מה דעתכן על שרשור תמונות?

מור שלז

New member
../images/Emo202.gifמה דעתכן על שרשור תמונות?

מכיוון שאנחנו עדין פורום חדש וצעיר, ולומדות להכיר אחת את השנייה, מה דעתכן על שרשור תמונות ספורט? כל אחת תבחר תמונה אחת שלה, ותעלה לכאן, בצירוף כמה מילים על הבחירה מי שמרגישה לא בנוח להעלות תמונה שלה או שאין לה תמונה שלה יכולה להעלות תמונה כללית מאירוע שהשתתפתן ואהבתן או תמונה שמייצגת משהו אהוב בספורט הכל הולך יאללה, מי בעניין?

מור שלז

New member
ואני אתחיל ../images/Emo13.gif חצי ישראמן, אילת, פברואר 2009

קשה לי נורא לבחור יש המון דברים שאני אוהבת בספורט והמון חוויות שעברתי ואני שמחה לחזור ולהזכר בהן אבל בעיני, אחת החוויות החזקות זה בחצי הישראמן באילת השנה (חצי איש ברזל: 1900 שחייה, 90 ק"מ אופניים ו-21 ק"מ ריצה) אחת התחרויות הקשות שעשיתי ובודאי אחת המהנות ביותר: הנופים המדהימים, הקושי, ההתמודדות, תחושת ההתעלות שמתלווה לתחרויות ארוכות ובמקרה שלי גם תחושת ניצחון אדירה: כי הגעתי לתחרות הזו אחרי התרסקות באופניים, ועם פציעות, ובכל זאת הצלחתי לעשות את זה מי שצילמה את התמונה זו טלי שיאצו (http://tallishiatsu.wordpress.com/) מטפלת שיאצו, טריאתלטית וגם צלמת ספורט שאני תמיד שמחה לראות אותה בתחרויות, כי חוץ מהצילום היא גם נותנת אחלה עידוד (ורק מלראות אותה אני מתחילה לחייך, אז גם יוצאות תמונות שוות) יאללה, עכשיו תורכן. מי ממשיכה?

התלבטתי התלבטתי ו...

נורא בא לי לשים תמונה, אבל אני הרי בעילום שם
אז בסוף החלטתי לשים תמונה מאירוע ספינינג שאהבתי מתחילת יולי בפארק כפר-סבא. אירוע מיוחד שאורגן ע"י עיריית כ"ס, מועצת נשים (מתאים בדיוק לפורום הזה). זהו קטע מעיתון מקומי שהועבר אלי אני בשורה הראשונה וזהו... ENJOY

דורסל12

New member
אין מאושרת ממני -הצילום מדבר בעד עצמו

סיום תריאטלון ת"א השני שלי. והפעם הסיום מתוק מפני שחיתי בים לא קל רכבתי 26 ק"מ. והכי חשוב הצלחתי לרוץ 5 ק"מ בפעם הראשונה תמונה צולמה ע"י טל ג"רבי שעודדה על קו הסיום

מיכאלה07

New member
אחותינו...

מי שבגיל 46 מנסה לרדת משלוש ורבע במרתון- מן הראוי שתפסיק להתחבא
... יהיה לנו כבוד גדול להכירך!! יאללה, מחכות. (אני לא יודעת איך מצרפים תמונה, אשמח אם מישהי תכתוב הנחיות למתקשות..)

חניתס

New member
הנחיות:

בס"ד 1 את פותחת את החלוןהוספת תגובה שמופיע מתחת להודעה שאת רוצה להגיב 2 את פותחת את הסעיף הוספת קובץ, במידה ואת רוצה להעלות תמונה מהמחשב שלך אז קודם כל את צריכה לדאוג להקטין אותה למשקל עד 2048KB ואז ללחוץ על עיון ולהעלות אותה מתוך התיקי'ה בה היא שמורה אצלך במחשב. 3 ברגע שהעלית את התמונה הרצוי'ה את לוחצת על "שלח קובץ" המופיע עדין בשלב 2 מתחת לסעיף הוספת קובץ. 4 ברגע שאת מקבלת אישור (בכיתוב אדום) שהתמונה הועלתה ונשלחה, את יכולה ללחוץ הכי למטה בתחתית התגובה שלך על שלח/י בהצלחה!!!

פעם ראשונה במרתון

מרתון טבריה 2009, מרתון ראשון, זינקתי פצועה עם כאבים איומים ב-ITB. רבים המליצו לי לוותר על המרתון הזה בשל הפציעה, אבל החלטתי לזנק ולהמר, מתי יופיע הכאב, ולקוות לטוב. הוא הופיע בתוך 100 מ' מהזינוק. 35 ק"מ ראשונים רצתי עם כאבים כמו בלידה, ראיתי כוכבים, קפצתי אגרופים וחרקתי שיניים. פתאום אחרי 35 ק"מ נעלמה תחושת הכאב, והתחלתי לרוץ ולהנות... בסיום שוב חזר הכאב, אבל לי כבר לא היה אכפת... הרגשתי כמו סופרמן במשך שבועיים והחלטתי שהחלום הגדול הבא הוא איירונמן. התמונה צולמה ע"י אליעזר רוזן, המאמן המסור שלי ממועדון רצי חיפה.

מור שלז

New member
סיפור מדהים. כל הכבוד ../images/Emo106.gif

ITB זה כאבי תופת!!! איך, איך הצלחת לרוץ על זה מרתון שלם??? אין פלא שאת נראית מאושרת כל כך בתמונה, באמת סופרמן! מדהימה

חניתס

New member
../images/Emo24.gifשבוע טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בס"ד אחלה רעיון מור אבל הבחירה קשה על אף שאני ממש ממש לא אוהבת להעלות תמונות שלי לרשת אצרף תמונה שצילם אותי המאמן שלי יובל גולן ברכיבה העממית שהתקימה במקביל לתחרות הנג"ש בכביש 6 לזכרו של רוכב האופניים חיים הלר אני מצולמת יחד עם ציפי ודני מצימוק שבוע נפלא ורגוע

חניתס

New member
עוד אחת........

בס"ד בפתיחה החגיגית של פארק האופניים (הקריטריום) בנתני'ה אני יחד עם ראש העיר מרים פיירברג-איכר עם האופני כביש - קולנגו- שלי. התמונה הזו הופיע גם בשבועון בשרון וזכתה לצל"ש השבוע

natalixx

New member
עשית לי חשק

היי, אתחיל מלהציג את עצמי. נטלי בת 26. נכת שיתוק מוחין (cp) מלידה רוכבת כ3 שנים על אופני יד בעמותת אתגרים, עמותה לספורט אתגרי לנכים. התמונה הזו צולמה במסע "נעים על גלגלים" של בית הלוחם בפארק אשכול ואני אוהבת אותה במיוחד זהו לבנתיים שתהיה שבת שלום לכולן

מור שלז

New member
נטלי../images/Emo24.gif ברוכה הבאה

איזה יופי לראות אותך פה
ומכיוון שנטלי צנועה, אני אספר לכן שבמרוץ האופניים לנשים, פתחנו את מקצה אופני היד בזכות נטלי, שידעה לבקש, והמשיכה וקישרה אותי אל כל האנשים הנכונים, כדי שנצליח להוציא את המקצה המיוחד הזה לפועל! (וכמובן, היא לא מספרת שגם היה לה פודיום
) כל הסיפור כאן: משהו טוב קורה - חלק מקהילת הרוכבים שוב, ברוכה הבאה נטלי את מוזמנת להשאר, לשתף, ולהיות חלק מאיתנו

natalixx

New member
תודה מור

היה לי הכבוד להשתתף במרוץ הנשים הראשון את מצחיקה, זה נכון שהגעתי שנייה אבל היינו רק שתי משתתפות בקטגוריה, אכן תחרות קשה
אני נשארת בנתיים, מקווה שיהיה לי מה לתרום לפורום הזה

susieada

New member
אולי שנייה, אך ראשונה מכל אלה שלא עשו! ../images/Emo9.gif

שלום נטלי! עוד הישיג - נטלי השתתפה בטריאתלון נשים השנה! כל הכבוד על החיוך, ההעזה, ההשקעה, ההנאה! בשבכת הגיל שלי, מאז שהתחתלתי בטריאתלונים (בגיל 47), היו מעט משתתפות. אם היו 3, הייתי מגיעה שלישית. אם היו שתיים, הייתי מגיעה שנייה. מקום ראשון בין אחת! גם בימים שהייתי ממש מגיעה אחרונה מכל המשתתפים, הייתי מאוד גאה בעצמי, כי הרי - הגעתי ראשונה בין כל אלה שלא יכלו או סתם לא רצו לעשות אותה התחרות!
העיקר שאנו מעיזות ונהנות להתאמן ולהשתתף בתחרויות! ושוב, ושוב ושוב - סיסמת טריאתלון נשים, והחיים - כל אחת מנצחת! בחיבוק, סוזי

natalixx

New member
היי סוזי!!

תודה על המילים החמות והפרגון, אני מניחה שאת צודקת. הטריאתלון הייתה חוויה מדהימה עבורי, משהו אחר, שונה ממה שעשיתי עד כה. מקווה להשתתף גם בשנה הבאה הרבה בריאות וחיבוק חזרה

למעלה