ענייני שמלה

כן,רק ש-

לידך, מה שאני לא אלבש, את תיהי יותר מהממת
אוף חשבתי שאתם באים היום...אני כבר מתגעגעת.. ואני קבורה פה בביולוגיה של התא...

בתנאי שאת עושה לי את מועד א' האחרון..../images/Emo8.gif

אני תקועה פה בחיפה (בלי גיא
) ולומדת למבחן אחרון ביום שני.. תראי מה אני עושה במקום ללמוד... ד"ש לגרשוני

אין בעיה

אנלא יודעת אם זה ישתלם לך... אבל לי זה בטוח ישתלם.. ואת מר גרשוני האגדי עוד לא פגשתי..הוא מקורסים של שנים ב' וג'...

Sheli Sade

New member
וזה כן בסדר?!?!?!?!?!?!?!?!

מה זה אמור להיות?!?!?!?!?!?!? ככה?!?!?!? זהו. נגמרו לי כל נוזלי הגוף עם כל הריר שנזל פה... גם את, גם בוני וגם המשפוחה המדהימה הזו?!?!?!?!?!? לא חוקי בעליל!

יאללה יאללה

יא קמצנית תמונות... התעוררת? זהו, עבר ה6.6 , עברו הקרדיטים... וזהו...אין תמונות??? עשית לי טובה עם 3 תמונות של נעליים.. מזל שאני רואה אותך לפעמים, אחרת הייתי שוכחת איך את נראית :) :)

תשלחי את ההורים שלך לאתר שלי ....

מנסיוני המקצועי וסתם כצופה על לבוש האורחות באירועים שבהם אני משתתפת רוב הנשים בכל הגילאים באירועים לובשות בגד בצבע שחור וזאת למרות שפה ושם רואים קצת צבעוניות כמו בורדו ,זהב ,טורקיז ואדום .

shal0mshal0m

New member
אני ביקשתי מהמשפחה שלא יבואו בשחור

וכולם שמו עלי ק-צ-ו-ץ
חוץ מאמא שלי, שכל הזמן קיטרה שבשחור היא הייתה מוצאת יותר מהר ויותר בזול... (אני ויתרתי די מהר, למרות שבאמת הייתי מעדיפה צבעוני, אבל אמא שלי התעקשה. ככה, שגם אם זה יפה, יהיה על מה לקטר
)

candyme

New member
שמלת כלה!!!

אני כותבת עבודה לאוניברסיטה בנושא שמלות כלה. אשמח לשמוע חויות מהמדידות ומקניית השמלה... למשל- עם מי הלכתן? כמה מקומות בדקתן לפני ההחלטה על שמלת החלומות? האם תמיד דמיינתן איך תיראה שמלת הכלה שלכן או שזרמתן עם ההצעות? האם היו לכן פאשלות ופאדיחות מהמדידות?ואיך הגבתן? איך היתה ההרגשה בזמן לבישת השמלה הראשונה? האם המחיר השפיע על סגנון השמלה שבחרתן? ועוד ועוד ועוד כל מה שעולה לכן בראש בנושא... תשתדלו להוסיף גם גיל ועיר מגורים. תודה ענקית!!

ט ו ש ה

New member
אם חוויות של "זקנה" כמוני עוזרות....../images/Emo8.gif

(טכני: אני בת 29, כשהתחתנתי הייתי בת כמעט 27, ואני תל אביבית) לחיפושי השמלה והמדידות לקחתי שלוש חברות, מה שהתגלה כטעות, כי הן כמובן לא יכלו להסכים על כלום
. בדיעבד, הייתי מוותרת על אחת מהן (שבאמת, בסופו של דבר לא נשארה חברה אחרי החתונה, בגלל כל מיני סיבות). החברות שלי היו רגועות, מאד מפרגנות ומצד שני - ידעו להגיד לי מתי זה לא מחמיא, לא לענין, לא מתאים. בדקנו המון המון המון המון המון המון מקומות
. אני גרה ממש קרוב לדיזנגוף, ככה שהיה לנו הרבה זמן, והרבה עצבים, כי עשינו את הסיבוב הדיזנגופי בחלקים. מדדתי לדעתי ב - 12 חנויות, או משהו כזה, אבל כשמדדתי את ה - שמלה, זה היה ישר ברור שמדובר במשהו חריג ואחר, אולי כי בכל החנויות האחרות הכניסו אותי לשמלות מאד קלאסיות, או לחילופין, לכל מיני מחוכים וכאלה, וממש לא התחברתי, והתחלתי לדאוג, שאולי זה בכלל לא בשבילי השמלת כלה הזה....
אני חושבת שגם בגלל זה, לא ממש התרגשתי מהסבב שמלות, עד שמדדתי את השמלה שלי
. כשלבשתי אותה ויצאתי מהתא, אחת החברות שלי הסתובבה למעצב ואמרה לו: "אתה גאון"
. תכל'ס, המחיר היה סביר ביותר, לי לא היה מושג מה אני רוצה, ידעתי בעיקר שאני לא רוצה מחוכים, ולא קצפות, ושיחמיא ויהיה לי נוח, ועם זה הלכתי עד הסוף ובאמת - השמלה שלי לא הייתה לא קונבנציונלית, מאד נוחה ומאד החמיאה לי. החלק הכי מצחיק במדידות היה יום אחד שבו ההורים שלי הגיעו במקרה לת"א, והזמנתי אותם לבוא למדידה: אני עומדת בשמלה החצי מוכנה, והמעצב (טגורי המלך) וההורים שלי עסוקים בלהחמיא אחד לשני: "איזה שמלה מדהימה", "זה לא השמלה - זו הילדה שלכם שמדהימה", "לא, לא - זו השמלה, שהיא פשוט יצירת מופת", "עם ילדות יפות כמו שלכם זה לא חוכמה" וכו' וכו' - בקיצור, היה מאד משעשע
השמלה תלויה אצלי בארון, וזה ממש מתבקש, אז הנה תמונה

elator

New member
מדידות

אני בת 27 מירושלים. אני קודם כל הסתכלתי על תמונות באינטרנט, הייתה שמלה אחת שאהבתי במיוחד אבל חשבתי שעליי היא לא תראה טוב. קבעתי בכל זאת לחנות של השמלה הזאת ולעוד כמה חנויות נוספות והלכתי עם אחותי וחברה שלי לראות. מההתחלה אמרתי שאני מעדיפה לא מחוך ולא סטרפלס אבל דווקא השמלה הזאת שאהבתי היא שמלת סטרפלס עם מחוך. אז מדדתי שמלות אחרות שגם היו יפות אבל בכל זאת ביקשתי למדוד את שמלת הסטרפלס וכשראיתי אותה עליי מיד אמרתי "וואו", גם אחותי וחברה שלי הגיבו ככה. בכל זאת מדדתי בעוד 4-5 חנויות והתלבטתי מאוד, אבל בסופו של דבר החלטתי שאני רוצה את השמלה ההיא, כי היא מיוחדת יותר מהאחרות שמדדתי ובלבלו אותי נורא. בגלל המחיר המטורף שלא הייתי מוכנה להוציא על שמלה, החלטתי ללכת לתופרת שתעשה לי משהו דומה. עכשיו השמלה כבר מוכנה אחרי 3 מדידות. בראשונה הייתה רק התחתית, בשניה היא כבר הייתה כמעט מוכנה וממש ממש אהבתי איך שהיא נראית, באחרונה הייתה לי קצת בעיה עם החזה, אני לא בטוחה שזה מושלם, אבל סה"כ אני מרוצה ובכל זאת יצא לי בערך שליש מחיר.

יערה82

New member
למי ששאלה על עמנואל

לי מצאו שמלה ביום התאמות בלי שום בעיה. האינטרס שלהם הוא למצוא שמלה מוכנה כי זה פחות חומרים ופחות זמן... לא סתם זה עולה פחות... שיהיה בהצלחה.

יערה82

New member
ובהמשך למה שכתבתי

רק עכשיו ראיתי עוד תגובות... אני סגרתי גם בלי לדעת אם יממצאו לי התאמה או לא כי אני חושבת שהם מקצועיים מאוד, ורציתי להיות רגועה. לגבי יחס, אני חושבת שזה כבר לא ממש נכון, הייתי שם כבר פעמיים והיחס היה מעולה, בנוסף עוד 3 חברות שלי סגרו שם וכולם היו מרוצות מהיחס ונראו הכי טוב שהן יכולות... ולא כולן עם גוף של דוגמניות....

לילי 281

New member
בדיוק עכשיו

את יכולה לראות א תהקרדיט שלי על עמנואל למטה. לי דווקא עשו שמלה חדשה, כי הייתי "כלה לא קלה", כמו שאומרים כאן בד"כ, ועדיין הייתי מאוד מאוד מרוצה

למעלה