הדיון השבועי

My winter rose

New member
../images/Emo203.gifהדיון השבועי../images/Emo203.gif

דמאט. אני שונאת מחזור. צריך לבטל תדבר הזה, באמאשלי~.~ -------------------------------------------------------------------------------- והנושא השבוע: MCR- עמדה פוליטית- לטובתנו? טוב, כידוע לכולנו, לסינגל האחרון מאלבומם השני של מיי כאמ,(Three Cheers For Sweet Reveng) הלא הוא The Ghost Of You, יצא קליפ המתנגד ללחימה בעיראק, כמו גם קליפ של גרין דיי שיצא באותו הזמן, Wake Me Up When September Ends, ששניהם העבירו מסר מחתרתי נגד הנשיא המכהן באותו הזמן (וגם בזמננו) - ג'ורג' בוש. הבעיה שלנו היא- בוש הוא לטובתנו, לטובת ארץ ישראל, באותה מידה שהוא נגד עיראק, שמהווים איום לא קטן- גם עלינו. אז, האם לדעתכן (מצטערת, רוב נשי) יש קשר בין זה- לבין אי-הגעתם של MCR לארץ? האם הם בצד עיראק, וכיוצא מכך, נגדנו? כל שיש לכן להגיד על הנושא, לפה
לשמור על תרבות הדיון, במיוחד בנושא טעון מסוג זה

Rose131

New member
אני כמעט בטוחה שדה גוסט אוף יו מדבר על מלחה"ע

השנייה ולא על המלחמה בעיראק...

Wrath Within

New member
אכן../images/Emo45.gif {מצטטת את ג'ר מה-DVD}../images/Emo11.gif

"i was sitting at launch with mark webb on the set of "im not ok" and asked him if he would like to produce another clip, he said sure and i asked hi, could you do world war two? and he said absoulotly. " או משהו כזה, אבל אני זוכרת, זה על מלחה"ע ה2.

My winter rose

New member
כן,../images/Emo203.gif

אבל הוא אמר שההקליפ עצמו מעביר מסר על המלחמה בעיראק, הוא הזכיר בעצמו את העניין של וויק מי אפ וון ספטמבר אנדס. זה על מלחמת העולם השניה, אבל מעביר מסר על עיראק.

GUILTY

New member
לא הוא לא.. הוא פשוט פחד שהקליפים יהיו דומים

הוא אומר את זה ב DVD. הוא ידע ששנים עושים קליפ שקשור למלחמה בגלל זה. גריין דאיי עשו על המלחמה בעיראק וMCR עשו על מלחמת העולם ה 2. הוא רק אמר שהוא שמח שהם וגריין דאיי שניה עשו קליפ שמסמל את ה - אנטי מלחמה.

My winter rose

New member
אנטי מלחמת עיראק../images/Emo203.gif

אני לא חושבת שיש משהו להתנגד לו במלחמת העולם השניה.

GUILTY

New member
בקטע שכל מלחמה זה דבר רע או משהו כזה

תראי את ה DVD זה מה שהוא אומר שם.

SoDamnClever

New member
לא קשורה, אבל אני חייבת לשאול..

מזתומרת "לא חושבת שיש משהו להתנגד לו במלחמת העולם השנייה"?

Wrath Within

New member
ז"א שג'רארד לא התנהג לשואה.../images/Emo11.gif

הוא בטח בעד השמדת עמים, גזען מניאק!

My winter rose

New member
בלעדיה, הזוועות של הנאצים לא היו נפסקות../images/Emo203.gif

יצא לי לראות סרט דוקומנטרי על מלחמות בכלל, ואדם אחד אמר שם ש-" אין מלחמות טובות, יש מלחמות נחוצות." היא הייתה נחוצה, מאד.

Xx Imaginary xX

New member
../images/Emo194.gifאם ג'רארד נגד מלחמות בכללי,

זה לא משנה כמה המלחמה נחוצה, כי הוא תמיד יהיה נגד. אז יכול להיות שגם למלחמת העולם השניה הוא מתנגד.

My winter rose

New member
לא, זה מוגזם../images/Emo203.gif

אין דבר כזה. אם את לא נאצית\חברה באיזו כת גזענית, אני לא רואה שום סיבה להתנגד למלחמה הזו.

Xx Imaginary xX

New member
מלחמת העולם השנייה והשואה הם שני דבריםנפרדים.

כל מה שקרה ליהודים בתוך גרמניה ופולין לא קשור למלחמה שהתנהלה מבחוץ. אולי רק ששניהם היו קשורים לגרמניה. אז אם מישהו לא מתנגד למלחמת העולם השנייה, זה לא אומר שהוא לא מתנגד לשואה ולכל הזוועות שקרו בפולין. +

אוקיי אממ,

אני כמו נועה לא בטוחה שדה גוסט אוף יו הוא על המלחמה בעיראק, אלא דווקא על מלחמת העולם השנייה. אבל גם אם אנחנו טועות, אני ממש לא חושבת שיש קשר בין הקונספט של השיר לבין אי-הגעתם של MCR לארץ. אני חושבת שהם לא מגיעים לארץ מסיבות ושיקולים אחרים שאת רובם אנחנו כלל לא יודעים, ואת חלקם מנחשים. אני למשל משערת שמדובר בשיקולים כלכליים נטו. יותר משתלם להופיע בארצות אחרות מאשר בארץ שלנו. גם כי אם הם יבואו, זה במלא יהיה להופעה אחת בודדה, ולטוס מרחק כזה בשביל הופעה אחת נשמע לא הכי משתלם. כמובן שלדעתי הם טועים ולא מבינים כמה כן ישתלם להם לבוא לכאן. וזה רק בגלל קהל המעריצים החם והאהוב שיש כאן. אני רואה בגוסט שיר מרגש מאד,נוגע ומצמרר. הוא בין השירים האהובים עליי מ-TC. ג'רארד כתב את מה שהוא מרגיש, את מה שהוא רואה מנקודת המבט שלו, ואף אחד לא יכול לחלוק על כך. אני חושבת שזה ממש יפה שMCR כמו להקות נוספות, שילבו עיניינים פוליטיים [במידה ומדובר במלחמה בעיראק]. אני האמת גם פחות מתייחסת לדעות פוליטיות, מסרים פוליטיים וכו' בשירים, כי אני חושבת שזה לא משנה מה הדעה של אותו אדם שכתב את השיר, אלא איך הוא מעביר אותה ואיך המוזיקה עצמה. לדוגמא: אני ממש לא מסכימה עם הדעות של אביב גפן, אבל ממש אוהבת את המוזיקה שלו.
וזהו.

Xx Imaginary xX

New member
../images/Emo194.gifאממ.. אני לא חושבת שזה נובע כל כך

משיקולים כלכליים... תחשבי על זה, כמה כבר עולה להם כרטיס טיסה? זה לא שהם עניים או משהו
ועם כמות המעריצים שיש להם פה, אני די בטוחה שהם יצאו מורווחים (ככה כותבים?
) מהעניין. לגבי כל השאר אני מסכימה

למעלה