הסירטון על סער בגיא פינס

עפריטה

New member
זה נאמר מהפה ולחוץ ,וטוב שכך ,כנסי

רק מוודא שאת קוראת:) משו שכתבתי בצהריים.. זאת משנתי!! דברים שנאמרים מגרונה של אחת שחושבת שמזמן היה צריך להחשיך את המסך בנושא איילה!! תעשו ריוורס לתחילת הסיפור ושם תמצאו הצהרות חוזרות ונישנות של איילה שמה שהיא מרגישה לסער זאת -לא-התאהבות ,אממה כל הנפשות הפועלות בעיקר גואל ,פותנה המתחסדת וסער במו עצמו ,הרצו לה השכם וערב ,שזוגיות עם סער זה כדאי ומשתלם טלוויזיונית. ואיילה כמו איילה ,עם הרעב האובססיבי להשאר במשחק ,אימצה ונכנסה בכל הכוח "להתאהבות", אחרי שיחה מסויימת אחת ,עם גואל "החכם דה לה שמטס" מאז ועד הסוף ,חזינו באיך אובססיה +רעב ,מתנהלים לנגד עינינו ,בעיני איילה וסער הדביל "כל האמצעים כשרים". פלוס עידוד מאסבי בחדר האח ,כדי להקרין לנו בערוץ 2 את הרומן המצוץ ,וקיבלנו ריבים וטישואים אין סוף ,(הכל למען המטרה)ומעברים חדים מעיבורו של ריב וברגע שיש צעקה מבחוץ "סער ואיילה ,-"אל תריבו"- עידכון מהיר וגיפופוים למצלמה כאילו כלום לא קרה......-זה חולני-.... מה שנחקק בזכרוני ,זה איך פעם אחר פעם ,סער העילג (בין ריב אחד למישנהו) אומר לאיילה ,שלהיות זוג זה משתלם ,ושבטוח הם מקבלים מלא זמן מסך בתוכנית המרכזית, ועוד "פניני חוכמה "מהסוג הנלוז הזה. תוסיפו לזה את הצעקות מבחוץ ,שגרמו להם להאחז האחד בשני ,כאילו חייהם עומדים מנגד. הרי סער הקריב את "בולבולון " לצורך המסע וגם את המעט רציונל שנותר לו ושעט כמו אחוז אמוק באהבה אינפנטילית ,נוסח ילדי גן חובה. כשסער הפלגמט הפנים בסופו של דבר ,"שחייליו" מודחים זה אחר זה וכשהחיילת הראשית שמתחזקת את הזוגיות ההזוייה ,הודחה,התחיל להשמיע "מנגינות" ומיגננות, שהופנו בעיקר לאלירז "הערס" "ובולבולון" אהובתי משכבר הימים. בנתיים הפאקצה יצאה לאוויר התקשורת והבינה שקיומה התקשורתי מתבסס על "הזוגיות" המפוברקת ,נירתמה היא ולינתה(לינה אחותה) לייצר יש מאיין, ולהפריח נשיקות ועידוד לדביל שטומן את ראשו הקרח בכרית.כמו שכשבזמן שהותה בבית ספגה "טישואים" וברוגזים אין ספור ,גם בחוץ עשתה כל מה שביכולתה לאנפף במרץ בילתי נדלה ,על "סער הרגיש" והנה "הכבודה" יצא (סער),ראה את כמות הנזק שעשה במו ידיו,נירתם בכל הכוח למזער נזקים ,וללרלר "לבולבולון" יקירתי ובלה בלה ,כי הרי אם בולבולון תקבל אותו בחזרה ,זאת גושפנקא להיותו שווה בכל זאת ולמרות הכל . אני מוכרחה לציין ,שהבנאדם התעשת והחל להשמיע משפטים קוהרנטים רציפים ולא קשקשת שמאופיינת בעילגות וילדותיות . לסיכום ,אני מיזמן הכנסתי את הזוג ,עמוק לתהום הנשיה(עוד בהיותם בבית) ומה שאנחנו רואים כעת ,זה פירפורי גסיסה מחרחרים וחורקים ,אם זה בת'בוריס שממוריס או בגיחות לערוץ 24 , אותי הם לא מעניינים לא מטעמי שינאה או אהדה ,אלה מחוסר עניין לציבור פרופר. כך שמיצידי יופיעו "ברגע עם דודלי" אני מיזמן החשכתי את המסך מעליהם ואין לי עניין לא לדסקס לא בהם ולא בזוגיותם "מודל גן נחמה והדרדסים" שיהיה להם בהצלחה (או שלא) בחייהם המדשדשים ושיתחילו טיפול פסיכולוגי מעמיק מאתמול ,כל אחד לחוד או ביחד ............ זבש"מ.................

עופריטה קבלי ../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

רצוי שאיש לא ישמע מהם ויחשוב לחקות את התנהגותם.

עפריטה

New member
אלירזית בחייף:) שומעת שמעתי עכשיו את הראיון

של אלירז בגלי צה"ל ........וואו זה היה מאלףףףףףףףףףףףףף נזלתי כמו חילזון בכורסא מכמויות הפירגון והאהבה שהבנאדם ספג שם .
תשמעי יש אלוהים ויש אנשים טובים באמצע הדרך:) לקבל כאלה מחמאות מאנשים ברי סמכא וידע זה כבוד עצום !! תענוג ,עשו לי ת'שבוע

הרגשתי שאם הייתי פוגשת את אלירז בלי קשר לגיל

הייתי מאמצת אותו. תענוג!! כמה פעמים אנחנו נתקלים באנשים בעלי אלף פרצופים (שאגב, בגלל זה לא היו מעזים להכנס לאח הגדול - כדי לא לחשוף אותם ומודים בזה בעצמם) כמו סער ואיילה. ולאיש המיוחד הזה אלירז יש את כל הטוב הזה בכמויות שרק מפתיעות כל פעם מחדש. התוכנית הזאת היתה מרגשת מעל ומעבר למה שציפיתי. כל הכבוד לו כן ירבו כמותו שיעזו לצאת מהקונכיה לחדור לליבנו - בינתיים הוא נדיר באמת בתקשורת והם לא יודעים איך לבלוע את זה ולכן השאלות החקרניות והחוזרות על עצמן כאילו מדובר פה בתהילה רגעית וכאילו גם אלירז הוא עוד דמות ממוסחרת מתוכנית ריאליטי. נהניתי מהשיחה וכל מה שאמרו שם שהוא נאיבי - בעייני הוא תכונות שאנשים עם תחפושות מגדירים אותו כך ולא אנחנו - כי אנחנו יודעים כמה עוול נגרם לאנשים שנותנים כבוד ובעלי ערכים כמו אלירז שתמיד מעדיפים לדבר על עצמם בצניעות ולהעמיד את עצמם בקו האש כשנעשה חוסר צדק.

itzik531

New member
זה לא בדיוק כף רק סיפוק

שסוף סוף משהו שם לו מראה מול הפנים מראה בהירה וחדה שלא השאירה לו מקום להסתתר היו צריכים לעשות את זה מיזמן

LemonLimeLilach

New member
אני לא מאמינה שהוא באמת אמר את הדברים

חתיכת נבלה שרוצה את ה-15 דק' תהילה שלו... אם הוא באמת היה רוצה להתנצל ולא רק להישאר בדעת קהל כדי שימשיכו לצלם אותו, הוא היה מתנצל באופן א-י-ש-י. אני לא מבינה אדם אחד שחושב שהדברים שאומרים או אמרו עליו מוגזמים, הכל אמת. כל מילה שנאמרה בגיא פינס אמת, ואפילו קצת מוצנעת.

lolibror

New member
אני מקווה שכשראה נשים ראויות ומוצלחות בזות לו

בתוכנית של גיא פינס, משהו אולי התבהר בענן המעופש של אגו וחרמנות ריקנית האופף אותו תדיר. אם לאיילה הייתה יד בכך - שאפו. הלוואי שהייתה מצטרפת ואומרת לו "ממממ....בי" כמו שצריך. אם הייתי יועצת התדמית שלה הייתי מייעצת לה לצאת לתקשורת ולומר שסער הונה אותה, ניצל אותה ופגע בשמה הטוב והיא מקווה שאף אחת לא תלך יותר שולל אחר גברים מסוגו. זו יכולה להיות תרומתה לנערות מתבגרות שעלולות להתרשם מאופנוע וחזה מגולח.

anonimit75

New member
../images/Emo124.gif מי שרוצה שהתקשורת תפסיק לתת לסער במה

צריך להפסיק להגיב לגמרי לכל כתבה ופרסום שיוצא עליו. צריך להראות לכולם שהוא לא מעניין אותנו ושאים לו ביקוש... גם המיעו שמעריץ אותו יעלם לאט לאט.

bobo2008

New member
אם היום הוא מודיע שהוא חוזר לאיילה

האם הוא חוזר להיות גבר גבר ומלח הארץ לתומכי איילה

bobo2008 - אם איילה תסכים לחזור אליו-?נפרגן ל

סנריו לא מציאותי ואם כן: ונניח לו ,אבל נמשיך לעקוב אחריו,ואף אחד לא יתן לו לפגוע בה שנית

צופה2020

New member
איילה לא רוצה לחזור לסער כלל. הבינו, היא

השיגה את שלה. רכבה עליו, יצאה את הבית לפניו, נוכחה כי ה"זוגיות" עם סער עושה טוב ורייטינג נכבד, הוא לא היה במקום להוריד אותה ארצה, המשיכה במסלול ה"זוגיות", השיגה לעצמה "פירסום", חיכתה לסער, "נסעה איתו לאילת לסוף שבוע" , "הלכה איתו למלון בערב היציאה", "ניסע לאמסטרדם", הזמינה את גדעון לוי העיתונאי לחתונה שתיהיה, קירצצה בכל כפר סבא ועוד ועוד ועוד........כשסער יצא ראה את השואה שהכינה לו , שואה שהוא כלל לא תיכנן. בקיצור היא את שלה השיגה. עשיו שכרה דירה בסביבה כדי שתיהיה קרוב למקרה שתיצטרך עוד קצת רייטינג. משחקת אותה "הניפגעת". האמת הצליח לה בזה שיצאה לפניו ומיד פעלה. אני מאמינה כי זה ייגמר בקרוב. אין לה ולא השאירה, בי לפחות, כלום. ממש כלום. אין לי שום דבר לזכור ממנה, מלבד צביעות, רוע, מבטי המצלמה שלה שלא טרחה להצניע, סיכסכה חופשי בין סער לאלירז בהעברת אינפורמציה לא נכונה ועוד כל מיני מרעי בישין.......

gily9

New member
איילה אהובה על יד כל העם בזכות אמיתותה!

די כבר לרוע הזה שנשפך ממך, באמת, אני מזועזעת,איך אפשר לומר דברי כאלו על בחורה שנתנה את ליבה למנוול שפגע והתעלל בה, ונפרד ממנה ברגע שיצא מהבית, ? העם כולו אוהב ומפרגן לה, תתקדמי, די כבר, התכנית נמגמרה, את חיה בעבר, כולם התרשמו ראו את מבטי האהבה של איילה, זה שרף את מסך הטלויזיה, לעומת בוגדנותו של הנבל ששיחק ברגשותיה וניצל את תמימותה. איילה, נפלה ברישתו של הרווק התל אביבי, שיודע לשחק ברגשות נשים, לשקר במצח נחושה לארז טל ולאסי עזר, שלא לדבר על אלין ואלירז ופוטנה וגואל שגם עליהם עבד, שהוא מאוהב, אז צאי כבר מהסרט שלך, איילה נפגעה מסער בתוך הבית ויותר מכך מחוצה לו, מומלץ לך לצפות בגיא פינס מה-17/3, ואז אולי תביני מיהו סער. איילה, מאז יצאה מהבית יותר אהודה אהובה, ולשמחתי גם מצליחה, ואני מפרגנת לה רק טוב, כמו נסיכה אמיתית היא מתמודדת עם שברון ליבה,ואני שולחת לה חיבוק אמיתי מכל ליבי, בטוחני שכל הבנות והנשים וגם הגברים חשים כמוני.

חחח איילה אהובה על כל העם בדיחה לשבת תהני

מי בדיוק אוהב אותה? אפילו בתקשורת ממש לא. תיכנסי ותיראי תגובות אצלה בכל מקום. מאחלת לה טוב אבל, להגיד שהיא אהובה על העם זה שקר מצחיק ופאתטי . שבת שלום.

gily9

New member
חהחהחהחה אני עובדת אצל קופרמן ושרה נתניהו !

את ממש בדיחה מהלכת, את לא מסוגלת להתמודד עם העובדה שלאיילה יש אלפי אנשים כמוני שבכלל לא מכירים את איילה, אבל היא נכנסה לליבנו, ואני ממש לא בתחום, אבל לכבוד לי, שאת חושבת שאני עובדת במשרד יח"צ, חחחחח, תתמודדי איתי , ואל תגידי לא להתייחס, זה פאטתי מצידך, את מפחדת להתמודד עם אנשים כמוני, אני ברמה אחרת , נכון, אני מסכימה! גם איילה ברמה אחרת ממי שמנאץ ומגנה אותה, ואני יכולה רק לפרגן להתנגותה, לעומת אנשים אחרים. *ועלייך נאמר " כל הפוסל במומו פוסל"....חחחחהההההה....הצחקת אותי ואת בי משפחתי מאוד....

את מתעלמת לחלוטין מכל ההתנהגות של איילה

בבית ומנסה להאדיר ולפאר את שמה כאילו היא קדושה מעונה, להזכירך דווקא ניסיתי לנהל איתך דיון אבל ראיתי שיש לך רק דבר אחד בראש - לגרום לנו להאמין שסער אשם במצב של איילה - אז הבנתי שיש פה משהו מעבר וזה הביא לי את הדעה שכנראה את נשלחת לפה כדי לעשות לאיילה שינוי תדמית (אגב, גם בבית זיהינו את ההתנהגות של איילה כאחת שמחפשת שירחמו עליה וכמו שזה לא עבד על אלין ואלירז, כך זה לא עבד עלינו בחוץ).

gily9

New member
תכירי בעובדה שיש אנשים שאוהבים את איילה נטו!

אני אדם פרטי לחלוטין, והתחברתי כמו רבים לאיילה, לא הפכתי אותה לקדושה מעונה, אבל מצד שני רצח האופי שנעשה לה כאן לאורך כל התכנית, היה מתועב בעיניי, ראיתי ונגעלתי. אין אף בנאדם שהוא מושלם, בוודאי לא במצב כזה, עם זאת, אני התייחסתי רק לפגיעה שלה מהתנהגותו של סער, בנקודה זאת, אני בהחלט סבורה שהתאהבותה בו, הזיקה לו באותה מידה שהיטיבה עימו. לטעמי היא הייתה ראויה יותר ממנו להגיע לגמר, וגם ארז כמובן, אגב גם גואל ופוטנה, אמרו דברים דומים, דומני שגם אלירז התעשת לבסוף כשהבין מיהו סער. תראי, זה לא אני, זה ציבור שלם שרואה היום מיהו סער האמיתי, נראה לך שהציבור היה מסמס לאדם כזה? תחשבי... עם כל הביקורת שיש לך על איילה, היא לפחות ניסתה לתקשר ונדחתה, הקרע שלה בית, נגרם בגלל הריב הגדול והאופן שבו סער הציג אותה בבית, זה מתועד. זכותך לא לאהוב את אישיותה, באותה מידה שזכותי לא לאהוב אחרים, ועדיין, לא לפסול אותה כבנאדם, בוודאי לשפוט אותה בחודש שחלף מאז יצאה והיא התנהגה, ותראי את הציבור שמפרגן לה, אלו עובדות, אותו ציבור שסולד ושונא את סער, מפגין אהבה לאיילה, אלו עובדות... מוטב לה בלעדיו, היא מצליחה גם בלי להגיע לחמישיית הגמר, וזה רק לזכותה, אופן ההתמודדות עם המשבר האישי שהיא עוברת, כאישה אני מעריצה אותה על כך, כי קשה מאוד להתמודד עם פרידה בכלל, ובוודאי לא במציאות של עין המצלמות.. שוב, אנחנו בני אדם, אנחנו לא מושלמים, ולא חפים מטעויות, אבל לא מגיע לאף אחד לספוג את קיטונות הבוז והרשע, די כבר, תשפטי את המציאות הנוכחית ולא את מה שהיה, התכנית נגמרה, את יודעת?.. שבת שלום...

או עכשיו את מתחילה לדבר!

לגבי איילה - אמרתי לא פעם ולא פעמיים שעד שאני לא אראה ואשמע אותה מתנצלת על כל הדברים הרעים שאמרה ועשתה לאלירז ואלין, אני עדיין אראה אותה כמו שראיתי אותה בבית - רעה ומניפולטיבית. (להזכירך שאלירז התנצל כבר למרות שלא היה צריך). את מעריצה אותה כאישה? על מה בדיוק? על זה שנתנה לגבר אלים ופסיכופט להתקרב אליה? תזכרי דבר חשוב: איילה = סער ממין נקבה! זה שסער זרק אותה - כל מעריצי אלירז ידעו שזה יקרה, את זה שאיילה קרציה ולא מסוגלת להרפות - גם את זה ידענו.

למעלה