הפוליגרף

../images/Emo202.gif../images/Emo88.gifהפוליגרף../images/Emo194.gif../images/Emo88.gif

הפוליגרף: ברוכים הבאים,לפינה השבועית "הפליגרף" הפינה שמהווה סוג של תחליף ל"שלי מארחת",כאמור מטרתה לקרב ולהכיר את שאר חברי הפורום הכללים
:
מידי תחילת שבוע אני אפרסם 5-6 משפטים על אחד מחברי הפורום
מה אתם צריכים לעשות
לנחש של מי המשפטים ומה מהם נכון או לא
רק בבקשה שכל אחד יענה מה הוא חושב לא להסתמך על תשובות של אחרים,זה סה"כ נועד לקרב לא להעתיק תשובות של חברים אחרים..
בעוד מספר ימים יפורסמו התשובות עם המשפטים הנכונים ועם אלה של לא,וכמובן של מי המשפטים
ואז תוכלו\לשאול שאלות על מנת להכיר את חבר הפורום
אני מקווה שהבנתם.. מיד בשרשור הבא יופיעו חמשת המשפטים שבחר כוכב השבוע,ותוכלו להתחיל לנחש..בהצלחה!!

והשבוע:

המשפטים: 1. יש לי אובססיה לזמרות בלונדיניות 2. אני אוהב את רוז ואת שאנן 3. אני אוהב לאכול שוקולד לבן 4. אני מכור למחשב 5. אני אוהב לעצבן אנשים 6. בעבר עשיתי קרחת התשובות יפורסמו ביום רביעי,עד אז..ניחושים והימורים

spelling

New member
עונה..

1. יש לי אובססיה לזמרות בלונדיניות
רק אחת חחח 2. אני אוהב את רוז ואת שאנן
חבל שלא שיחקו ביחד! 3. אני אוהב לאכול שוקולד לבן
4. אני מכור למחשב
5. אני אוהב לעצבן אנשים
6. בעבר עשיתי קרחת
למרות שרוב הדברים פה תכלס יכולים להיות כל 1!

always be me mc

New member
יאללה מנסה:

1. יש לי אובססיה לזמרות בלונדיניות - נכון
2. אני אוהב את רוז ואת שאנן - לא נכון
3. אני אוהב לאכול שוקולד לבן - נכון
4. אני מכור למחשב - נכון
5. אני אוהב לעצבן אנשים - לא נכון
(אלא אם כן זה אדם... סתאםםם!
) 6. בעבר עשיתי קרחת
(מקווה מאוד שלא
)

always be me mc

New member
טוב כיוון שאין פרס(או יחס) למנחש נכון את האדם

אז החלטתי לשמור את שם האדם שאני חושבת בסוד

אה...היחס שווה,אני אוהב אותך גם אם תטעי../images/Emo6.gif

ומי שינסה לנחש יקבל חיבוק ממני(עובד
חחח) אם לא,יקבל חפיסת שוקלד לבן-אני אעשה מאמץ ואוכל בשבילך כמה חתיכות-מה דעתך?חחחח

והשבוע בכותרות הפוליגרף כיכבה לא יותר ולא

פחות מנטלי והנה התשובות: 1. יש לי אובססיה לזמרות בלונדיניות (שקר)
2. אני אוהבת את רוז ואת שאנן (שקר)
3. אני אוהבת לאכול שוקולד לבן (אמת)
4. אני מכורה למחשב (די אמת חח)
5. אני אוהבת לעצבן אנשים (שקר)
6. בעבר עשיתי קרחת (שקר)

always be me mc

New member
חיחי ידעתי שזו נטלי../images/Emo8.gif

לכן רשמתי שקר בשאלה של רוז ושאנן, נכון בקטע של המחשבים ולא נכון בקטע של העצבים והקרחת
חבל רק שטעיתי בראשון אבל להגנתי היא מאוד אוהבת את בריטני ולכן אפשר לטעות ולחשוב שזו אובססיה... בעצם זו כן אבל רק לבלונדה אחת
(מה את ג'סיקה את לא אוהבת נטלי?) אניוואי שמחה לראות שצדקתי שוב

שלאות לנטלי אפשר לשרשר להודעה זו../images/Emo27.gif../images/Emo26.gif

ולי יש כמה שאלות: מה שלומך? נהנת? הצעות לשיפור? איזה גלידה את הכי אוהבת? איזה שחקנית את הכי אוהבת? כמה זמן ביום את במחשב? אם אומן היה מתכנן לבוא לארץ-אומן שאת אוהבת,כמה כסף היית מוכנה לשלם לכרטיס?ואם כבר,מי יהיה האומן שאת הכי אוהבת-זמר או זמרת?? אמ..צבע אהוב ומה את מתכננת לעשות עוד בחודש שנותר לחופש שבוע מקסים שיהיה לך |נשיקות|שלי

Natali Milano

New member
עונה

מה שלומך? בסדר תודה נהנת? כן היה מאד נחמד הצעות לשיפור? אין איזה גלידה את הכי אוהבת? יש מלא סוגים איזה שחקנית את הכי אוהבת? הולי למרות שיש עוד כמה כמה זמן ביום את במחשב? לא דעת הרבה חח אם אומן היה מתכנן לבוא לארץ-אומן שאת אוהבת,כמה כסף היית מוכנה לשלם לכרטיס? אם בריטני הייתה באה לארץ הייתי משקיעה איזה 500 ש"ח אמ..צבע אהוב אדום ומה את מתכננת לעשות עוד בחודש שנותר לחופש לא דעת אין לי תיכוננים

always be me mc

New member
יאללה שאלות לנטליוש../images/Emo25.gif

איזה צבע את הכי שונאת? איזה סרט את הכי אוהבת? איזה שיר(או שירים אם קשה לבחור אחד) את הכי אוהבת? אם יכולת לבקש 3 משאלות וידעת שהן יתגשמו לך אז מה היית מבקשת? איזה הרגלים רעים היית אומרת שיש לך? איך היית מגדירה את עצמך בתור בן אדם? והמ לא יכולה לחשוב על עוד אז זהו בעצם :)

Natali Milano

New member
עונה../images/Emo140.gif

איזה צבע את הכי שונאת? חום איזה סרט את הכי אוהבת? אקסמן 3 איזה שיר(או שירים אם קשה לבחור אחד) לא דעת חח לא עולה לי כלום עכשיו אם יכולת לבקש 3 משאלות וידעת שהן יתגשמו לך אז מה היית מבקשת? 1. שלום עולמי 2. שהמשיח יבוא 3. לפגוש את בריטני איזה הרגלים רעים היית אומרת שיש לך? להתחצף לאבא שלי ממ לשבת הרבה על המחשב? איך היית מגדירה את עצמך בתור בן אדם? נחמד מצחיק

always be me mc

New member
../images/Emo51.gif על התשובות :)

והאמת שדווקא חשבתי שמיד יקפוץ לך לראש שיר של בריטני או מדונה ותרשמי אבל לא נורא גם אם לא קפץ

למעלה