מועדון הסרטים הקוריאניים

kriefe

New member
../images/Emo202.gifמועדון הסרטים הקוריאניים../images/Emo202.gif

ושוב אני פה... שם הסרט: Sympathy For Lady Vengeance/친절한 금자씨 ז'אנר: דרמה, מותחן שנה: הוקרן בקוריאה החל מיולי 2005 בימאי: Park Chan-wook שחקנים ראשיים: Lee Young-ae (ששיחקה ב - Dae Jang Geum) Choi Min-sik (ששיחק ב - OldBoy) עלילה: חלקה האחרון של טרילוגיית האלימות מספר על Lee Geum-ja היפיפייה אשר משתחררת מהכלא לאחר 13 שנים בהן ריצתה את עונשה בגין חטיפתו ורציחתו של Park Won-mo. כשהיא נעזרת בחברותיה למאסר ובבתה, אותה פגשה רק עתה לאחר שזו נשלחה לאימוץ בעת מאסרה, Geum-ja יוצאת למסע נקמה באחראי האמיתי למעשה. הבחירה שלי לצפות בטרילוגייה זו, באה לאחר שקראתי כתבה בה נאמר כי האמריקאיים מתכוונים לבצע גירסה מחודשת לחלק זה של הטרילוגייה. אז חשבתי לתומי כי כדאי לראות את המקור לפני שהוא יהרס... איזו אכזבה
לאחר החידוש של Mr. Vengeance והעוצמתיות של OldBoy, הגיעה Lady Vengeance והורידה הילוך (ואפילו שניים...): הצגה חסרה של הדמויות, מעברים חדים בין סיפורה של דמות אחת לאחרת עד כדי כך שאני לא בטוחה כלל כמה דמויות ראיתי ומה הקשר שלהן לסיפור בכללותו, סיפור לוקה בחסר או לא מפורט דיו של סיבת הנקמה, שסופרה היטב בשני חלקיה הקודמים של הטרילוגייה, אשר שלל ממני כצופה את האפשרות לקטרזיס בתום המסע (חשבתם ששכחתי מזה, אה...
) והשיתוף של חלק מהדמויות בסיפור העלילה/הנקמה היה תמוה בעיניי (כמו שיתופה הפעיל משהו של בתה בכל העניין...). כל אלה הפכו את עלילה הסרט לחלקים מן השלם שלא התחברו להם יחדיו ובכך פגמו מהנאתי כצופה, אז אולי בכל זאת אני אצפה יום אחד ב - remake של הוליווד לחלק זה, שמא הם יצליחו לתקן את אשר "הרסה" לי Lady Vengeance...

kiCkiC

New member
תודה ../images/Emo13.gif

ואני ממש לא מאמינה שהוליווד יצליחו לעשות רימייק טוב. הם כבר הרסו את Il Mare ואמנם לא ראיתי, אבל אני בטוחה לפי הטריילר שגם את My Sassy Girl הם הצליחו להרוס.. ובכלל, מעט מאוד רימייקים הוליוודים (לא רק של סקטים קוריאנים) עשו חסד עם המקור.

kriefe

New member
Il Mare

לא ראיתי את הגירסה ההוליוודית לסרט, אבל כן ראיתי את הקוריאנית ואני חייבת לציין שלא ממש אהבתי... ואני אשמח לקבל קישור לטריילר של My Sassy Girl ההוליוודי. אני לא חושבת שמעט רימייקים היו טובים, כי לראייה Kill Bill שאמנם לא היה רימייק אבל השראתה המופלאה של טרילוגיית הנקמה של פארק עשתה עימו רק חסד

kiCkiC

New member
לא מומלץ... אבל הינה

הטריילר - אל תגידו שלא הזהרתי - כל קטע שהיה מרומז בסרט המקורי הוקצן והפך לבדיחה, עצם העניין שיש הרבה סודות ורגעים אינטימים-לא אינטימים הפכו להוליוודים... ובקיצור בעעעעעעעעעעע
הרסו את הסרט! ולגבי קיל ביל... טרנטינו שונה מבימאים אמריקאים

m0shi

New member
אוייי נו....

אין מה להשוות בככללל!!....זוועה :\

למעלה