שרשור הפרק הראשון בYES

• פותח הנושא noyil
  • פורסם בתאריך

RNaon

New member
../images/Emo41.gifהתשובה של YES../images/Emo41.gif

גברת שלום רב, תודה על פנייתך לחברתנו, אבקש לעדכנך כי לאחר בדיקה למול הגורמים הרלוונטים במחלקת התוכן, לא ידוע על קטעים שנחתכו מהתוכנית ,במידה ותיידעי אותנו על פרקים וקטעים מסוימים נשמח לבדוק זאת. בנוסף חברת YES משדרת את הפרקים כפי שהועברו לנו על ידי הספק. אשמח לעמוד לרשותך בכל עת. בברכה, ליאת לזר מח' פניות הציבור חברת yes

סלמאק

New member
כמו שתיארתי לעצמי

האחראים על זה הם מההפקה עצמם. (אני רושם את זה בתקווה שעוד יהיה מי שיקרא את זה, למרות שאף אחד בטח כבר לא עובר לעמוד השני לבדוק אותו
)

RNaon

New member
yes מעפנים../images/Emo4.gif

הכי טוב לראות בדרכים אחרות, ככה אפשר להיות בטוח שרואים את הפרק אורגינל והוא לא עבר 40000 עריכות קודם

סלמאק

New member
אישית לא נראה לי שזו עריכה של יס.

אני חושב שזו גרסא מקוצרת של הפרק, מטעם ההפקה. יכול להיות שביס ביקשו לשידור את הגרסא המקוצרה, כדי שתתאים למשבצת השידור, אבל לא נראה לי שזו עריכה עצמאית שלהם. היה דבר כזה גם בפרק של סטארגייט מהעונה השמינית (TREADS) שבו הפרק היה במקור 60 דק' (לא כולל פרסומות), אבל בארץ (ובעוד כמה ארצות) שודרה הגרסא המקוצרת שלו, שהיתה 45 דק'.

lashlushon

New member
אני בטוח שזה לא עריכה של יס

שמתי לב שהיו סצנות ממש שונות. לדוגמא במונית, עם מוהינדר, במקום לספר לפיטר על זה שיש אינדיבידואלים שונים, פיטר קיבל שיחת טלפון וזה לא היה בגרסה המקורית. אני בטוח שליס אין טעם ויכולת לצלם את הסצינה מחדש.

סלמאק

New member
לא רק זה...

ראו פתאום את קלייר מסתכלת על הליקוי (כשהיא וזאק הלכו על פסי הרכבת, וזאק מזדנב מאחוריה, מבלבל ת'מוח על איך שהיא הצילה את האיש וכו') ואז השוט עולה למעלה ומתמקד בליקוי. במקור לא היה תרחיש כזה ולא היה שוט כזה. וראיתי עוד כמה מקרים דומים שם, לא זוכר כ"כ... תקן אותי אם אני טועה: אבל השיר הזה של הליקוי, לא אמור היה לפתוח את הפרק השני? (שוב, יכול להיות שאני טועה, מי זוכר?
)

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifפיטר ועוד איך קיבל שיחת טלפון!

מסימון! וקלייר וזאק כן הסתכלו על הליקוי ירח והמצלמה התמקדה על הליקוי ירח!

אספיר85

New member
אני לא בטוחה שיס ערכו אתזה../images/Emo54.gif

למה שיעשו את זה? זה לא עוזר להם או משהו...><

סלמאק

New member
תגידו, כדאי להעלות את הפרק המלא

מתורגם למען צופי יס שהפסידו ממנו חלקים חשובים? אם אקבל מס' תשובות חיוביות אעשה זאת.

barlevy

New member
ל YES ממש אין זכויות לערוך

הם רק משדרים את מה שקיבלו אז ייתכן באמת שקיימת גירסת פיילוט ארוכה יותר ומלבד זה לא נשכח את הבדל בין שיטות השידור - המריקאית והאירופאית/ישראלית בלי להכנס לעניין הטכני, בגלל השינוי בשיטת השידור -אצלנו הכול משודר קצת יותר מהר 60 דקות של סידרה באמריקה =57.6 דקות אצלינו

Aviad1987

New member
יס הם לא אלו שערכו את הפרק

זה הפרק שהגיע לחברה וככה הוא מופץ גם בשאר העולם.

Y0NaTaN

New member
שימו לב שהפרק ששודר בארה"ב

היה באורך 50 ומשהו דקות.. יכול להיות שזה שודר יחד עם התוספות (שבד"כ רואים רק ב DVD).

guyush86

New member
אז לכל חברנו החדשים -

שתפו אותנו בהשערות, תהיות, שאלות ומחשבות שהיו לכם במהלך הפרק. נשמח לדון איתם ולענות לשאלות

photofreak

New member
נדלקתי

על הסדרה! כמה דברים: הבחורה עם הילד )איך קוראים לה?( יש לה פיצול אישיות? יש קשר בין היפני להודי? )שוב לא זוכר שמות( אני שואל כי ההודי דיבר על טלפורטציה והיפני עשה את זה. ואחרון לא ממש הבנתי מה קרה אחרי שאח של נייתן קפץ. תודה לעונים ובבקשה להשתדל לענות בלי ספוילרים... תודה אלון

רוני13

New member
אממ...

קוראים לה ניקי אתה תיאלץ להמתין לפרק הבא כד להבין עליה עוד. אין קשר ביניהם מוהינדר(ההודי) דיבר על זה שבאבולוציה שלנו יכולות להיות יכולות של טלפורטציה,שיקום רקמות במהירות וכו'... גם את הקטע של פיטר(אח של נייתן) יראו בפרק הבא-תחכה.

סלמאק

New member
דווקא רואים מה קרה אחרי שפיטר קפץ:

הוא חשב שהוא יוכל לעוף, וגילה שלא הולך לו... אז ניית'ן עף ותפס אותו. אבל כנראה שניית'ן לא שולט בכוח שלו מספיק כדי לחזור לקרקע, אז הם היו תלויים באוויר, עד שפיטר החליק לו מהידיים... מגובה רב. לאמא קוראים ניקי סנדרס (כמו שאמרו לך), להודי - מוהינדר סורש (כנ"ל) וליפני - הירו נקאמורה. מוהינדר דיבר באופן כללי, הוא גם הזכיר חידוש רקמות ספונטני וריחוף - לא נראה לי שיש לו קשר לניית'ן או לקלייר.

photofreak

New member
אם אין קשר אז אולי הוא משמש

בתור מספר או משהו דומה שנותן הקדמה לסדרה?

למעלה