בנות אני חייבת עידוד.....

irisar

New member
../images/Emo201.gifבנות אני חייבת עידוד.....

אני לא יודעת מה לחשוב כבר אני כ"כ מבואסת.............. היום אני ב י"מ 40 אין שום סימן ל"דודה בלה" אין שום סימנים להריון, אין סימן ל כ ל ו ם. מה קורה?????? יום חמישי שעבר ז"א י"מ 34 עשיתי בדיקה ביתית שהראתה שלילי (אין הריון). אני אציין שכן כאב לי מעט החזה אבל לא משהו קיצוני מאוד. אתמול ניגשתי לרופא שלי ואמרתי לו שאני מאחרת כמעט בשבועיים הוא נתן לי ישר לעשות בדיקת דם ובמקביל הוא עשה לי גם אולטרסאונד וגינאלי והוא לא ראה כלום ז"א אין שק הריון (אני קצת שקטה שאני יודעת לפחות שהכל שם בסדר.!...... ונקי....... אבל קרה לי משהו נורא מוזר אחרי שחזרתי מהרופא גיליתי (סליחה על התאור) על התחתונית כתם חום! מה זה?
????? אבל בבוקר שקמתי, ועכשיו נקי. מה קורה פה????
מה זה היה? היום בבוקר הלכתי לעשות בדיקת דם וטרם הגיעו תשובות.
אני לא יודעת מה פה קורה פה אני כ"כ מרגישה אבודה שאני לא יכולה לתאר כמה. אני מצטערת אם אתן משועעמות כשאתן קוראות את המכתב הארוך הזה אבל כאן אני מרגישה הכי חופשי לשפוך לפניכן את מה שאני מרגישה. לא סיפרתי לאף אחד במשפחה שלי על הרצון עכשיו להריון ככה שאין לי עם מי לדבר על זה ולשתף בכלל סליחה. אני אעדכן את תוצאת הבדיקת דם.

אשלי6

New member
היי

אני כבר כתבתי לך לפני כמה ימים, שאני הייתי באותו הסיפור. מחזור אחרון ב13 באוגוסט 2 בדיקות ביתיות שליליות, 2 בטא שליליות. בסוף הרופא נתן לי כדורים להביא את המחזור, הוא אמר שזה משהו הורמונלי, למרות שזאת הפעם הראשונה שזה קרה לי. אם הוא עשה לך אולטראסאונד ולא היה כלום, אז כדאי שתלכי לבקש כדורים להביא את המחזור, לא נראה לי שהוא יבוא לבד. וחבל על כל רגע.. בהצלחה!

דווקא חושבת שאת כן בהריון! ../images/Emo57.gif

ואין מצב שהרופא יראה משהו! זה מוקדם מדי. חכי לבדיקת דם! חושבת שמה שחווית זה כתם השתרשות...

מאוד יכול להיות...

שעם הג'ל של האולטרסאונד יצא כתם של המחזור שעומד להגיע. יש לך מחזורים סדירים בד"כ?

למעלה