סיכום שנתי

ady18

Well-known member
../images/Emo203.gifסיכום שנתי../images/Emo203.gif

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה גיטרה|מה היא אכזבת השנה
משהו שהרס לכם את השנה?
בילוי השנה?
שיר השנה של אריק ?
שיר השנה שלכם לא אריק
אומן שאהבתם חוץ מאריק?
ציפות מהשנה החדשה? ושתהיה לכם שנה מתוקה ומלאת חיוכים

אז ככה

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה-סיימתי ללמוד מה היא אכזבת השנה-הלימודים בילוי השנה?בלי שום ספק בכלל-ניצנים 2007 שיר השנה של אריק ?יום חדש נפלא שיר השנה שלכם לא אריק?באה אליי של הראל מויאל אומן שאהבתם חוץ מאריק?קרן פלס,דני סנדרסון,גידי גוב. ציפות מהשנה החדשה?עבודה,עבודה וכמה שיותר עבודה ושתהיה לכם שנה מתוקה ומלאת חיוכים

ady18

Well-known member
מסכמת

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה ?הדיאטה שהחזקתי בה וירדתי יפה ולמדתי כמה דברים השנה איך לא לברוח שקשה ולהיות במציאות כמה לפעמים קשה וכואב וגם מצאתי אנשים טובים שבאמת אכפת להם ממני וחשוב להם וזה עדין מרגש כי זה לא ברור תמיד וכול יום שאני קמה אומרת תודה על זה. גיטרה|מה היא אכזבת השנה?לא מצאתי עבודה אבל הבנתי שלא רק היא משמעות החיים:) משהו שהרס לכם את השנה?שעשיתי טעוית וניסתי לברוח מהמציאות תודה לאל אני אחרי זה ואני יותר חזקה בילוי השנה?הופעות ללא ספק שיר השנה של אריק ?יום חדש נפלא\ג'וני \אהבה באור וצל שיר השנה שלכם לא אריק ?חוזר בחזרה מירי מסיקה Travis - Closer אומן שאהבתם חוץ מאריק?נועם רותם \Amy Winehouse\maroon 5 ציפות מהשנה החדשה?עבודה רשיון נהיגה ודירה משלי

עונה:)

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה? מממ התחלתי ללמוד נהיגה אחרי המון זמן שפחדתי מזה חח..
מה היא אכזבת השנה? ממ אין משהו מיוחד.. משהו שהרס לכם את השנה? כל מיני דברים קטנים.. בילוי השנה? מממ הופעות
שיר השנה של אריק ? הגשמה עצמית
שיר השנה שלכם לא אריק? מה שבאמת, אדם שכמותי של יעל נחשון
אומן שאהבתם חוץ מאריק?ממ יעל נחשון, אפרת גוש, מירי מסיקה ציפות מהשנה החדשה?ממ להוציא סופסוף רישיון חח[[:

romki

New member
מסכמת ../images/Emo68.gif

מה האירוע הטוב ביותר שקרה לכם בשנה האחרונה? - היו כלכך הרבה. הייתה שנה מדהימה. אולי הכי מדהימה שהייתה לי
מה היא אכזבת השנה? היו גם כמה .. בקשר לאריק , אכזב אותי שהוא לא זכה בעמ"י, אבל לא נורא. משהו שהרס לכם את השנה? השנה שלי לא הייתה הרוסה, ככה שכלום
בילוי השנה? הופעות בעיקר, של אריק, של כנסיית השכל, של מלופוביה.. שיר השנה של אריק ? יום חדש נפלא, מה עוד ביקשת, תשמח
שיר השנה שלכם לא אריק? ידיים למעלה - כנסיית השכל. אומן שאהבתם חוץ מאריק? שלומי שבןן
ציפות מהשנה החדשה? שיהיה טוב, וזהו .

למעלה