קצרים לשבת שלום

יעל :-)

New member
אכן מעולה

מדהים! צדקת לגמרי. הרכיבה לפני שנה היתה ב21 לנובמבר. תודה. גם אני נהנתי ועשית לי חשק לעוד. מקווה שיום יגיע ונצליח לעשות את המסלול הזה כמו שצריך. (ו... התמונה שמורה אצלי. מעדיפה לא לעלות לפה. תודה.)

מור שלז

New member
נשמע טוב! יופי של ניצול של הפגרה

עם חברות, ספורט שונה, נופים שונים הגוף עושה את מה שהוא אוהב, אבל אחרת והראש - נח בחברה טובה איזה כיף לכן

תמר י ע

New member
אנחנו ויתרנו על המסלול הזה בגלל הערפל

כל הכבוד לכן. מנטור הרכיבה העביר לי שיעור טכני בגבעת נפוליאון. קשה, מפחיד, מתסכל וגם חטפתי מכה בעצם הזנב. כל זה קרה כי פחדנו לרוכב בערפל בשביל הצר לאורך הירקון.

עוד ריצה ארוכה היום! ../images/Emo13.gif

שזה כבר פעמיים השבוע. יצאתי לרוץ "נראה, כמה שיצא", ויצא בערך תשעה ק"מ. איזה שבוע ריצה מוצלח! שתי ריצות ארוכות ועוד אחת קצרה - בדרך כלל אם יוצא לי שתי קצרות ואחת בינונית (נניח, שישה ק"מ) אני מרוצה... (ומזל שיש ריצה, כי זה לא היה שבוע מוצלח משום בחינה אחרת...) וגם היתה לי תגלית: מכירות את הציפור שקוראים לה סיס? זאת עם הזנב הממוזלג שעושה תמרונים אויריים מרשימים, גלים באויר? הבן שלי שאל אותי רק אתמול, אם הן "יורדות ואחר-כך עולות, או עולות ואחר-כך יורדות". אמרתי לו שאני לא יודעת, כי אני תמיד רואה אותן מהאמצע! אז הבוקר ראיתי סיס מתחיל לעוף מהאדמה, מייד בגלים כאלה - כלומר קודם עלה, ואחר כך ירד. חזרתי לבן שלי עם תשובה. וזו אחת הסיבות שאני אוהבת ריצות שדה!

מור שלז

New member
התגליות הקטנות על הדרך עושות את הריצה לפעמים

גם אני אוהבת לרוץ בחוץ, כמה שיותר קרוב לטבע, בשביל לספוג פנימה את הנופים, את הדברים הקטנים שכל כך קל להתעלם מהם ולהמשיך, אבל כשמסתכלים מקרוב - הלב מתמלא בהתרגשות. כל כך אהבתי את תיאור הסיס שלך כמה טוב שיש את הריצות האלו, במיוחד כששאר השבוע לא מוצלח מבחינות אחרות
שבוע חדש התחיל, מאחלת לך שהוא יהיה מוצלח יותר

dganitm

New member
WOW חזרתי משלושה ימים מדהימים ../images/Emo24.gif

מרגישה כאילו הייתי על כוכב אחר במהלך שלושת הימים האחרונים... רגע לפני שאני קורסת למיטה, רציתי לשתף אתכן שהייתי בפורום של לנדמרק בסופ"ש האחרון, שהוא ממש לא קשור לשום פעילות ספורטיבית שלי, אבל אני בטוחה שיתרום לי רבות למהלך ובמהלך העונה שעומדת להיפתח ביום שלישי הקרוב... אני בטוחה שיש הרבה אנשים סביב שכבר עברו את החוויה ויודעים על מה מדובר, זה אכן משהן אחר לגמרי ואני שמחה שאפשרתי לעצמי לעשות את זה. (זהו, הרגשתי צורך לשתף, אחרי שלושה ימים בהם אני כל הזמן עסוקה בשיתוף) אז אחרי שלא ממש רכבתי שלושה ימים, אני ממש נרגשת לחזור מחר לאופני השטח שלי ולעשות את רכיבת הכייף האחרונה שלי לפגרה! אוהבת, דגנית

New member
איזה יופי ../images/Emo24.gif

לא עשיתי את הפורום, אלא משהו די מקביל, אז יכולה להבין את ההרגשה. אני בטוחה שזה יתרום בכל מיני דרכים בחיים. ואני ממש שמחה בשבילך שבחרת לעשות משהו כזה עבור עצמך. שעשע אותי שכתבת על עניין השיתוף
ויכולתי לקלוט עוד כמה דברים קטנים. תהני מהטוב הזה! חיבוק גדול

New member
האהבה הראשונה ../images/Emo99.gif

אחרי שהתאכזבתי מחוסר הצלחה ברישום למרוץ אייל, ורגע לפני שנרשמתי כשההרשמה נפתחה שוב, קיבלתי הזמנה שאי אפשר לסרב לה. כבשה בשדה הציעה לי לנצל את הפגרה שלה ברכיבת שטח. איזו התרגשות!! ברור שלא מפספסים כזו אופציה. מסתבר שרכיבת השטח האחרונה שעשיתי היתה אי שם בפסח. וה-ת-ג-ע-ג-ע-ת-י! קמתי מוקדם בבוקר. לבשתי את בגדי הרכיבה. ואחח.. איזה חיוך
רק זה כבר גורם לי לאושר. שמחתי גם שסוף סוף אני גם מאלו שנוסעים באוטו עם אופניים בדרך לרכיבה. ממש כמו אלו שאני רואה בהרבה ימים אחרים. היה ערפילי משהו. ומסתבר שעל ההתחלה פספסנו את הסימון של השביל ובחרנו בדרך שגויה. במקום לאורך הירקון, זה היה משהו כמו סובב איזור תעשיה פתח תקווה
אחרי שחזרנו לנקודת ההתחלה כעבור שעתיים, החלטנו לעשות נסיון קטן נוסף ואז גילינו את הסימונים הנכונים. סוף סוף השביל הרגיש כאחד שנועד לרכיבה. לא משנה איפה התברברנו, היה ממש כיף. כבשה, אני מאוד אוהבת את הפגרה שלך!!! הייתי מאחלת "כן ירבו", אבל את לא תאהבי את זה
אח"כ כמובן קרסתי לשעתיים שינה. כבר הספקתי לשכוח שאני לא ממש מתפקדת אחרי דברים כאלו.

מור שלז

New member
נשמע נפלא! אין כמו לחזור לאהבה הראשונה

ולגלות שהיא עדין שם, עדין אהובה, עדין מהנה והכי טוב לעשות את זה עם חברה טובה האושר פשוט נשפך מההודעה שלך, כל כך טוב לקרוא אותך ככה

למעלה