ועכשיו..

../images/Emo20.gif ../images/Emo27.gif ועכשיו.. ../images/Emo37.gif ../images/Emo37.gif

הברכה שילי.... אז ככה.... קודם כל... אני רוצה לאחל לכם שנה טובה...ומתוקה.. כמובן.. שתיהיו לדג ולא לחתול..( חי חו חה) וכל מיני כאלה.... ועכשיו בירצי.... אנשים.... אני מאחלת לכם מכל הלבלב.... שתיהיה לכם ת´שנה הכי הכי שיכולה להיות.. שיהיה לכם רק טוב... שתיהיה זו שנה... המממ... מושלמת כזאת... עם המון אושר... הצלחה...אהבה.... (ולא יזיק גם עושר...?! אע?!-חי חו חה!) הקיצר.... באמת... מכל הלב... רק טוב אוהבת ואוהבת המון..... קרן

אעוווווף זה היה אמור להיות ...

סימטרי.. איזה נעל אני... חחחחח "פרח חץ ועכשיו...חץ פרח" עזבו עזבו... חחחחחחח אני עייפה אני עף לישון... אוהביייית אני הטבחית הראשית לקריה!

הדסו^ש

New member
פופס של אחותי ../images/Emo70.gif

ברכה טובה גם לך ז´תומרת, שנה טובה ואני מאחלת לך מכל הלבלב, הכבד, המעיים והכיליה השמאלית שתהיה לך שנה מתוקהההההההה נוראאאאאאאאאאאאאאא והרבה אווווווווווווווווווושר עווווווווווווושר ושלום כלל עולמי!

יא אחות שיל פופסי שילי!

חיחיחיחיחי יא עמה! את מתחילה להפחיד אותי...! חחחחחחחחחחח שיהיה לך רק טוב.... חחחחחחחח כמו שכבר אמרתי מיליון פעם.... ------ אוף.. אני יודעת שאת צוחקת עליי עכשיו... תפסיקי ! אני באמת רוצה שיהיה לכם רק טוב.. אוף.. פופס דיי לצחוק גם את יא נעל! יא מסריחות! אוהבת אותכיין! מואה! אני רוצה לישון... מותר..? ואגב... מי מעיר אותי מחר.. ועושה לי.. קו קו... בוקר טוסט.?!

נ ד ב 19

New member
קו קו קו קו

בוקר טוסט,שווארמה,המבורגר,שניצל,חומוס הקיצקץ בוקר טוס סלט... ו....ויי.....שנה טוב לך מקופללת מקפצלת שילי

*Efrat

New member
תולעית....... ../images/Emo75.gif ../images/Emo74.gif

שנה הכי הכי טובה לך...................... לאב יו !

קופלה בובע....שנה טופה!!!

שתהיה לך שנה טובה, שנה מתוקה כמו תפוח בדבש שנה של הצלחות ללא כשלונות, שנה של אהבות ללא אכזבות, שנה של כיף ורק דברים טובים!! אוהבת המונים המונים נשיקית ענקית קרחופלת

קספר

New member
מקוללת !!!!!!!!

שנה טובה בובה !!! ושתראי את האור סוף סוף כחכחכחכחכ לא לא אני לא מתכוון את האור בצבא את האור בצבא תראי בעוד שנה ושמונה יאאלה מספיק עם השביזות כחכחכחכ אוהב המון ותשמרי על עצמך ובמיוחד עלינו ובמיוחד עלי !

מקולקלת (אחותייייייי)(ובת דודתייי)

רצינו לכתוב לך משהו יפה משהו מקורי משהו מיוחד בקיצור שתהיה לך: שנה טובה ומתוקה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחיחיחיחיחי חי חו חה!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבות 2

למעלה