ל-ש-ו-ן

../images/Emo66.gifלשון...

אני צריכה לנתח את המשפט ולא ממש מצליח לי... חסרים לי הלוואים [אמשח אם תציינו איזה לוואי זה - הסוג כמו לוואי כמות, לוואי צ"י וכאלה]: במקרה של הסלמה בלבנון יורה צה"ל לתושבי הצפון לרדת למקלטים. תודה רבה מראש

XCLASS

New member
עזרה בלשון

אני צריך למצוא את השורש של המילה "הדיר" (כמו הדיר שינה מעיניו) מישהו יכול להגיד לי מהו?

../images/Emo66.gifושכחתי...

עוד משפט שלא הבנתי: על אף המיתון במשק החליט משרד האוצר לא להטיל מס על הרווחים בבורסה. תודה שוב

רן88

New member
מצטער..

לפי מה שהבנתי את היית בפורום הזה (בקיץ האחרון) מה שאני הייתי בפורום של "מיקוד 2004" בלשון... כמה הסופי שלך בלשון?

רן88

New member
חחח כמה קיבלת בבגרות?

לפי מה שהבנתי, בשביל להגיש ערעור זה חייב להיות על למעלה מ-10 נקודות. קיבלת בבגרות פחות מ-90? (הציון המינימלי שקיבלת בבגרות צריך להיות 88)

רן88

New member
חחח לא נורא, תצליחי בהבעה והסופי

שלך בעברית יהיה בסביבות ה-95, כמו שאני מייחל לעצמי. אגב, בכמה שאלות אמריקאיות (כלומר, טעויות בטוחות) טעית?

רן88

New member
אז גם את איבדת 9 נקודות על ההבנה

והבעה? יש לך מושג למה? אני לא מבין על מה הם מצאו 9 נקודות, זה מעצבן..

יאפ..

המורה בדקה לי, ירדו לי הנקודות רק בהבנה. וזה כל כך מוזר, כי 9 מתוך 14 נקודות ירדו?.. אחרי המבחן השוויתי את התוצאות באינטרנט, בעיתון, עם תלמידים, המורות בדקו לי, ולא מצאתי טעות רצינית..

רן88

New member
כנ"ל, וגם לי המורה אמרה שאין טעם

בערעור בגלל העניין של ה-10 נקודות. אבל לא נורא, 95 סופי זה סבבה לגמרי.

רן88

New member
חחחח גם אני קצת התאכזבתי בהתחלה

כשקיבלנו את הציוני בגרות אבל היה את המגן 100 אז יצא סבבה.

..

על אף המיתון[ת.ויתור] במשק[לוואי] החליט[חלק מנשוא מורחב] משרד[נושא] האוצר[נשוא] לא להטיל[חלק מנשוא מורחב] מס[מושא] על הרווחים[מושא] בבורסה[לוואי]. תמיד הייתי גרועה בנשוא המורחב, אבל..

reedgreenwhait

New member
תגיד אחר כך אם צדקתי, אוקיי?

על אף המיתון(ת.ויתור) במשק(לוואי) החליט(חלק מנשוא מורחב) משרד(נושא) האוצר(לוואי) לא להטיל(חלק מנשוא מורחב) מס(מושא) על הרווחים(לוואי) בבורסה(לוואי)

ראי/ה רגע..

העפתי כמה חלקים..P: "החליט להטיל מס על הרווחים". מה החליט להטיל? מס. על מה החליט? על הרווחים. לא? :|

למעלה