). יש לי תעודת בגרות מלאה , ולפני חודש וחצי עשיתי בגרות במת' 5 יח' כדי שאני בכלל אוכל להגיש מועמדות ( כי מדמ"ח חובה 5 יח' ) , ציונים אני אקבל רק עוד חודש , אבל אני יודעת שזה בסביבות ה90 לפי מה שבדקתי . בינתיים אני לא מגישה מועמדות כי אין לי את הציון במת' .. עכשיו פסיכומטרי יש לי636 - שאליו ניגשתי בשנה שעברה . אני ממש בהתלבטות גדולה אם לגשת שוב עכשיו בפברואר ( יש לי חודש וחצי להתארגן על הבחינה ) או לגשת במועד יולי וללמוד בקורס מסודר ...בינתיים אני כבר חודש חורשת על מילים באנגלית ...
מה אתם אומרים ? קשה קשה ...

ועוד משהו .. שנה שעברה נרשמתי

לבר אילן - אבל למנהל עסקים - וכמובן שבסוף לא הלכתי ללמוד - אני בכל זאת צריכה להירשם שוב ולשלם דמי הרשמה ?

Xxound

New member
כן

הכוונה למסלול כלכלה-מנהל עסקים, או מנהל עסקים תואר שני ?

למעלה