אז... על מה אתם עובדים?

OdeChan

New member
אגב, אם מישהו רוצה להיות רון

ומסוגלת לתפור את זה בעצמה, אני אוהבת אותה לנצח *-*

juliChan

New member
כיוון אחר

כרגע אין קוספליי חדש , לאייקון כניראה לא מגיע בגלל שאנחנו עובדים ,אבל כניראה אגיע לאחד הימים עובד כרגע על פרופס בעיקר אני בתהליך של בניית חרב חדשה לקוספליי שהיה לי בכנס ועל רובה שאני בואה לקאסט אנג'ל ביטס לאייקון

KerenLin

New member
שוב צ'ל

לפי איך שזה נראה כרגע בכל מקרה... לא יודעת אם באותו בגד שהיה בקיץ או שאני מכינה את התלבושת של המשחק השני, ראו תמונה תלוי בכמה כוח יהיה לי לתפור עוד אוברול כתום ולהכין את המגפיים ><"

innocence

New member
לא עובדת על כלום...

למרות שבא לי על קוספליי לאייקון, אני בספק אם יהיה לי זמן לזה, וגם ככה אין לי ממש רעיון.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo203.gif הממ

אז הלכתי היום לנחלה לחפש בד לשמלת יום הולדת לחברה והייתי אבודה לחלוטין מצאתי את עצמי עם שארית בד מאוד מאוד מגניבה ומאוד מאוד לא קשורה. חוץ מזה הקוספליי הבא שלי הוא קוספליי חורפי מאוד ואני לא יודעת אם יהיה מספיק קר באייקון בשבילו- מה שבטוח זה שגם לו שכחתי לחפש בד היום.

S.Riddle

New member
עובדת על שיאונזומי לאייקון~ ../images/Emo23.gif

עוד לא "ממש" התחלתי אבל עיצבתי את הגיזרה של המעיל של נזומי שנראית כמו... משהו לא טוב (תודה לאל שדמוי עור לא נפרם אחרת הייתי מתאבדת) וכללית מצאתי חומרים ממשממש טובים בנחלה בשבוע שעבר שאני נורא מרוצה מהם. אז מה אם אחד המוכרים כמעט שבר את הראש בניסיון לטפס כדי להביא את הבד שרציתי למעיל של מרי, העיקר שהוא מושלםםםםםםם
בשישי אני כנראה אלך לקנות בדים לשמלה מטורפת שאני רוצה להכין לאירוע אבירים בירושלים. :) עדיין יש התלבטות אם לעשות הימארי בחנוכה או לא, תלוי בהרבה דברים.... גם ככה אני לא מתקרבת לזה לפני שאני מסיימת את אייקון. XP

Grell

New member
לא הולכת לעבוד על כלום בערך, אבל!

הולכת לנצל קוספלייז שלא שמתי עדיין לאייקון/חנוכה/מפגשים עד פורים (אקא מיסטורו/ביאטריס/ראמי/אחרים); על פורים אני אתחיל לעבוד עוד מעט כי צריך להשקיע בזה, ובפסח פאנדורה מסיינט סאיה עם שני (כהאדס) ונועם (כאת'נה) 3>

Serf SaN

New member
:D לא ממש קוספליי..

אחד השכנים מהבניין ליד "השאיר" (זרק, נו) כורסא באמצע הרחוב כדי שיקחו אותה. הכורסא דיי מרופטת, אבל החלק הברזלי שלה במצב מצוין והצורה שלה פשוט מדהימה, והוא נוח ממש! אז החלטתי לרפד אותה מחדש ולשים בחדר. :) לא כאילו לא כבר עשיתי את זה. XDDD עכשיו רק צריך ללכת לנחלה ולהחליט על בד....... ןאמא שלי בדיוק קנתה חלקים חלופיים למכונה, אז טפו טפו טפו בעזרת השם היא תחזור לעבוד תקינה בזמן הקרוב. :)

adi7639

New member
שיאון&סיאל

התחלתי לנסות להבין מה קורה שם מבחינת גזרה, וקניתי בדים, עכשיו אני רק צריכה שהמכונה תחזור מתיקון :\

למעלה