שודדי הקאריביים 4[?]

tali44

New member
Cool...../images/Emo45.gif

ואאיייי אני יגיד לחברה שלי (שחולה על וויל ואליזבת וכל מה שביניהם) היא תקפוץ מאושר. (כאילו על כל הקטע של וויל ואליזבת) ואני מ-מ-ש מקווה שישימו את הקטע החתוך ב-DVD, ואיי איך אני הולכת לקנות את הטריווילגיה!! (בשביל זה התאפקתי עד עכשי ולא לקנות את ה- 2 הראשונים...
אני מקווה שכולם יהיו באריזת קרטון מהודרת, חחחחח אני ממש ממש מקווה.

אני מקווה שזה נכון!=] ../images/Emo45.gif

אם לוויל יש אהובה שמחכה לו (אליזבת'), סביר להניח שהוא ישתחרר בפעם הבאה שהיא תראה אותו אחרי שחיכתה לו...=]
ובקטע הקצר שהיה אחרי הכתוביות (שלא ראיתי אותו, שמעתי עליו ממכן
) רואים שאליזבת' וויל נפגשו אחרי עשר שנים, סימן שהיא כן חיכתה לו, והוא השתחרר לתמיד!=]

g a l4

New member
אז אני הבנתי אחרת...

אני הבנתי שאם היא מחכה לו 10 שנים אז זה מתבטל הואו לא צריך יותר "לחיות בים"... אני אנסה להשיג איכשהו את הראיון...

cowgirl Ms

New member
"אמא אומרת שלאנשים קשה לגמור

אז הם מושכים את הסופים" דיי, חלאס, הייתה להם אחלה טרילוגיה, למה למרוח להפוך את זה לעניין מעוס..?

g a l4

New member
עם כמה שאני רוצה עוד סרט...

לדעתי עדיף שלא יהיה,בשבילם אולי הרבה ילכו לראות אותו,אולי וא כן ירוויח אבל הוא לא יהיה כמו הקודמים לדעתי עוד סרט רק יהרוס וצריך פרוש בשיא!

tali44

New member
צודקת, ככה הייתה הדעה שלי עד לשלישי.

אבל בגלל שהשלישי אכזב רציתי עוד אחד יעני שישפר לי את ההרגשה. אבל חאלאס, זה יהיה טחון, מייגע וכאילו מתעקשים לעשות קופה על המעריצים. (כך יראו את זה) וכמו שאמרת צריך שתהיה פרישה בשיא, שכאילו יהיה טעם לעוד אבל אם יהיה עוד זה יהיה מאוס. כאילו רק שנרגיש איך שבא לנו עוד, לא יודעת איך להסביר. ולפי דעתי הכי יפה- טריווילגיה.

g a l4

New member
הבנתי למה התכוונת...

ובאמת שככה זה צריך להיות שכל אחד "יפעיל את הדמיון" ויוסיף מה שבא לא אבל שלא יעשו סרט כי זה גם ישנה את המחשבות וההמשך של הרוב וגם לדעתי ייגמר פחות יפה... שישאירו ככה ושג'וני עשה עוד סרטים ודמויות

BlackUnicorn

New member
הגעתי לפה מהעמ' הראשי של הפורומים

חולה על הסרטים האלו ובכלל על ג'וני דפ... ודעתי היא כזו - סרט רביעי יכול להיות מאוד מוצלח אבל גם מאוד גרוע. הכל תלוי בכישרון של התסריטאים ושאר הצוות (אבל בעיקר התסריטאים). אין ספק שאם באמת אורלנדו וקיירה לא יהיו זה יוריד מהעניין, וחבל, אבל מי יודע מה יהיה.. עד כה הייתה גאונות בסרטים והם עוד עלולים להפתיע אותנו. אגב, מכיוון שפספסתי את הקטע שהיה אחרי הכתוביות - יש לינק למישהו? :)

LiHiLuSh

New member
בה לי שיצא וכולם ישתתפווווווו

דרך אגב זאותי ליהי (לוש Hikary duff) החלפתי כינוי חיחי

HakunaMatata15

New member
אוווף אני לא יודעת מה לחשוב...

מצד אחד, ממש באלי סרט רביעי (ג'ק
) כי אפשר עוד לפתח את העלילה בעיקר לגבי ג'ק שממש יש לו סוף פתוח שאפשר לעשות עוד סרט שלם על "מעין הנצח" אבל מצד שני, אם קיירה ואורלנדו לא ישחקו זה יהיה מבאס כי כמהמ שהם מעצבנים הם די חשובים לעלילה ולא יוכלו להתעלם מהם בסרט הבא כאילו כלום לא קרה... חוצמיזה שהסרט האחרון היה די נמרח והיה אפשר להוריד בקלות 3/4 שעה מהסרט =| ואם זאת העלילה של הסרט הרביעי היא די דומה לשלישי, אדם שרוצה לשלוט בים ולא רק עליו (קאטלר באקט), מקום שאף פיראט לא היה בו (סוף העולם) הדבר היחידי שחדש זה המכונה שטסה

anush91

New member
למה את חושבת שמתעלמים מהם?

הסיפור שלהם דיי נגמר, אין מה לחדש עוד...וויל חזר לאליזבת' ויש להם ילד. לא בדיוק מצב מועדף להתחיל להסתובב בים עם כל מיני פיראטים וטיפוסים מפוקפקים. במקומם אפשר להכניס דמויות חדשות וטובות.

אני מאושרת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif=] ../images/Emo66.gif

איזה כיף! אני ממש רוצה סרט רביעי... לא בגלל שהסוף של הסרט השלישי היה לא טוב... הוא היה מעולה ובלתי צפוי, בדיוק כמו שצריך! אני פשוט רוצה להנות עוד קצת מג'ק ספארו... הדמות שלו ממש מוצלחת, ואם מתעלמים מההרגשה כאילו היא כבר מוצתה יותר מידי, הם יכולים לעשות אחלה סרט המשך רביעי!=]
אבל דוגרי, אם אורלנדו וקירה לא ישחקו זה יהיה באמת חבל... כמו שכבר אמרו למעלה, הם חשובים לעלילה ואיזה סרט כבר יוכלו לבנות בלעדיהם? אבל אני סומכת על הבמאי והמפיק, הם עשו עבודה טובה עד עכשיו, יעשו עבודה טובה גם להבא...=]

nitzan s

New member
אממ

טוב אם כבר הם מחליטים על סרט המשך אז מ"ס השנים שהם הולכים לחכות לפי דעתי מצוין! ככה יש יותר סיכוי שהוא לא יימאס... לפי דעתי אם הם עושים סרט חדש אז זה יכול להיות סרט קטן כזה ונחמד על פרק בחיין של ג'ק וברבורסה נגיד בלי הסיפור של אליזבת' ווויל כי זה סיפור סגור אני לא חושבת שאם הם יחליטו לעשות סרט רביעי הם צריכים לעשות ממנו סרט ענק שיעשו מן סרט חביב כזה לא צריך השקעה כל כך גדולה כמו בראשון סתם עוד סרט נחמד והוא גם לא חיב להיות המשך לקודמים שסתם יהיה עוד סרט עם קפטן ג'ק סרט מצחיק ונחמד אבל לא יותר מזה כי אם הם ינסו ליותר מזה לא נראה לי שזה ילך להם ולי התרגום שרשמת אני מבינה שהתסריט דיי נחמד לפי דעתי לפחות...

LizStar

New member
../images/Emo2.gif

ממש באלי סרט 4!אבל למרות הכל,עדיך שישאירו את זה ככה, זה יהיה די ברור שהם יעשו סרט 4 רק בגלל הסכומים,ואום הוא שוב יהיה ארוך[כמו שהמבקרים אומרים]אז הרבה אנישם יחליטו פשוט לא ללכת,ועוד הרפתקאות עם ג'ק זה לא קצת יותר מדי? עדיף שישאירו את זה ככה,לא?

למעלה