ההופעה הכי טובה בעיר

Happiest Girl

New member
../images/Emo202.gif ההופעה הכי טובה בעיר ../images/Emo202.gif

כעסנו, התמרמרנו והתנהגנו בדיוק כמו שיהודים טובים מתנהגים, אבל בגדול אפשר להגיד שכבר כמעט שנה שיש פה גל הופעות לא רע בכלל. היו פה אמנים ענקיים כמו דיפ פרפל ופול מקרטני, היו גם כאלו שלא כולם מכירים כמו איאן בראון, אנד וואן, דה/ויז'ן וברט אנדרסון (מה משותף לכולם? אני ועדי
) ועוד יהיו פה סימפל פלאן ודפש מוד ובטוח שהיד עוד נטויה. אז זה הזמן לסכם את הופעות חיינו: אילו הופעות ראיתם עד היום? איזו הכי אהבתם ולמה? באיזו הכי סבלתם ולמה? אפשר לצרף גם תמונות, אם יש, ורצוי גם לינקים לשירים, שנדע על מה ומי מדובר.

אפשר להוסיף wishlist?

את מי היינו רוצים לראות?
שרה מקלחלן
לאונרד כהן
אלאניס מוריסט - 10 שנים זה המון זמן בן הופעה להופעה (לשאלתך - ראיתי אותה בהופעה, אלו היו ה-200 ש"ח הכי מוצדקים שהוצאים בחיים שלי על משהו).
קורס
רובי וויליאמס
REM
LIVE אבל לא הייתי רוצה לראות אותם באצדיונים. נגיד משהו כמו תיאטרון צוותא, באינטימיות.

SShaii

New member
מה עם רופוס? מישהו כאן היה בהופעה שלו?../images/Emo23.gif

Volldemort

New member
../images/Emo27.gif הwishlist שלי:

בריטני ספירס
בריטני ספירס
בריטני ספירס
בריטני ספירס
בריטני ספירס
בריטני ספירס
בריטני ספירס
בריטני ספירס נו תבואי כבר! Womanizer

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifלא הייתי בשום הופעה

אף אחד מהאומנים שבא לארץ אני לא באמת אוהבת
מחכה שאחד מהגאנזים יגיח לו עם גאנז, עם וולווט ריבולבר זה לא ממש משנה חחח שסקורפיונס יחזרו לפה, וגם אירוסמית' (שהיו פה בתחילת שנות ה-90) אהה וכמובן בון ג'ובי!

Almighty Efraty

New member
הייתי רק בטוקיו הוטל וגם זה כי לחברה היו

כרטיסים חינם. אבל הווישליסט שלי
גרין דיי
קווין (אימפוסיבל)
פסטיבל Reading (כי יש בו כ"כ הרבה להקות אינדי שלא יגיעו לארץ,אז עדיף שכל הפסטיבל יגיע לארץ
)

Happiest Girl

New member
אז אני הייתי ב...

פרודיג'י ניק קייב סווייד (כמה וכמה פעמים. אני חושבת שכל הפעמים שהם היו בארץ) REM רדיוהד פיית' נו מור מוריסי אפופטיגמה ברזרק דה/ויז'ן ברט אנדרסון לפני שבועיים
ואני ממש זוכרת שהיו עוד בעבר אבל לא נזכרת מי. ופרס ההופעה הגרועה ביותר הולך ל... איאן בראון
לא היה מחורבן בטירוף אבל ממש ממש לא עמד בציפיות שהיו לי. הבעיה הנוספת של איאן, ולא באשמתו, היתה שההופעה שלו נערכה יום אחרי ההופעה שזוכה אצלי בפרס ההופעה המעולה ביותר EVER - And One
כבר כתבתי סיכום של ההופעה שלהם אבל אני שוב אציין שאלו היו 300 השקלים הכי שווים שאני ואסף ביזבזנו אי פעם! סטיב אמן מדהים ואיש מקסים ואני שוב אמליץ לכל מי שאין לו בעיה עם סגנון המוזיקה הזה, גם אם הוא לא מעריץ את הלהקה או אפילו מכיר אותה, להגיע להופעה הבאה שלהם פה. כי תהיה כזו. אינשאללה! והווישליסט שלי כולל כמובן את דפש מוד בראש (עוד חצי שנה), קולדפליי והקילרז.

Lady in red2

New member
איזה באסה שפספסתי ../images/Emo10.gif ושגם פספסתי את

REM, אירוסמית', U2, גאנס והרשימה עוד ארוכה...

SShaii

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo7.gif

אגב,באיזה שנים אירוסמית' וU2 היו בישראל?

Happiest Girl

New member
לא אמרתי שהם לא היו

אמרתי שאני לא זוכרת שהם היו וגם באתרים שחיפשתי לא מצאתי שום דבר על זה.

Happiest Girl

New member
אה נזכרתי בעוד

הייתי ב-94 ב"רוקדים עצמאות" בפארק הירקון. היו שם סטאקה בו ודי ג'יי בובו

למעלה