פינת הבריאות

../images/Emo203.gifפינת הבריאות

אז מה עשיתן/ם עבור ההחלמה, הבריאות שלכן השבוע? אני מצפה לרשימות ארוכוווווווווות
אני -
אכלתי עוגה במשרד. היה ממש טעים וברור לי שמפרוסה אחת לא קורה כלום (קורה הרבה זאת אומרת - אוי, עוגות גבינה זה ממש ממש מוצלח).
הדיאטנית עשתה לי רשימת "מכולת" של כל הדברים הטובים בי - בחיי, רשימה נחמדה
יצאתי עם הרבה מוטיבציה
חזרתי ללכת ליוגה. זה מחולל פלאים בגוף ובנפש.
הרגשתי השבוע שכיף להיות אישה.
הייתי מאד עייפה, אז ויתרתי על חדר הכושר - לא מוכנה להתאמן אם ישנה מעט. זה חוק בל יעבור.

../images/Emo27.gif

התחלתי לאכול קצת דברים מתוקים פעם אחת בערב והיום יש לי שקילה אצל הדיאטנית ואני דיי מפחדת שעליתי מעל המצופה...
הפסקתי לשתות את התוסף מזון והתחלתי לאכול אוכל נורמלי של אנשים רגילים בבוקר.

Venus256

New member
../images/Emo13.gif

החלטתי לחזור לעשות יומן רישום לדיאטנית, מרגישה שצריכה קצת סדר למרות שהיא כבר לא מבקשת ולמרות שאני יכולה בלי זה.
החלטתי גם לחזור קצת לתפריט אפילו שזה שלב שכבר עברתי. כשקצת מבולבל עדיף שיהיה משהו מוכר לדבוק בו.
רציתי מסגרת כלשהי לחופש אז מצאתי לי עבודה שווה שאני מאמינה שיכולה לפתח הרבה צדדים חלשים אצלי.
עמדתי על שלי במספר נושאים ולא השארתי דברים פתוחים. אלו היו אנשים שבדר"כ גורמים לי להרגיש רע עם עצמי, העימות איתם חיזק אותי המון.
החלטתי לפתוח בגמילה הדרגתית מדיאט קוק
ובינתיים מצליחה לא רע :) לבריאות

adi948

New member
ונוס...

רק רציתי להגיד ש... נהדר לקרוא שככה!!! עשיתי לי חיוך בלב....
עדי

Tidal

New member
.

-לא נשקלתי בערך שבועיים (למעט מעידה אחת, וגם זה היה על משקל שהוא לא דיגיטלי) אחרי יותר מחצי שנה שנשקלתי כמה פעמים ביום. -הוספתי קלוריות לתפריט. אני מפחדת מאוד.

מרבוש21

New member
../images/Emo41.gif

מקפידה לקחת ברזל.
התעמתתי עם מי שצריך, שמרתי על גבולות הגוף שלי כשהרגשתי שיותר מדי.
אכלתי משהו שלא אכלתי שנים, משהו שיחזק אותי. (ולא נגעלתי כמו פעם).
חטפתי שעות שינה בין לבין, כי הייתי חייבת לישון, גם אם זה רק חצי שעה. זה אושש אותי.

מרבוש21

New member
גבולות הגוף....../images/Emo41.gif

הכוונה לגבולות של הגוף בשני מישורים, אחד זה העניין של הכוחות שלי, שצריך לישון מספיק ולאכול מספיק, וזה אומר גם להגיד לבוס שלי שככה אי אפשר להמשיך, לצאת בשעות כאלה מאוחרות הבייתה.(ולמרבה הפלא זה עזר). והמישור השני, היותר משמעותי וחשוב לי, זה לכבד את עצמי, ולשמור על מה מתאים לי ולא מתאים לי עדיין בקשר עם בחור, ואם לא מתאים לי, לדעת את זה, לדעת להגיד ולעצור, ולא להרגיש רע עם זה, כי מותר לי. (ואם זה לא יתאים לו אז שילך כי מגיע לי יותר טוב, אבל הוא נשאר אז סבבה).

osnnat

New member
"אבל הוא נשאר אז סבבה"

אהבתי נורא חחח... הצחקת אותי עם המשפט הזה שני המישורים הללו הם נהדרים. את מבשילה את יודעת את דורשת האם את יודעת כמה זמן לוקח להגיע למקומות כאלו ? תעריכי את עצמך על זה יקירה. שבת שלום

Bells For Her

New member
טל,

כל הכבוד, אני כל כך גאה בך. והתפריט הזה - הוא תפריט שאת בונה לעצמך? ותפחדי, בכיף. אל תתני לזה לעצור אותך. הפחד הזה הוא לגיטימי לחלוטין.

היתולית

New member
../images/Emo39.gif

לוקחת את כל הכדורים והויטמינים כמו שצריך
מנסה לאכול כמו בתפריט אבל לא מצליחה. למרות זאת אני אוכלת והרבה.
מפחדת מאוד מלהישקל אבל יודעת שעליתי ושזה דבר טוב...
עוד טיפול אצל הדיאטנית היום. מסתובבת עם התפריט כל הזמן איתי.
לקחתי היום יום חופש מהעבודה בשביל לנוח.

מה עשיתי?

ביקשתי אחותי להחביא סכיני גילוח,מחטים וכל השאר.שיתפתי פעולה עם הדיאטנית לשם שינוי.וכמובן, ניתקתי את הפון וחוץ מהפורום אני לא מדברת עם אף אחד.זה עושה לי ממש טוב.אני מתה על להיות לבד ועל השקט.אני חושבת הרבה,כותבת המון ומנסה למלאות את הזמן בלי הרס עצמי.מוקדם מדי לקבוע,אך בינתיים זה סבבה לא לדבר עם אף אחד.אפילו עם אחותי אני מתכתבת.נשמע הזוי אך בשביל השלווה הנפשית שלי,זו הבחירה הנכונה.אחלה יום.

נו?

דאגתי שסכינים יעפו כדי לא לפגוע בעצמי,אני עדיין מחזיקה מעמד ונלחמת,זה דברים שאני עושה למען הבריאות,לא?

למעלה