שיר השבוע><

../images/Emo203.gifשיר השבוע><

שיר השבוע של ווסט: שיר השבוע (לא של ווסט): אלבום השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע+למה בחרתי בתמונה: משו טוב שקרה השבוע
משו רע שקרה השבוע
משו טוב שיקרה השבוע
משו רע שיקרה השבוע

nooofar

New member
אני..

שיר השבוע של ווסט: mayne tomorrow יצא לי לשמוע מלא! שיר השבוע (לא של ווסט):איש יקר-עברי לידר
קשה להפסיק לשמוע את זה!! אלבום השבוע:-- ציטוט השבוע:-- תמונת השבוע+למה בחרתי בתמונה: התמונה,בין היחידות שמצאתי בפורום תמונות מצחיקות,שגרמה לי לצחוק בלי הפסקה!!
משו טוב שקרה השבוע? בגרות עברה..+התחלתי שבועיים מבחנים
משו רע שקרה השבוע? אממ..אולי ההתאכזבות מהמתכונת.. משו טוב שיקרה השבוע? אין משו מיוחד.. משו רע שיקרה השבוע? מתכונת במתמט'.. שב"ש כולם!

אניאני

שיר השבוע של ווסט:Miss You When I'm Dreaming שיר השבוע (לא של ווסט): Mercy Drive-Burn In My Light Edguy-Superheros Edguy-King Of Fools Killswitch Engage-Fixation On The Darkness Nickleback-Savin' Me Nightwish-Nemo שירים שולטים!
אלבום השבוע:אין
ציטוט השבוע: Never give up, for around the next corner, your life might change forever. תמונת השבוע+למה בחרתי בתמונה:רנדי אורטון
..גם מתאבק טוב ומוכשר וגם חתיך ברמות
|גומרת|..חחחחחחח..Oh my legend killer
משו טוב שקרה השבוע:אממ קניתי נעליים חדשות,היה ל"ג בעומר כייפי והטסט הפנימי היה נחמד ביותר
משו רע שקרה השבוע:המתכונת בתנ"ך
משו טוב שיקרה השבוע:אינלי מושג
משו רע שיקרה השבוע:כנ"ל.. שהיה שבוע טוב לכולנו

nooofar

New member
וואי?!

רואה היאבקות?!? גמאני ראיתי..עד שאדי גרארו ניפטר ומזה התבאסתי ועכשיו אני רואה רק פעם ב..

shushka9

New member
../images/Emo60.gifבעע שונאת היאבקות

אנ'לא יכולה לראות אנשים מרביצים אחד לשני. זה פשוט מגעיל אותי

אממ..

תראי,המכעט הכל שם מבוים..זה לא אמיתי ובגלל זה אין לי בעיה לראות את זה...אם זה היה אמיתי לא הייתי רואה את זה אבל כל עוד אני יודעת שזה אל אמיתי ואני נהנית מזה(כי זה לא רק מכות זה עוד הרבה דברים מסביב..יש לזה ממש סטוריליין,ורעים וטובים וכל זה)..

shushka9

New member
../images/Emo60.gifזה לא משנה לי אם זה באמת

אמיתי או לא. העובדה היא שזה נראה מספיק אמיתי. אני פשוט לא מסוגלת לראות את זה. נמ אבל על טעם ועל ריח אין מה להתווכח

אכן..

על טעם ועל ריח אין להתווכח..איש איש בדעתו יחיה כל אחד ומה שהוא אוהב

כה..

רואה האבקות
התמכרתי לזה קשות
הפסקת לראות בגלל שאדי גררו נפטר? אני חושבת שיש שם (בסמאקדאון ובראו) כישרונות..טריפל אייץ ' שולט
! חחח התמכרתי לזה קשות..חח וכבר חודשיים שבערך שההתמכרות ההזו מחזיקה אצלי..נקווה שתחזיק יותר

nooofar

New member
אני לא בדיוק

הפסקתי כשהוא נפטר..קצת לפני כבר ירד לי מזה טיפה,כי התחילו לעשות שם טלנובלות עם הבן של מסטריו..
אני הייתי מכורה כמעט חצי שנה..עכשיו סתם נחמד לראות מדי פעם..

טלנובלות?

על הבן של מיסטיריו?
חח חבל שלא המכרתי לזה אז
לפעמים הם מגזימים עם הסטוריליין שלהם אבל בכללי זה די מצחיק ומעניין

../images/Emo9.gif../images/Emo8.gif

נו מה,לפעמים אני לא יכולה לעצור את עצמי מלהתבטא בחופשיות יתרה

../images/Emo203.gifעונה..

שיר השבוע של ווסט:לא יודעת.. שיר השבוע (לא של ווסט):אממ..לא יודעת..>< אלבום השבוע:קלי תמונת השבוע+למה בחרתי בתמונה:לא אשים כי לא שלי אבל חברה שלי וחברה שלה תמונה ממש חמודה משו טוב שקרה השבוע-ערב קיץ[: (פעולה שבטית לקראת המחנה קיץ..) ויום ראשון נסעתי עם חברה לאנשהו ליד קניון הזהב למי שמכיר והיה כיף.. משו רע שקרה השבוע:בצפר.. משו טוב שיקרה השבוע:יום תנועות נוער[: ובטח עוד כמה[: משו רע שיקרה השבוע:בצפר..

Miss You Nights

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif ../images/Emo175.gif

שיר השבוע של ווסט:
On My Shoulder
אני מתההה על השיר הזההה!!!
שיר השבוע (לא של ווסט):
Jennifer Lopez & LL Cool J - Control Myself
סאבלימינל ואלון דה לוקו- טורו
איה כורם-שיר אהבה פשוט
אייל גולן - אל תלכי לי
Mary J. Blige & u2 - One
אלבום השבוע: קובי פרץ - כל מה שיש בי... אין איןן דיסק ממש יפה.. מומלץ בחום לאוהבי מזרחית... מכורה אליו חחח...
ציטוט השבוע: משום מה השבוע התחרפנתי יותר מידי ואשכרה כל מילה שנייה שלי הייתה באיזה שפה אחרת חחח פעם רוסית פעםם מרוקאית פעם ספרדית חחח...
תמונת השבוע+למה בחרתי בתמונה:
כי היא פשוט תמונה קרועהההה חחחחח ראתי אותה נגנבתי חחח..
משו טוב שקרה השבוע
: שיצאתי לבית חחח לחמשוש יאייי
משו רע שקרה השבוע
: אין עדיין תשובה לגבי התיק שלי שנגנב
משו טוב שיקרה השבוע
: לא נראה לי שיקרה משו טוף.. אבל נחיה ונראה ...
משו רע שיקרה השבוע
:
שיהיה לנו רק שבוע טוף.. עם בשורות טופות ודברים טופים לא רוצה שיקרה משו לא טוף...

עדנונית

New member
אני../images/Emo9.gif

שיר השבוע של ווסט: הממ אמייזינג שיר השבוע (לא של ווסט):הממ "עוד לילה עבר" של הדורבנים החדש {תאמת לא יצא לי לשמוע שירים השבוע} אלבום השבוע:
ציטוט השבוע:אני:"אם אתה קולע סל מהחצי מגרש אתה מקבל מה שאתה רוצה" בועז:"מה שאני רוצה?!?..." עדן:-מהססת-"כע מה שאתה רוצה..." --------והוא קלע
---------- תמונת השבוע+למה בחרתי בתמונה:כי זה מה שיש במחשב של אבא שהיא יפה משו טוב שקרה השבוע:התקרבתי שוב לידיד קרוב שלי ולחברים שלו שהיינו בשנאה ענקית משו רע שקרה השבוע: נפגעתי קשות מהידיד הזה בל"ג בעומר אבל הוא שיפר את המצב...ושעה ישבתי עשיתי איתו לאבא שלי שלט ענקי להשים בכניסה למודיעין למומלדת שלו והוציאו לנו אותו
משו טוב שיקרה השבוע:אני אסיים עם אנגלית משו רע שיקרה השבוע:יהיה לי בגרות באנגלית

MJFanatic

New member
אני../images/Emo9.gif

שבוע טוף דרך אגב
שיר השבוע של ווסט: Where We Belong
שיר השבוע (לא של ווסט): נינט טייב - האור בחיי
אלבום השבוע: MJ - HIStory
ציטוט השבוע: לא יודעת
תמונת השבוע+למה בחרתי בתמונה:
היא מהממת והבגדים יאפים
משו טוב שקרה השבוע
לג' בעומר