מחר כנס!:O

אעעעע מה עושים עם גבות?!

איך צובעים? למישהו יש טיפים? בחיים לא עשיתי את זה X_X מה מצב הקוספליי? לא רע. היצור מוכן, אבל נשאר לי להכין צעיף, ולטפל בפאה. כמה שעות שינה? בלילה הקודם שש, הלילה... מן הסתם פחות <_< ממה אתם לחוצים? מהכל, התחילו לי פרפרים-בבטן-של-יום-לפני-כנס. אני מקווה שאני אסתדר עם הכל ;; האם אתם מעבירים תכנים בכנס? אילו? לא בעלי תפקיד? לא דוכן? לא באיזה ארועים אתם מתכוונים להיות? תחרות קוספליי, ומה שאני אצליח לדחוף במעט הזמן הפנוי שישאר... הוא יצא כל כך פלאפי X3

דפקתי את המצח בכיסא ם_ם

הולך להיות לי מחר כחול במצח, אני לא מאמינה .____. מעניין מה עוד ישתבש עד שאני אלך לישון...

Unit02

New member
יאלללה כנס! D:

מה מצב הקוספליי? 100% הכל מוכן D: כמה שעות שינה? כמה שיותר? XD ממה אתם לחוצים? שלא אצלח לדבר X: שתראו את הקוספלי תבינו XD האם אתם מעבירים תכנים בכנס? אילו? שלילאי בעלי תפקיד? נופ :X דוכן? נא אה באיזה ארועים אתם מתכוונים להיות? אסה להגיע לחלק מההרצאות, וכמובן אירוע קוספלי

akirekaeru

New member
איך הזמן טס

מה מצב הקוספליי? מוכן כמה שעות שינה? תכננתי על 9, אבל זה אומר ללכת לישון לפני חצי שעה, מה שכבר לא יקרה. ממה אתם לחוצים? מהאיפור.. לא ניסיתי אותו (ויהיה כל כך חבל לגלות שהדבק לא מחזיק, לצורך העניין), וזו גם התנסות ראשונה עם חומרים איתם לא עבדתי מעולם. האיפור הוא החלק העיקרי בקוספליי הזה, ואם הוא יתפקשש זה יהרוס הכל. כמו כן, לחוצה מהתגובות האפשריות של אנשים. האם אתם מעבירים תכנים בכנס? אילו? בעלי תפקיד? דוכן? לא, לא ולא. באיזה ארועים אתם מתכוונים להיות? זה תלוי בהרבה דברים, אבל אני אהיה באירוע קוספליי ובפאנל קוספליי (ובבחירות, חה).. מתכננת גם על כמה הרצאות/סדנאות/סושי חינם, אבל נראה.

Kienai Negai

New member
רגע לפני~

מה מצב הקוספליי? 100%~ אני אפילו שמה את הבושם האהוב עליו!! XD כמה שעות שינה? 12, ישנתי כל היום XD ממה אתם לחוצים? מהאיפוררר שאני הולכת להתחיל איך שאני מסיימת לכתוב פה. אה, ומהנסיעה בדרך כשהקסאמים נופלים (בינתיים שכתבתי את השורה הזאת נפלו עוד 2). האם אתם מעבירים תכנים בכנס? אילו? לא בעלי תפקיד? לא דוכן? לא באיזה ארועים אתם מתכוונים להיות? לא יודעת, אבל אני חייבת לראות את ההקרנה של הסושי חינם.. פספסתי את ההצגה כל הזמן והגיע הזמן לראות~

למעלה