סקר לשבת בבוקר

../images/Emo20.gif../images/Emo94.gif סקר לשבת בבוקר ../images/Emo94.gif../images/Emo20.gif

1. מה גרם לך לרצות להיות בהריון?
2. מאז ההריון, האם את מרגישה שלמה יותר, כאילו התמלא בך חלל?
3. כיצד הרגשת כשגילית שאת בהריון?
4. איך סיפרת לבן זוגך וכיצד הוא הגיב?
5. האם קיבלת ממנו מתנה מיוחדת לכבוד ההריון?
6. האם התחלת להתלבש ולהתאפר בצבעים וסגנונות שונים, ז"א האם הטעם האופנתי שלך השתנה?
7. מה החשקים הכי מוזרים שהיו לך בהריון?
8. מה המאמץ הכי גדול שעשה בן זוגך כדי למלא בך חשקים אלו? אם כבר ילדת בעבר:
1. איך הרגשת בפעם הראשונה כשהניחו את תינוקך בזרועותיך?
2. כיצד יחסו של בן זוגך כלפיך השתנה לאחר הלידה הראשונה, האם הוא אוהב יותר, מרוחק יותר, משקיע יותר, או לא השתנה?
3. האם קיבלת משהו מיוחד כמתנה ללידה, או שכולם קנו דברים רק לתינוק החדש? שבת מופלאה שתהיה

ornakes

New member
תשובות לסקר

1. פשוט נכנסתי ללא כוונה 2. אפשר להגיד שכן 3. חייכתי 4. שלחתי לו SMS לא ברור לעבודה, הוא התקשר, בישרתי לו והוא הגיע מיד עם זר פרחים. 5. פרחים 6. לא ממש 7. לא משהו מיוחד: פיצה, בורקס, ארטיקים... 8. לא משהו מיוחד- קפץ לפיצוציה

פ ו ש י ת

New member
וואוו, כמה שאלות - אז בואי נראה

1. כבר הרבה זמן הרגשתי בשלה להיות אמא (אני בת 34.5). כשהכרתי את בעלי, ושידענו שאנחנו מתחתנים (הכל קרה מאוד מהר), שנינו כבר דברנו על הרצון והמוכנות לילד. 2. לא הרגשתי שיש בי חלל שההריון צריך היה להשלים. אני חושבת שזה מכלול של המון דברים שהגשמתי בתקופה קצרה פתאום בחיים וההריון הוא חלק טבעי שלהם. זה יותר המשכיות של דברים, לא מילוי חלל. 3. מרוגשת, מבולבלת, שמחה, מפוחדת. 4. עשיתי בדיקה ביתית בבוקר שבת (8 בבוקר). נגשתי בשקט לבעל הישן, הערתי בעדינות ואמרתי לו שאני כנראה בהריון. התגובה הראשונית: להתחפר מתחת לכרית. נתתי לו דקה להתחפר ואז איימתי עליו שרצוי שיצא מזה מהר ויתייחס אלי - אז הוא יצא מהקיפאון וחיבק חזק. 5. לא קבלתי מתנה - לדעתי, אפילו לקראת חודש תשיעי הוא לא ממש הבין שעומד להגיע ילד. מה שכן קבלתי טונה של סבלנות - שזאת מתנה שווה בהחלט. 6. הטעם האופנתי נשאר פחות או יותר אותו הדבר. 7. לא היו יותר מידי חשקים. רק בתחילת ההריון, היינו בתאילנד וממש ממש רציתי חלבה. 8. לצערי אין בתאילנד חלבה, אז שום מאמץ - חוץ מלחזור לארץ לא היה עוזר. שבת שלום

vashti72

New member
../images/Emo178.gifעבדתי קשה... והנה התשובות

1. לא ממש חשבתי, פשוט תמיד אהבתי ילדים 2. לא בדיוק שלמה יותר - יש בי איזו שלווה שלא הייתה לי לפני לגבי החיים(וגם הרבה חרדות שלא היו!) 3. לא האמנתי, ואז בכיתי... ואז... עשיתי עוד 3 בדיקות! 4. עטפתי בנייר עטיפה את המקלון - ונתתי לו - הוא כמובן לא הבין מה זה... 5. לא... ובאמת עכשיו שאני חושבת על זה צריך לדאוג לזה 6. לא, אלא אם לעבור לחיות בטרנינג נחשב 7.זיתים עם קיוי 8. קם ב3 בבוקר להביא לי לימון כי הייתה לי בחילה נוראית זה הריון ראשון, אז לגבי ההמשך אני סקרנית לגבי התשובות של האחרות

התשובות שלי ../images/Emo6.gif

1) לקח לנו כמעט 4 שנים אחרי החתונה להחליט שאנחנו כבר מוכנים ורוצים להגדיל את המשפחה והיום אנחנו מרגישים שאנחנו באמת מוכנים וטוב שחיכינו כל כך הרבה זמן ולא נכנענו ללחץ מסביבנו. 2) לא מרגישה שלמה יותר אלא מוכנה יותר ומחכה בקצור רוח לראות את הפשוש
3) הרגשה נפלאה
4) המחזור היה לא מסודר והביוץ כנראה היה מאוד מאוחר (חודש אחרי תחילת המחזןר) ולכן 2 בדיקות ביתיות הראו תשובה שלילית ורק בבדיקת דם גילינו את הבשורה המשמחת
5) המון חום, אהבה ותמיכה
הזוגיות שלנו מאוד מאוד התחזקה. מאוד שומר עלי ודואג לי (לפעמים קצת יותר מידי...
) 6) הפסקתי להתאפר לחלוטין (לא שלפני הייתי מתאפרת המון) אבל קניתי מכנסיים בצבעים שעד ההריון הייתי לובשת רק בחולצות (כתום, ורוד, תכלת וכו...) כי המבחר הקטן יותר ואז מחפשים את הלבוש המיוחד יותר... 7) חוסר תאבון מוחלט
5 חודשים ראשונים הקאתי ללא הפסקה ועכשיו עם הסכרת גם לא יכולה לאכול הרבה דברים... אבל לא נורא כי הצלחתי לעלות במשקל הצורה מאוזנת וטובה
8) היה קם ומביא לי מים או לימונדה שהייתי מקיאה באמצע הלילה.

עונה ../images/Emo20.gif

1. משהו בלתי ברור גרם לי להרגיש שהגיע הזמן ואני מוכנה. 2. כן, לפני כן הרגשתי מאוד מדוכאת, מיותרת וחסרת תכלית. 3. התרגשות שלא ידעתי כמוה לפני כן. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי מרוב שמחה. 4. לא הייתי מסוגלת לדבר כי הדמעות חנקו אותי, אז פשוט נתתי לו את מקל הבדיקה. הוא ראה את שני הפסים ופרץ בבכי נרגש והתחבקנו רועדים ובוכים. 5. שום כלום
6. לפני ההריון התלבשתי בצבעים מתים והיה לי לוק ערפדי משהו, עכשיו אני לובשת בבית רק ורוד ולבן, ובחוץ צבעים קצת יותר חיים. באיפור התחלתי גם להתאפר צבעוני ושמח יותר - שפתון ורוד, סומק ורוד. 7. תפאום רצון עז לבמבה מתוקה וגלידה אמריקאית. 8. לקח אותי בשעות מאוחרות יחסית למקומות שהוא לא היה טורח לסוע לשם אם לא הייתי בהריון. פרט לכך הוא לא נאלץ לעשות כלום מעבר.

lulyK

New member
ואוו... מנסה:

1. הרצון באח או אחות קטנים לבן שלי
. מאד שונה מההריון הראשון, אז זו היתה ממש קריאה של אמא טבע. 2. לא מרגישה שלמה יותר. ממש לא. 3. שמחה וגאווה. 4. עשינו את הבדיקה ביחד. הוא הגיב כמוני. 5. לא מתנה לכבוד ההריון ולא מתנה לכבוד הלידה הקודמת. 6. הטעם שלי לא השתנה. 7. החשק המוזר היחיד הוא לאכול בייגלה עם שוקלד נוטלהל מריחה. 8. בעלי עושה הכל כדי למנוע ממני את המימוש של החשק הזה. 1. הרגשתי בעיקר הקלה עצומה (ושמחה אדירה שעכשיו לא אצטרך לעבור את זה שוב לפחות שנתיים...). 2. המערכת הזוגית השתנתה לגמרי. קשה לי לפרוט את זה (אחרי משבר ראשוני מאד גדול, אני יכולה לומר שהשינוי הוא לטובה). 3. משהו מיוחד שקבלתי: תליון בצורת ילד כמו שנוהגים לענוד בברזיל.

gallish

New member
../images/Emo140.gif

מה גרם לך לרצות להיות בהריון? מאז שאני זוכרת את עצמי אני רוצה להיות אמא. לקח לי הרבה מאוד זמן למצוא את האבא, אבל ברגע שמצאתי
, בגיל 34, היה ברור לי שהגיע הזמן
מאז ההריון, האם את מרגישה שלמה יותר, כאילו התמלא בך חלל? אני לא חושבת שמדובר בחלל, אלא במשהו שרציתי המון המון זמן, וזה עושה אותי מאושרת
כיצד הרגשת כשגילית שאת בהריון? אושר גדול, התרגשות, הגשמת חלום
איך סיפרת לבן זוגך וכיצד הוא הגיב? קראתי לו לראות את המקלון מיד, והוא חיבק אותי חזק חזק והתרגש מאוד
שנינו חיכינו לזה וקצת לא האמנו... למחרת עשינו עוד בדיקה, לוודא
האם קיבלת ממנו מתנה מיוחדת לכבוד ההריון? לא. הוא לא טוב בדברים האלה
האם התחלת להתלבש ולהתאפר בצבעים וסגנונות שונים, ז"א האם הטעם האופנתי שלך השתנה? לא, רק כולם אומ רים לי שאני נראית זוהרת
מה החשקים הכי מוזרים שהיו לך בהריון? אין כמעט, חוץ מזה שאני מרשה לעצמי הרבה יותר מדי שטויות...
מה המאמץ הכי גדול שעשה בן זוגך כדי למלא בך חשקים אלו? כשהיינו שארה"ב, הלך איזה כמה קילומטר ברגל, באמצע חור, להביא לי דיאט קולה
שבת מופלאה גם לך
גלי.

Kמיקמי

New member
../images/Emo152.gifעונה על השאלות

אחרי שנתיים וחצי של נישואים ידעתי שאני כבר ממש רוצה להרחיב את המשפחה..לקח עוד טיפה זמן כדי שהבחור יסיים עם עם המבחנים האחרונים לתואר ואז נכנסתי להיריון
לא מרגישה כאילו התמלא בי חלל....מרגישה רגועה יותר מהבחינה הזו...תמיד עניין אותי איך זה להרגיש בהיריון
אני גם כל הזמו אמרתי (ועדיין אומרת) שתקופת ההיריון מאד מסקרנת אותי...אני עוד לא ממש חושבת על תקופה האמהות...לא יודעת איך יהיה
הכוונה שבראש שלי בדימיון
ראיתי את עצמי בהיריון..לא ראיתי את עצמי אמא...
מאד התרגשתי לגלות שאני בהיריון ובגלל שהיו לי תחושות עוד לפני אבל לא רציתי לבדוק כדי לא להתאכזב...יצא שגיליתי כשהייתי בשבוע 6 ובאותו יום כבר אינו שק היריון+דופק
כשהתחללנו לנסות קבעתי לי תאריך שעד אז לא אבדוק אם אני בהיריון (משהוט כמושבוע וחצי איחור) מרב התרגשות ולמרות שהרגשתי קצת שוני אבל פחדתי מאד להאמין,קמתי ב4 וחצי לפנות בוקר ועשיתי פיפי על ערכה ביתית גילית
צילמתי בדיגיטלית וחיכיתי עד לזמן שהבחור שלי היה צריך להתעורר....ואז הגעתי למיטה עם "חיוך של מליון"
ואמרתי לו
הוא חייך נישק אותי ומאד שמח...ואמר שידע כבר לפי כל התחושות.
לא קיבלתי מתנה,אנחנו ממש לא בקטע כזה...בעצם זו המתנה שקיבלתי ממנו היריון
מה..לא
הטעם שלי לא השתנה לא בבגדים ולא באיפור שאני לא אוהבת להתאפר.
אין לי חשקים מיוחדים עוד לא יצא שרציתי משהו ממש ממש חזק שהוא עכשיו רץ להביא לי (פרט לסושי...שאני ממש משתדלת שלא לחשוב על זה כי אסור בכלל
) לסיכום רק אגיד...שבסה"כ אני נהנת להיות בהיריון, זו תקופה מאד מרגשת עבורי ומלאת תהיות/מחשבות והמון ציפיה. גם לזוגיות אני מרגישה שהיא מוסיפה עוד גוון ואני מקווה שנדמה למצוא את הביחד והכיף שלנו גם אחרי הלידה כשיתווסף לנו תינוק למשפחה

רונאסטל

New member
מעניין.

1 "הזיקנה" וזה שרציתי ילד שלישי (לפחות...)
2 עוד לא מרגישה שלמה, בהריון הקודם הרגשתי ככה, עד שממש הפסקתי לכסוס ציפורניים (דבר שלצערי אני עושה מגיל 5 בערך).
3 עוד לא הרגשתי כלום, רציתי קודם להגיע לשבוע מתקדם יותר, אז הדחקתי.
4 ממש לא זוכרת, היו יותר מדי...
5 טבעת- בהריון הנוכחי.
6 בילדה הראשונה- לבשתי רק כחול וירוק. בילד השני רק אדום- שלפני כן בחיים לא העזתי ללבוש (ולא ידעתי שזה בן). עכשיו- רק לבן, שחור גורם לי אי נוחות מדהימה- האם זו רק אני???.
7 חלבה, ליצ'י, פאלפל (בחמש בבוקר), אבוקדו ובעיקר לחם עם חמאה- זה הסימן הראשון שלי שאני בהריון.
8 הוא הביא לי "בננית" מבאר שבע, קנה את כל מלאי החלבה שהיה בסופר (וליצ'י), ויצא מהמיטה ביום שישי בצהריים כדי להביא לי אבוקדו
. ----------------
1 קודם כל הרגשתי צורך אדיר לגעת בה, כשחשבתי שאני ממש אגעל (מהדם וכו). עם הבן- הייתי מבוהלת לחלוטין.
2 לא כל כך היה לנו זמן להתעסק עם עצמנו כי היא נולדה פגית והיתה בטיפול נמרץ.
3 קיבלתי מאמא שלי- על כל ילד (עד כה) תכשיט בצורה של פרח, משובץ יהלום. שאני הולכת איתם כל הזמן. מבעלי- יהלום לילדה הראשונה, ועכשיו- טבעת בצורת פרח- כקמיע...

איזו משפחה מדהימה ../images/Emo99.gif

מצא חן בעיני ההשקעה בך ולא רק בתינוק. תכשיט בצורת פרח משובץ יהלום נשמע כמו מתנה חלומית

יש4

New member
התשובות שלי

1. הרצון לילד שלישי. 2. מרגישה מאושרת, מלאה, שלמה, אני הכי אני כשאני בהריון. 3. שמחה גדולה. 4. הראתי לו את הסטיק עם שני הקווים. 5. בהריון הראשון הוא קנה לי שוקולד בצורת תקליט ועליו כתוב: Just for the rcord i love yoy 6. הטעם האופנתי שלי לא השתנה אל תמיד בהריון פחות מתחשק לי לקשט את עצמי, כי אני מרגישה שכולי מתוכשטת ומקושטת. 7. אין לי חשקים מיוחדים, לדברי בעלי: מתחשק לי הכל. 8. מוכן לעשות הכל!!! 9. סוג של הלם, התרגשות 10. משקיע יותר, מחוייב יותר 11. בעלי קנה לי תכשיט שרציתי

1במיה

New member
וואו כמה שאלות../images/Emo13.gif

מה גרם לי - התחושה שהגיע הזמן הנכון עבורי + הגיע הבנזוג הראוי
מאז ההריון אני סופרת את הימים עד שיגמר ... לא הרגשתי שהיה בי חלל שצריך להתמלא.
הרגשה נפלאה, אושר.
סיפרתי לו שאני בהריון והוא שמח
לכבוד ההריון עצמו לא קיבלתי מתנה בעצם קיבלתי ממנו תרומת זרע
ממש לא. אני מתלבשת ומתאפרת בדיוק כמו תמיד.
חשקים - לחם, ופחמימות בכלל. אתמול אכלתי ספגטי בולונז ב9 בבוקר אה... בעצם בחיים לא אהבתי טונה ועכשיו אני טוחנת טונה עם בצל בפיתה
המאמץ הגדול?! הכין לי אתמול סנדוויץ עם טונה והשקיע בביצה קשה..
אחרי הלידה הראשונה נבהלתי שלא הרגשתי כלום ובלידה השניה רציתי רק שיקחו אותה כדי ללכת לישון
אבל החיבור בלידה השניה היה ממש מיידי
אחרי משבר לא פשוט (אחרי הלידה הראשונה) מערכת היחסים השתנתה לא יודעת להגיד טוב או רע.. שונה אנחנו משפחה עם אחריות אחרת ואהבה אחרת.
קנו גם לי אחותי קנתה לי מעיל ההורים והבעל תכשיט (כ"א בנפרד)

סמדרי3

New member
עונה לסקר

*תמיד רציתי משפחה גדולה,זאת הקרירה האמיתית, בעבודה תמיד אפשר לפטר אותך, מאמהות אין סיכוי, כל פעם אחרי שילדתי כבר רציתי את ההריון הבא, כן בהחלט יש תחושה שלמה יותר, וזהו ההריון התשיעי שלי. *אני מתרגשת כל פעם מחדש. *בפעם הראשונה עשיתי בדיקה בשבע בבוקר והערתי אותו, הוא התרגש ואמר אני אבא, אני אבא, הפעמים הבאות היו בדרך כלל בטלפון, אחרי שהייתי מוציאה את הילדים למעון ובדרך לעבודה הייתי קונה בדיקת שתן נכנסת לשירותים בקופה בודקת בלב דופק ורצה להתקשר אליו. *מתנה? לא יודעת, אבל תמיד הוא קונה מחוות נחמדות, עוגת קצפת, שרשרת נחמדה, *הטעם באופנה נשאר אותו הדבר, העיקר להראות חתיכה. *קוטג' עם ריבה, והריון אחד אהבתי קרפ צרפתי שאותו דאג הבעל לקנות מתי שרציתי. *בפעם הראשונה רציתי שיקחו את התינוק ממני מיד, הכל כאב לי והייתי בדיכאון, לא האמנתי שזאת חווית הלידה תארתי אותה בצבעים ורודים יותר, בלידות הבאות התרגשתי יותר אבל תמיד בקשתי שיקחו אותו ממני מהר, הייתי מדי מותשת, *אין מה לדבר הוא משקיע יותר מילד לילד הקשר מתחזק מאד. *כן, יש לי דודות שתמיד דואגות לקנות לא רק לתינוק אלא בעיקר לי, מוצרי טיפוח, תיק אופנתי העיקר שארגיש טוב.

מרגש ../images/Emo13.gif

9 לידות! וואוו! ישר כוחך
נחמד לשמוע שיש כאלה שקונים מתנות יפות ולא רק דברים שקשורים בהריון. חמותי תמיד הייתה קונה לי מתנות נחמדות ליום ההולדת, מוצרי טיפוח, איפור וכד', ובפעם האחרונה קיבלתי ממנה חליפת בית מקטיפה בצבע ירוק
בנראה בגלל שהייתי בחודש רביעי וזה מה שהיא חשבה שיגרום לי להנאה, חליפת בית. אני מקווה גם לקבל משהו נחמד, אבל משום מה אני לא אופטימית בכלל.

TikvaBonneh

New member
תשובות לסקר

1. זה הריון לא מתוכנן. 2. לא. 3. הייתי מאוד מופתעת. 4. קראתי לו לחדר שלנו והראיתי לו את המקלון של הבדיקה. הוא בשום פנים ואופן לא הבין מה אני מראה לו וניסה לנחש כל מיני ניחושים מופרכים. בסוף הסברתי לו מה זה אומר והוא שמח. 5. לא. 6. כל זמן שיכולתי המשכתי להתלבש אותו הדבר, וכשכלו כל הקיצין, עברתי לבגדי הריון. 7. לא היו. 8. לא היה. בעבר - לא זוכרת כלום. נדמה לי שקיבלתי מחמותי טבעת זהב שהייתה של אמא שלה בלידה הראשונה.

למעלה