פינה חדשה - האתר היומי

מ ש כ י ת

New member
../images/Emo202.gifפינה חדשה - האתר היומי

לפעם הראשונה בחרתי אתר מתחום שלא ממש עסקנו בו בפורום, הכנת חומרי טיפוח וקוסמטיקה. הוראות הכנה לפצצת אמבט. לא מאד מסובך, יופי של רעיון למתנה וגם לפינוק עצמי, אפשר להכין את זה עם ילדים שבטוח יתלהבו ואפשר לבד, צריך רק להתנהג עם זה בעדינות וצריך סבלנות. חשוב שהחומרים ובמיוחד חֻמְצַת הלִימוֹן, צריכים להיות מאיכות טובה כדי שהתוצאה תהייה מוצלחת ושמישה. אני אשמח אם מי שתנסה תעלה דוגמאות ותובנות לפורום.

משכיתוש - מזל טוב לפינה החדשה . . . . . . אני אתן לאחרות לעשות ניסיונות אמבט ,חחח אני לא מאלו שמבלות באמבטיה אלא בטוש ../images/Emo24.gif

אתיר

New member
משכיתוש, רעיון מצויין , ומתה על

אמבטיות, רק אם אני צריכה להכין לבד פצצת אמבטיה, אם אני אתרגם לבד
אני חוששת שתצא לי
אמיתית

../images/Emo24.gifותודה למנהלת מלאך על הפינה

|בטוח שנהנה ונאסוף ממנה המון טיפים

שביק

New member
בקר טוב, מזל טוב לפינה חדשה.

אני חסידת טוש. לא אוהבת אמבט. (להכנס ולצאת משם....) והקושי הנוסף לגביי - תרגום. אז המון תודה, יופי, נקיון ופינוק. לכולן.

מברוק ../images/Emo70.gif ../images/Emo65.gif ולעניין עצמו ../images/Emo8.gif

אז בדיוק כשרציתי להכין את ה
גיליתי שהמורה לאנגלית שלי -מסכנה ...... נפלה באמבטיה
והנסיונות שלי להבין מה צריך להכין כדי להגיע לתוצאה הסופית -הביאו אותי למעבדה של החמאס
... אני חושבת שאחכה לפרוייקט הבא !

איזה רעיון מדליק

אני לא מגל הלבת שלי כי היא ברגע זה מתחילה להכין אגב מה זה בדיוק חומצת לימון? מיץ לימון משומר

יופי של רעיון -קיבלתי מתנה ליומולדת

שלי סבון כזה מתנה אבל מה שביב מיוחד בו שבףנים מסתתרת אבן המזל שלי . וכדי לקבל אותה אני צריכה להתקלח עם הסבון ובתוכו מצאתי גם ברכה עטופה בניילון . איזה יופי של רעיון . אין סוף לרעיונות . אז בואו נחשוב על"סבונים ממולאים..."

P u s s i c a t

New member
../images/Emo45.gif

רעיון מדליק גם הפינה, גם הרעיון עצמו כשאחזור מאילת מבטיחה לנסות ולדווח

nunuart

New member
שמחה לתרום ולהשתתף-

תחום נוסף שאני בהחלט אוהבת ויש הרבה מה לתרום - והפעם- פיליניג מגרגרי רימון שיש עכשיו בשפע ובכן: חצי כוס מיץ רימונים שלוש כפיות דבש שתי כפות שקדים טחונים מערבבים את החומרים,מניחים על עור הפנים ומעסים בעדינות, נפלא בהסרת תאי עור מתים וריענון הפנים אני שמתי גרעיני רימונים ואת שאר החומרים בכלי וריסקתי עם זרוע חשמלית, יצא מחוספס יותר- ונפלא לשימוש ממש להרגיש צעירה ורעננה לאחר הטיפול אשמח לעזור בעוד מרשמים שנה טובה nunuart

פילינג אפשר גם להכין מסוכר ושמן שומ

ושמון שומשום או גרעיני פישתן טחונים וכו.. אם רוצים לטשטש סימני לידה וצלקות רצוי להשתמש בשמן אתרי לימון - אבל זו חתונה קטולית רק מטשטש ברגע שמפסיקים זה חוזר בהצלחה!

Elizab3th

New member
נראה ריחני משהו ../images/Emo20.gif מתאים לחורף

רק שיבוא כבר החוווורף.

למעלה