הקאמבק הבא של בריטני

../images/Emo202.gifהקאמבק הבא של בריטני../images/Emo202.gif

הקאמבק הבא של בריטני בדרך
תענו
איך ההיתם רוצים שהוא יראה? תדמית הבאה? סוג מוזיקה? הופעות? השאלות הם ממש כלליות יש חלק שיבינו אותם בצורה שונה אבל זה לא משנה
תענו אליהם איך שהבנתם

Shiri from the block

Active member
אוקיי, עונה../images/Emo113.gif איך הייתי רוצה שהוא יראה? עם הרבה רבה רעש סביבה, שתופיע (לא בהכרח מבחינת ביצוע שירים) בכל מקופ אפשרי, שיראו אותה כמה שיותר../images/Emo9.gif תדמית הבאה? עד כמה שאני יודעת שזה לא יקרה, אבל.. שתיהיה סקסית כמו בתקופת סלייב../images/Emo99.gif ותתפשט וזה../images/Emo99.gif סוג מוסיקה? פופ, או פופ אלקטרוני כזה, סטייל דאן וי קיס, אבל שלא יהיה ממוחשב מידי כמו ITZ../images/Emo5.gif הופעות? סגנון DWAD. וזה כבר אומר הכל../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

brit18

New member
../images/Emo13.gif

מסכימה איתך :) בהכל
רק ההופעה כמו hoynx hotel

Shiri from the block

Active member
../images/Emo6.gif../images/Emo113.gif על בריטני ממש לא חחחח פשוט אני אוהבת לראות את הגוף המושלם שלה../images/Emo99.gif

אני..

איך ההיתם רוצים שהוא יראה? כמובן שהתקשורת תשים לב אבל בלי להגזים (לא לנשק שוב בנות כמו שעשתה עם מדונה... זה לא ממש עזר..) תדמית הבאה? כמו שהיא עכשיו. תדמית האמא... לא יותר מדיי חשוף.. אבל בהופעות כן
סוג מוזיקה? כמו עד היום.. אבל לא אלקטרוני או מה שזה לא יהיה.. הופעות? שלא תתקמצן בתלבושות כמו ב-ONYX ושתשים פלייליסט יפה... זהו... יום טוב

גמני עונה../images/Emo13.gif

איך ההיתם רוצים שהוא יראה? שבאמת שלא יפסיקו לשמוע אליה שהדיסק יהיה מפורסם בכול מקום שהיא תופיע איתו בכול מקום! אבל אני מאוד לא בטוחה בזה כי היא אמרה שהיא תעשה את זה אם איזון אם שון וכנראה לא יהיה לה זמן כמו פעם
תדמית הבאה? שתישאר סקסית יפה ומדהימה כמו תמיד אבל טיפ טיפה יותר לבושה שישאר מקום לדמיון
סוג מוזיקה? שיהיה לה בדיסק שירי פופ שהיא רק יכולה להוציא כמו אופס טוקסיק וכ'ו אבל אני ישמח לשמוע שירים שבו היא תאמץ את הקול שלה יותר וכמו ששיר אמרה שישמעו אותה יותר מהמוזיקה והקולות רקע! הופעות? יש הופעות באוניקס שאני רואה שהיא פשוט עושה צחוק מההופעה
היא מצחיקה אבל לפעמים יש קטעים שהיא לא בדיוק מקצועית בעיקר בהופעות אוניקס, אהבתי מאוד את אוניקס אבל באמת אני מעדיפה שיראה כמו ההופעות של חלום מתוך חלום
ואני ישמח שלא תלבש יותר תלבושות כמו המכנס המזעזע בטוקסיק הצמוד הזה והחליפה השחורה באוניקס8 כי זה לא מחמיא לה-{

WORLRL

New member
../images/Emo42.gifאני עונה גם...

אני רוצה שהקאמבק פשוט יגיע כבר לא איכפת לי...
רק שיגיע! אבל כמובן שאני רוצה שהוא יהיה גדול וטוב! אני רוצה שהתדמית תהיה אמממממ.... סקסית אבל לא יותר מדי... סוג מוזיקה... פופ טהור! חחחחח שיהיו שירים בסגנון עכשווי וטוב אבל חייבים איזה כמה שירים כמו בדיסקים הראשונים...

עונה../images/Emo9.gif

איך ההיתם רוצים שהוא יראה?אממ בעיקרון אני פשוט רוצה שיהיה קאמבאק
אבל שיהיה הרבה רעש , המון הופעות , שתשיר קצת בלייב
תדמית הבאה?אני רוצה שהיא תישאר סקסית
אני סידוק רואה את אופס מ-2000 כזאת הופעה אני רוצה
סוג מוזיקה?פופ טהור כזה , אבל כמובן שגם להיטים כמו Toxic וכדומה וכדומה . פשוט שיהיו גם שירים שבהם היא תראה את היכולות הווקואליות שלה או איך שלא אורמים את זה
הופעות?כמו DWAD עם שירים מהאוניקס
אחח השילוב המושלם
זהו בעיקרון פשוט שיהיה קאמבאק , וגם עכשיו זה טוב יש לה תשוקה לזה אחרי שהיא הייתה בהפסקה די הרבה זמן Britney come back

britney4u

New member
שלי ../images/Emo27.gif

איך הייתם רוצים שהוא יראה? כרגיל, לא?
הרבה רעש ושתהיה בכל מקום... תדמית הבאה? סקסית אלגנטית... כ"כ תפור עליה סוג מוזיקה? לא יודע, רק שזה ירענן אותה בעיני הקהל ושזה יראה לנו צד אומנותי אחר שלה :]]] הופעות? אותן הופעות מדהימות שהיא נוהגת לעשות, רק שתשתדל לשיר יותר בלייב! הגיע הזמן!

../images/Emo204.gif../images/Emo13.gif

איך הייתם רוצים שהוא יראה? מלא זוהר, הופעות אנרגטיות, ריקודים מהפנטים ושפשוט תחזור אלינו בריטני של שנות ה-2000/1! תדמית הבאה? יותר שמרנית, אבל אם מדובר על הבגדים... שלא תתלבש פתאום כמו נזירה! סוג מוזיקה? פופ קליל וקליט, והרבה בלדות עמוקות. הופעות? ^^^

אממ

איך ההיתם רוצים שהוא יראה?
שיהיה מסביבה הרבה רעש תקשורתי,שיפרגנו לה ולא רק ישמיצו אותה,שהיא תיתן הרבה ראיונות,תבוא לאירועים,תהיה פעילה קיצר[: תדמית הבאה?
בוגרת יותר. זה ברור כמו מטוס סילון בגובה 2 מטר שהיא השתנתה מבחינה אישית בטירוף,התבגרה יותר...אז שגם התדמית שלה תפגין את זה,שזאת תהיה בריטני חדשה...לא סקסית,לא מזוייפת,לא פרובוקטיבית ולא ילדותית...פשוט בריטני האמיתית,ומה שהיא היום. סוג מוזיקה?
הרבה שירים שקטים,בעיקר שהיא כותבת...כי הם הכי יפים שלה. ופופ אלקטרוני סטייל ATWK. שתבוא עם משו חדש,שלא תמחזר את עצמה שוב. הופעות? לא פרובוקטיביות כמו פעם. ממש ממש לא.

xtina 4 ever

New member
אוקיי../images/Emo3.gif ../images/Emo210.gif

איך ההיתם רוצים שהוא יראה? הייתי רוצה שהוא יהיה ממש דומה לפריצה שלה עם בייבי אבל כשהיא בתדמית יותר סקסית ואלגנטית. סוג מוזיקה? פופ..כמו תמיד..=] הופעות? כמו DWAD..וכמו כל ההופעות המעולות שרק היא יכולה לעשות=]

למעלה