מרפאה פרטית 3x21

GiTaNiTa

New member
../images/Emo202.gif מרפאה פרטית 3x21

את הפרק הזה אהבתי ולא אהבתי לפרקים.
לפעמים הוא היה קצת מסחטת דמעות מדי
, שזה אומר צפוי, מלא נאומים אמריקקים ומכוון לייצר בנו עצבות אינסטנט ובלי עומק...
ולפעמים הוא היה מעניין (למשל הקטעים בניו-יורק
) ומפתיע (מי לוקח איזה צד ולמה), והעריכה שלו - ברגע שקלטתי שהיא מכוונת - יצרה יותר עניין והממ... קצת יותר הפעלה של הראש בזמן הצפייה בסדרה הזו שנוטה בעונה הנוכחית להיות טלנובלה (= מדכאת כל פעילות מוחית what so ever
). נתחיל מהשלילי
(כדי לסיים עם טעם טוב או משו כזה
) פיט הזה... יש לי קונפליקט אהבה-שנאה אליו. כמו שכבר אמרתי פעם, השחקן עצמו מעצבן אותי
, וקשה לי לחבב בנאדם שנושא את אותו פרצוף לכל מקום
ובפרק הזה, הלכלוך שהעורכת דין שלו הוציאה על ויולט... זה היה נורא
תחשבו שחתכו לבחורה הזו את התינוק
מהבטן, שהיא כמעט מתה, ועכשיו כל העולם ואשתו מכפישים את שמה כשהיא רק רוצה להיות עם הבן שלה, שזו הזכות הכי טבעית שיש לבנאדם
אני יודעת מה תגידו, היא לא ממש התנהגה כאילו הוא הבן שלה במשך כמעט שנה, והשניאו אותה עלינו לאט אבל בטוח לאורך העונה... אבל השורה התחתונה היא שהיא לא פגעה בילד שלה ולא זרקה אותו (
) (היא ביקשה מאבא שלו שיגדל אותו, מי אמר שהילדים צריכים לגדול אצל האמא?
), ושהיא עברה חוויה קשה ולקחה קצת זמן להתמודד איתה, ואני מאמינה שהבעיה היחידה שלה הייתה חוסר היכולת להתחבר אליו - ונראה שעכשיו היכולת הזו חזרה. זה אולי לא אופטימלי, אבל אין מה לעשות, אין שום סיבה להאמין שהיא תפגע בילד, והיא קורבן הרבה יותר גדול ממנו של המציאות (אפילו שהוא רק תינוק)... זה פשוט לא פייר לפגוע בה שוב
ולסיכום... אני חושבת שהשופט קיבל את ההחלטה הנכונה בהתחשב במה שהלך במשפט, אבל אני גם חושבת שאם אני הייתי נקראת להעיד במשפט הזה, אני הייתי מעידה לטובתה. ואתם???
ולחיובי...
אהבתי שקופר היה אמיתי, למרות שאני לא מסכימה עם מה שאמר
, אהבתי ששרלוט גילתה נאמנות מקסימה לויולט
(אני אומרת לכם, אם לא יהרגו אחת מהן, הן יהיו זוג חברות מעולה וקומי שיתרום המון לסדרה
) אפילו שהיא קצת כשלה במילותיה (ופה, אמירה לתסריטאים: נו, באמת!!
כל ה"פליטות פה" של אנשים לא סבירות בכ"כ הרבה רמות, שdon't get me started
). אהבתי את איך שאדיסון התמודדה עם ההכפשות בצורה מנצחת (אפילו שזה היה קצת קיצ'י). מאוד אהבתי את המילים של נעומי לויולט, את החברות, את הפפ-טוק, את הכנות... אני אוהבת את נעומי
. לא אהבתי את הקיצ'יות (מתי הפכתי לציניקנית כזו?
... כאילו, זה קרה מזמן, אבל פשוט היום אני לא יכולה לסבול דברים שפעם היו נראים לי הגיוניים
) של הנאומים של פיט וויולט, אבל הם היו יפים והם בוצעו יפה (אגב, הנאום של פיט היה נראה סופר לא קשור לחיים... שניה אחת הוא חושף עליה את הדברים הכי נוראיים, ושניה אחרי זה הוא פתאום אומר "אני מקווה שאת מוכנה"
). וגם הקשר בין ויולט ואדיסון הוא טוב, למרות שהוא לא אמור, אבל נניח שאני לא צינית ואני כן קונה את זה ולא שמה
שמאכילים אותי באבקה אמריקאית תעשייתית
... אז זה נחמד לראות שהן איכשהו מתעלות מעל עצמן. למרות שיהיה ברור, אני לגמרי חושבת שאדיסון לא חייבת לויולט כלום והיא זו שיותר מתעלה מעל עצמה (ע"ע סקס עם אבא בעע
). אלוהים, חפרתי אפילו ביחסית לעצמי... מי שרד עד לפה

GiTaNiTa

New member
ואגב, מישהי הזכירה את המלתחה של ויולט לאחרונה

אז אני דווקא חושבת שלפעמים היא מזעזעת ולפעמים היא בסדר, מי שצריכה להחליף מלבישה זו דווקא אדיסון, ולא כי הבגדים שלה (ובפרק הזה גם השיער, או, השיער... הסצינה עם ויולט ביציאה מבית המשפט
) מכוערים במיוחד, כמו שהם פשוט לא הולמים אותה. הם מבגרים אותה והופכים אותה לבחורה גדולה במקום הבת 40+ הכי שווה שראיתי מזה זמן רב. זה אולי מתאים ללוק המכובד של הרופאה מהמרפאה הפרטית, אבל שמישהו
יחזיר לה את הלוק מאנטומיה ויזכה אותה על ה-10 שנים שהיא הוסיפה למראה שלה בשנתיים האחרונות במרפאה... ופור ד'ה רקורד- לא יודעת אם אני הייתי לובשת מה שניי לובשת, אבל נראה לי שזה יושב עליה בול. השמלות שלה לוקחות בחורה בגודל אמיתי עם קצת קימורים ומוציאים אותה יפהפיה אפילו ליד השלדוניות שבסדרה

GiTaNiTa

New member
../images/Emo58.gif ולגבי דיוני פינאלה...

העובדה שעשו עכשיו מאבק משמורת מכוער נראלי קצת מוריד את הסבירות להערכה שלך, נל
אדיסון כבר עשתה את המלחמה שלה על לוקאס, וגם כבר ראינו מעין השלמה בינה ובין ויולט, אני אתן להם את הקרדיט שאין מצב שהם חושבים שאנחנו כ"כ (|!) טיפשים ונותנים לנו לראות את אותו דבר שוב.

GiTaNiTa

New member
../images/Emo58.gifעוד על הפינאלה

אתם יכולים לקרוא את הכתבה הקצרצרה הבאה: http://spoilertv.iimmgg.com/image/4c5a3ba129870804833062993c597657 כותבים שם שבפרק של השבוע יתגלה מי הדמות שתמות. שזה מוזר. כי זה יופי של פינאלה, מה הטעם להרוג את המסכנ\ה כבר עכשיו?
אז אולי זה טעות של הכותב, אבל אם לא - GET READY PEOPLE!
בכל מקרה, הם מציינים שם שזה דמות מהקאסט המקורי, ואני מניחה שזה אומר ששרלוט והחברה מהמרפאה למטה בטוחים. ממש הפתעתם אותנו
בקיצור... אין מה לעשות נל, חייבים להתחיל בהימורים עכשיו, לפני שיהיה מאוחר מדי...

someferro

New member
פרק מעולה!

ואני לא מבינה למה אתם כל הזמן אומרים שהעונה הזאת היא כזאת טננובלית.המון דברים שאני רואה שם אני רואה גם בחיי הפרטיים.תחשבו על זה במציאות איזה הורה שמגדל את הילד שלו לבד כבר שנה יתן אותו ככה סתם להורה השני שמעורער בנפשו או אפילו ככה סתם להורה השני אחרי שהוא גידל אותו שנה לבד! וקרבות משמורת הם כמעט תמיד מכוערים במציאות. וכל הקטע עם אדי הרי אתם לא חושבים שכל אישה עקרה שנפתחת לילד ומגדל אותו כאילו היה שלה תוכל פשוט לא להיות מעורבת בזה רגשית וסם-כל תיכוניסט עם טיפה הורמונים מקבל התקפי קנאה ורק רוצה להפריד בין מי שהוא אוהב אז מה כזה מפתיע שסם "המבוגר" מרגיש כמו תיכוניסט אבל בוחר לישתוק. אז נכון כל הסידרה הזאת לוקחת מצבים שלפי עניות דעתי הם ראליסטים ומעצימה אותם בשביל השואו.אבל בתכלס סידרה מעולה ואני חושבת שכל השחקנים היו מעולים חוץ מהפסיכולוגית של ויולט,תגידו לי שהעניים שלה עצבנו גם אתכם!והיה קטע שגם לויולט היה עין קטנה עין גדולה וזה היה פשוט מעצבן/מצחיק!

GiTaNiTa

New member
וואו...

אני לא מאמינה שגם התחרפנת מזה שהעיניים של שתיהן לא שוות בגודל!!
מה הסיכוי שלשתיהן זה ככה (בצורה מספיק בולטת)?! לגבי איימי, אגב- אני חושבת שזה בולט במיוחד כי היא כנראה במצב בריאותי לא מדהים, זה הפרקים הראשונים אחרי שהיא חזרה לעבודה, והיא הייתה כותבת בטוויטר שהיא מרגישה ממש מכוערת בימים אלו
. גם רואים שהיא רזתה, וגם האיפור הכהה סביב העיניים עוד יותר הבליט את זה. מסכנה

GiTaNiTa

New member
אה, כן, ולשאלתך ../images/Emo27.gif

גם הסיפורים בטלנובלות אכן קורים בחיים האמיתיים, הבעיה היא שההסתברות שכל האירועים האלה יקרו בחיים של קבוצה קטנה של אנשים בזמן יחסית מוגבל היא אפסית
. אני מסכימה עם כל הטיעונים הספציפיים שאמרת (קרבות משמורת- מכוערים, לא קל לחלוק משמורת על רקע אמא שהייתה OFF במשך שנה וכו'...), אבל לא לזה מכוונת הטלנובליות. הטלנובליות מכוונת לזה שבחורה שנאנסה פעם (לצערנו קורה, ולא לגמרי נדיר), פתאום המטופלת שלה מתחרפנת וחותכת לה את הבטן (הממ.. די נדיר), והתגובה שלה היא התכחשות לילד (אפילו יותר נדיר)... הטלנובליות היא בחיי האהבה של כולם שם, שאיכשהו בקבוצה של 6-7 אנשים כולם שכבו\כמעט-שכבו עם כולם. הטלנובליות היא בכך שדווקא שרלוט הייתה הבליינד דייט של קופר. הטלנובליות היא בסיפורים המופרכים של המטופלים שלהם: תאומות שצריך לבחור מי מהן תחייה ומי תמות, תינוקות שמוחלפים (פעמיים!!), אבא שצריך לבחור אם למות עם הבת או לחיות עם הבן ועוד ועוד. זה פשוט לא סביר!!!!!
ואז יש גם את הכתיבה עצמה, שנותנים להם לשאת נאומים אמריקאיים יעני מרגשים בכל פעם, שהתגובות צפויות (לא צפויות בעולם, אלא צפוי שזאת תהיה התגובה של הדמות, שככה תלך הדרמה), ושהסיטואציות מאוד מתוכנתות (שסאם מנשק את אדי דווקא במרפסת שלה שפיט יכול להגיע כל שניה ו... הפתעה! הוא מגיע!!). (המרמור מופנה כמובן כלפי הכתיבה ולא כלפי הטענה שלך
)

TetiBETTY

New member
שרדתי!! ../images/Emo3.gif והקטע עם העיניים הציק לי גם!!

הסוגיית עיניים של ויולט תמיד היה מעצבנת בעיניי, אבל למצוא שרינקית עם אותה פרובלמה? זו כבר גאונות
ובנוגע לפינאלה שבכלל שכחתי שמישהו אמור למות... קייט ברור שלא כי היא ראשית. שרלוט לא כי היא לא מהקאסט המקורי(וגם לא קופר בשביל שיהיה לי זוג שלא עבר סטיות ב"להיות עם החברה של החבר של האחיין" - וכי הם ממש חמודיייים
). ומצידי? עכשיו כולם יכולים למות
ונתחיל בדל...או נעמי..או ויולט...או שלושתם??

TetiBETTY

New member
וכמובן שכל השרשור הוא ספוילר אחד גדול אז לא

סימנתי את האייקון

Alm0st Happy

New member
בעעעעע ../images/Emo58.gif

נתחיל ב-
למי בצוות הליהוק יש שריטה לשחקניות מכוערות עם עיניים מלחיצות רצח???
מה לעזאזל אמיליה שפרד קשורה?!?! כאילו.. אני מבינה שהשחקנית מעולה והקהל (ואני ביניהם) מאד אוהב אותה, אבל ראבק, מה הביאו אותה להעיד למי היא קשורה לעזאזל?!?! ממתי נוירוכירוגית מעידה במשפט משמורת?!?!?
השיער של אדי. היא נראתה כמו המנקה שתובעת את שרה נתניהו!! טוב שלא תקעו לה קליפס מספרות בשיער וזהו.. כאילו מה, הספרית שלכם שכחה את הסרייטנר בבית? מה זה הקרזול הזה והחצי קוקו א-לה הרגע עשיתי ספונג'ה???
הפלאשבקים. זה רק אני או שהתסריטאים (גם של האנטומיה) מתחילים למחזר את עצמם?!? בדיוק לפני 20 פרקים, בפרק שפתח את העונה שכרגע משודרת, עשו פרק פלאשבקים.
הניסיון הפתאטי לעשות משפט חסר רחמים בו שני הצדדים קורעים אחד את השני. תנו לי לספר לכם משהו- לא הצליח לכם. זה נראה כאילו עורכי הדין עשו מרתון מרפאה פרטית לפני המשפט. קיצר- יצא לכם אשכנזי.
שלדון. אם לקקי הייתה צורה אנושית, הוא היה נראה כמו שלדון. איש דוחה
סם הופך לפתאטי (ולא בצורה החמודה של אדי הפתאטית, או מר הפתאטית..) מפרק לפרק הבן אדם מתעלה על עצמו.
פספוס מטורף של קו עלילה לעונה הבאה, חבל שמחפפים את המשמורת. אולי אחרי שפיט ימות (תרגעו זה לא ספויילר סתם פנטזיה שלי) יפתחו את הקרב שוב בין אדי לויולט. אבל אני בספק. וחבל, כי בגלל שלא היה להם רעיון לפרק שימשוך קצת זמן עד סוף העונה, הם שרפו קו עלילה מוצלח.
יש גם קצת
האיפור של ניי. אני מאד לא אוהבת את המראה של אודרה, אבל המלבישות והמאפרות עשו הפרק עבודה מוצלחת יותר מהרגיל- הבחורה פשוט קרנה!
שארלוט עושה לעורכת הדין בית ספר.
אדיסון סוף סוף עושה את הדבר הנכון באמת. היינו צריכים את זה מאדי. היא הבן אדם היחיד בכל החבורה הזאת שקלט שמה שחשוב פה זה התינוק (המושלם!!!!!!! ואתן יודעות מה דעתי על ילדים...) ולא המלחמה.. לא פיט ולא וויולט ובעצם אף אחד אחר לא הבין את זה- ניי עושה שיחת רעל לויולט כאילו היא עוד שניה נכנסת לעזה, סם בכלל מתעסק באדי, פיט רוצה להרוג את ויולט, שארלוט סתם עושה צחוקים, קופר מתעסק יותר בקשר עם ויולט- אף אחד לא חושב על לוקאס בוקאס (כמו שאני וחברה שלי נוטות לקרוא לגור אנשים הזה
). זה היה יפה ובמקום שזה בא מאדי.
עורכת הדין של פיט אמרה סירייסלי!!!!
הטיפול של ויולט היה מקסים. חבל שלא המשיכו את זה לקו עלילה שמתפרש על כמה פרקים. סוף סוף מדברים על מה שקרה.
כשוויולט מתפרקת מול הפסיכולוגית בראיון עבודה, הפסיכולוגית מקרבת אליה את הטישו ושואלת אם היא רוצה לדבר, שזה סוג של סימן ההיכר (החמוד) של ויולט בסדרה.
עם כמה שהפלאשבקים חרושים, הם היו עשויים בטעם טוב. (כי הייתי חייבת להתעלות על החפירה של גיטה
) (בכמות, לא באיכות)

Alm0st Happy

New member
עוד ../images/Emo9.gif ששכחתי ../images/Emo58.gif

סאם שואל את ויולט אם היא רוצה שהוא יפטר את קופר, כי גם ככה הוא מחפש תירוץ לפטר את שרלוט
הוא כזה דובי חמוד כשהוא (והתסריטאי) רוצה..

GiTaNiTa

New member
ניצחת! ../images/Emo45.gif (גם בכמות וגם באייכות ../images/Emo8.gif)

מסכימה על ליטל-שפרד, היא אכן לא הייתה קשורה שם. אבל זה מאוד PP: כמו שכל ניתוח סאם עושה פתאום וכאלה (כאילו שאין לשרלוט מנתחים בצוות...)
אולי שלדון לא היה במיטבו, אבל אני מצטערת, אני מתה עליו. בעיני הוא ממש ג'ורג', רק נראה רע וזקן יותר. ואת ג'ורג' כ"כ אהבתי...
השיער של אדי!! את כ"כ, אבל כ"כ (
) צודקת!! אני חשבתי בדיוק על הדימוי הזה כשראיתי את זה, אבל זה היה נראה לי לא פוליטיקלי קורקט ולכן לא כתבתי. חח...
אבל סליחה על הבורות, מה זה סרייטנר?

Alm0st Happy

New member
אני חושבת ששלדון היא דמות מפוספסת...

יש הרבה סדרות ששם מצליח דווקא לתת דמות אחת שלא אוהבים אותה- וזה בסדר. יש לשלדון המון פוטנציאל קומי בתור הילד הלא מקובל.. אני בדיוק רואה בקר עכשיו (נו, 3 לפנות בוקר מה עוד יש לראות??) ושם נניח יש את בוב, שהוא אני חושבת אחד המקרים המוצלחים לדמות שנואה שרק מועילה לסדרה. הבעיה היא שהוא כל הזמן נופל בין הכסאות, כי התסריטאים חושבים שהם עושים דרמה ובעצם הם עושים טלנובלה, וזה דורש זמן.. דווקא בהמון סדרות אני מאד אוהבת את הדמויות האלה (רוס מחברים הוא הגרסא היותר קלילה של הטייפקאסט הזה), אבל זה לא פשוט לכתוב אותן והתסריטאים של מרפאה נופלים כאן בגדול- זאת צריכה להיות דמות מצחיקה (ולא נראה לי שהבעיה עם השחקן, בכל פעם שהתסריטאים זרקו לשלדון עצם הוא לא אכזב), פתאטית... ומה שיפה בדמויות האלה הוא שפעם ב.. נותנים להם להיות הבן אדם הטוב, וזה הכי לא צפוי והכי מרגש לראות את זה. הלוואי והיו מממשים את הפוטנציאל של הדמות הזאת.. אבל נו, עוד משהו שהתסריטאים של מרפאה מפשלים בו. (אני זוכרת שכשראיתי את הפרק וחשבתי על מה לכתוב פה, אחד הדברים היה פערים לא הגיוניים ברצף הזמן של העלילה, אבל אני כבר לא זוכרת את הדוגמאות שהיו לי. כך או כך- התסריטאים של מרפאה די מאכזבים) (סטרייטנר זה מחליק שיער באנגלית)

GiTaNiTa

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo58.gifהימורי פינאלה - now or never../images/Emo70.gif

אז כל מי שקרא פה בשבועיים האחרונים הספיק ללקט כל פריט מידע שדרוש לו כדי לקבל החלטה
הסיבה שאני מקדימה את ההימורים זה כי מתחילים להדליף פרטים, ונראלי חבל לוותר על המשחק
אז... מתוקף סמכותי כא. מרפאה פרטית (אני אומרת לכם, תנו לאנשים כוח בידיים, זה לא ייגמר טוב
) אני ממנה את נל
(שמינתה אותי לא. מרפאה פרטית, או כמו שאומרים: יד רוחצת יד
) לבחור את המשימה למפסיד\י ההימורים הגדולים. את רשאית להעביר את הסמכות למי שבא לך אם את לא מעוניינת בה
ו... להימורים עצמם
על כל אחד מהמהמרים לבחור בשלושת הקטגוריות הבאות:
הדמות שעוברת לעולם הבא:
הזוג שיתארס:
בר-המזל שאדי תבלה את הלילה של ה-13 במאי במיטתו: נא להמר בקרוב, כי אני לא יודעת כמה זמן הפרטים האלה עוד יישמרו בסוד. גילוי נאות: אני קראתי ספויילר (לא מאושר, כמובן) שנוגע לאחד ההימורים, אבל בשם הפייריות אני לא משנה את דעתי. אני גם אפרסם אותו פה בעוד כמה ימים, אחרי שניתן לאנשים קצת להמר בכיף

GiTaNiTa

New member
../images/Emo58.gifההימור שלי:

ז"ל: נעומי (למרות שאני מעודדת להרוג את דל או פיט)
שיהיה במזל: שרלוט וקופר (למרות שזה בנאלי, ואני נגיד אשמח יותר אם זה היה הזוג השני בסבירותו... ויולט ופיט)
הבחור עם המזל: סאם
עכשיו אתם- ותהמרו על אחד בכל קטגוריה, כדי שיהיו מנצחים\מפסידים ברורים

Alm0st Happy

New member
ההימור שלי, ועוד שאלת הימורים- ../images/Emo58.gif

פיט מת (אהמ.. סקראבס שחורים.. אהמ), שרלוט וקופר מתחתנים (רגע.. קופר יהודי אם אני לא טועה- זה אומר שנזכה לראות חופה? כי יאנג לא התעקשה על זה באנטומיה..
) סאם מחלל את כבודה של אדי (יותר נכון היא מחללת את כבודו, אם כבר. הלפלף הזה לא יכול לחלל כלום) את ההימור המלא קונספירציות שלי תוכלו למצוא בהודעת ספויילרים שפרסמה תמונות מהפינאלה, שהפכה להודעת הימורים. ועכשיו... להימור הכי חשוב לפינאלה-
התינוק של מאיה- שחור או לבן?
אני אומרת שחור. עומדים מאחורי זה הרבה עקרונות אבל אני עצבנית עכשיו ואין לי חשק לחשוב ולדבר על דברים שאני אוהבת (זה מוציא את העצבים ועוד לא מיציתי אותם).

למעלה