קצת על עצמי

ליהי119

New member
../images/Emo201.gifקצת על עצמי

עד כמה לפרט? אתחיל בפרטים כלליים. אנחנו גרים בנתניה יש לי בן בן שנה ושמונה חודשים ואני בחודש חמישי מצפים לבת. בעלי בחיל הים בתפקיד ששואב אותו לגמרי. המשפחה לא פה באזור . פשוט להעביר ערבים לבד זה קשה....כמו שכתבתי הצד החברתי ... יש חברים באזור תא אבל זה לא זה. מה דעתכן?

hell cen be fun

New member
ברוכה הבאה!

אני אלה 23 מהשומרון. הג`נטלמן קצין תקשוב כרגע בדרום. הקטנה בת 8 וחצי חודשים.

ברוכה הבאה!!

מבינה אותך לגמרי!! אני מיטל אמא לאופק(6.5),איתן(4) ואורי(4 חודשים),בעלי מ"פ פלחו"ד אי שם בשטחים,מגיע פעם בשבועיים ובחסד עם איזה אפטר... גמני ללא משפחה או חברים באיזור, גרה בכפר יונה(תקפצי לביקור אם בא לך..),ועושה הכל לבד מרגע הלידות ואילך... אין ספק שהערבים זה הכי קשה במיוחד לישון כפיות עם השמיכה כל ערב..... אבל מנסה להסתכל על הצדדים הטובים ולהתחזק כאן מהבנות ובעיקר מהבנים המקסימים שלי...שקצת ממלאים את החסר.. מקווה שתוכלי להתחזק כאן!

ברוכה הבאה

להיות לבד זה קשה
עדיין לא החלטתי אם עם ילדים זה קל יותר (כי לא באמת לבד) או קשה יותר (כי אי אפשר לקום ולצאת כשמרגישים בודדים) מה שכן - איתנו "הייאוש נעשה יותר נוח"

נ ט ש ה

New member
ברוכה הבאה..

באמת זה לא פשוט להיות לבד. למה את גרה בנתניה? אם כולם לא באזור, למה את לא מתקרבת אליהם? את עובדת? טוב שבאמת.

shmupie

New member
קודם כל ברוכה הבאה

ואני מאזורך, רק עם אפס זמן כרגע... אבל, עוד חודשיים וחצי חופשת לידה ואז אפשר לעשות מויי כיף

למעלה