מתי פותחים השנה שרשור פורים?

Morane Chocolat

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif מתי פותחים השנה שרשור פורים?

הרגע הגיעה החבילה שלנו- והיא נראית יפיפיה- מחכה שנעם תגיע מהגן ונפתח ביחד!!! מבטיחה לצלם תמונות גם..... וגם התנצלות למי שתקבל את שלי- לצערי, חסר אצלך משחק לוטו חיות (לא שהיית יכולה לדעת...) אבל רק תדעי שנעם הוציאה אותו "בטעות" (עאלק בטעות, כבר כשהיינו בחנות היא שמה עליו עין....
) מהקופסא ועכשיו כשאני מסדרת , גיליתי שהוא נשאר על השולחן ומחוץ לקופסא- מבטיחה לתקן ולשלוח "פיצוי" בהקדם...

mAmA MiSiSiPi

New member
../images/Emo124.gifגם אנחנו קיבלנו חבילה

מושקעת בטירוף , צילמה למה כבר הספקנו להתחרע על החבילה הבנות מתלהבות מהכדורים אי אפשר להוציא להן אותם מהיד , את פעילויות יצירה שמתי במגירת יצירה של הוריי ואני מחכה לראות את הפרצוף שלו כשהוא יפתח אותה. והשרשרת מקסימה
שיחקת אותה בגדול!!!
החבילה הגיעה בשבוע מאוד קשה ומתיש והיא שימחה אותנו מאוד
אבל אני צריכה עוד רמז..או שניים.....מי את? לא ציפיתי למשלוח כ"כ מהר אני עוד עובדת על המשלוח שלי רק חסר עוד משהו קטן וזה יוצא לדרך.

b o t t e n

New member
התנצלות חגיגית ממני.

יש לי בעיות עם הדואר ברחוב ואני צריכה לקרטע לראשי. בגלל תכולת החבילות. למלא הצהרה ובוג'ערס שלם. ויש מצב שידרשו לפצל לי אז יגיעו כמה חבילות קטנות.

muga

New member
החבילה שלי יצאה לדרך הבוקר

מקווה שהיא תגיע ליעדה בשלום

ahjrur

New member
כל הכבוד על המהירות!! ../images/Emo13.gif

אני מחר בשאיפה מכינה את החבילה ואשלח בראשון בבוקר.. עד פורים זה אמור להגיע

liata17

New member
עכשיו סיימתי להכין אותה......

כנראה שכבר מחר אשלח אותה.

polegra

New member
הכנתי את החבילה אבל הדואר מחר סגור :(

החבילה בפורום השכן כבר נמסרה היום....לא ראיתי ממש התלהבות מה שגרם לי להרגיש שאולי לא השקעתי מספיק כי הכל קנוי אבל ניסתי לקלוע במתנות לילדים... אז נראה לי שאשנה את מה שהתכוונתי לשלוח...אוףףףף דווקא דור עזר לי לבחור את כל הממתקים ואת ההפתעות טלי

polegra

New member
איזה מקסימה את! ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo25.gif../images/Emo51.gif

חמודבה

New member
בלי לראות, לא הייתי משנה

אני בטוחה שהשקעת מחשבה במה שיש בפנים, ההתלהבות תלויה גם באדם שמקבל, לא לכולם יש אופי מתלהב. חוצמזה לא לכולן "יש את זה" כדי לעשות לבד...

polegra

New member
הוספתי כמה דברים לילדה , ואשקיע יותר באריזה

את המשלוח בפורום השכן היה לי רבע שעה להכין כי זו ההתרעה לאיסוף המשלוח שניתנה לי ....הפעם אהיה חכמה יותר :) תודה טלי

b o t t e n

New member
../images/Emo243.gif|זהירות../images/Emo178.gif

שיגעו לי ת'תחת הדטאר הסינגפורי האלה. אם מגיע מבורדק זה בגלל שהייתי צריכה לפתוח להראות להם את התכולה. שזה לא פירות ואלכוהול. וגם נאלצתי לצמצם כי יש הגבלת משקל של חבילה שמכילה דברי אוכל. וכל זה אחרי שהסברתי {עם דפים מודפסים מוויקי} מה זה פורים ומנהג משלוח מנות.

ahjrur

New member
אז עכשיו מסתובבים כמה סינגפורים

שיודעים על המן הרשע? ממש למחלקת הסברה לשלוח אותך!! אני מנסה לדמין אותך מנסה לספר על מנהג משלוח מנות שם בנכר וזה נראה לי סיצואציה הזויה

b o t t e n

New member
ממש לא. יש להם מנהגים מאוד דומים.

לחגים אחרים מן הסתם. וכולם פה מאוד בקאים בתנ"כ. אז רק הייתי צריכה להגיד שזה על הסיפור של אסתר והם הקשיבו למסורות החג בשמחה.

Morane Chocolat

New member
גדול ../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

וחוץ מזה שהם הקשיבו לך, יצאו איזה טובות הנאה? אישרו לך להעביר יורת ממה שהיה מותר? או סתם ניצלו אותך כמספרת סיפורים?!

b o t t e n

New member
נתנו איזה אישור מיוחד, אבל סימנתי בחבילה

מוצרים לויתור, כי זה עובר דרך בקרת חקלאות ותוצרות אורגניות {מהמילה אורגניזם}. בקיצור יקח לזה שבועייים להגיע. הם מאוד מסודרים פה ואין חיפופים וגאלות.

Morane Chocolat

New member
WOW, אתן לא מבינות... איזו חבילה!!!

מ-ה-מ-מ-ת ומ-ו-ש-ק-ע-ת!!!!! מי ששלחה את החבילה השקיעה המון תשומת לב, החל בקישוטים של הקופסא מבחוץ ווואי וואי איזה כיך לנו מה שחיכה לנו בפנים!!! מותר להעלות פה תמונות או לחכות לשרשור בשבוע הבא?!

שונצו

New member
קיבלנו משלוחה מדהים! איזה השקעה!

אז ככה הוא נראה בשניה שפתחנו (הבנזוג והילדה הושבעו לא לנגוע בשום דבר עד שאסיים לצלם...) אני מתקשה לקשר את השם על האריזה לניק כאן (כנראה גם בגלל שאני לא ממש מכירה את החברות פה עדיין, אני יחסית חדשה), אבל המווון
לגמדה שלי, ניכר שהשקעת!!!!

למעלה