אז... על מה אתם עובדים?

N o R i K o

New member
וואו, I wish ../images/Emo185.gif

איך אתן מפספסות את כל הבנות 13 שצווחות "שיואו פיטוש מושלמוש" ומעלות לכל חור תמונות של ג'וש האטצ'רסון הכונף הזה ועושות "איכסוש גייל." איך.

N o R i K o

New member
... אני מצטערת עם פגעתי ברגשותייך XD ../images/Emo185.gif

אבל לומר שפיטה > גייל כי הוא גרי-סטו-נטול-אישיות-מושתת-על-אהבה-לדמות-הראשית-בלבד זה כל כך... גיל 12. XD לא שיש בזה משהו רע, אני מנטלית בת 12.

N o R i K o

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo185.gif

(זה אונד לחטט במועדפים ולמצוא את הפורום הזה ולתהות "מה חדש שם" ולהתפאנגרל גם פה על קטניס\גייל... אבל זו ההזדמנות שלי לחזור לחור. אבל באמאשלכם, בואו לקומונה- http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=39433 אני ממש מנסה להחיות שם. XD חוזרת לחור. אהא.)

CoralP

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

rukia chan

New member
סבבה, אני אשתדל לצלם ^^ ../images/Emo103.gif

אבל אל תצפו להרבה X_X יש לי תכנית בראש, אבל יש לי תחושה שהיא תתברר ככושלת ברגע שאני אתחיל להוציא אותה לפועל...

SunsRequiem

New member
עובדים קשה

לאייקון - לורד גולדן. ואם הפאה תגיע בזמן, אז עוד שמלה חמודה. לחנוכה - מסיימת גנימדס. וצריכה להתחיל לעבוד על פורים בקרוב... תמונה - גנימדס.

happy berry

New member
לא._.

למרות שהיא הייתה חמודה משהו כשהיא הייתה מולי נוזבליד, אחרי זה היא פשוט מעצבנת.

למעלה