ענייני שמלה

alaje

New member
שאלה לבנות שעשו שמלה בעמנואל

מדדתי היום שמלה בעמנואל. השמלה מדהימה... הבעיה היא בחוזה שלהם מצויין במפורש שאם לא תמצא בשבילי שמלה במידות המתאימות (ואני במידות סטנדריטיות...), אז אני חייבת לתפור שמלה חדשה - זאת אומרת בעצם שאם אין שמלה במידה שלי, אני חייבת לתפור אצליהם את השמלה - בתוספת מחיר כמובן... ואז חשבתי לעצמי - מה בעצם המטרה שלהם להגיד לי שיש שמלה מתאימה? נניח והגעתי ליום התאמות - יוציאו לי מלא שמלות במלא מידות לא מתאימות ובסוף יגידו "טוב אין מידה, חייבים לתפור חדש..." הרי זה משתלם להם יותר... בנות, יש מישהו שעשתה שם שמלה והייתה המידה המתאימה? או שתמיד "חייבים" לתפור שמלה, כי פשוט אין במלאי... תודה"

ט ו ש ה

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gifענייני שמלה../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

מעצבים, תופרות, תמונות ממדידות וכאלה - זה כאן

ט ו ש ה

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

מדידה ראשונה- למה לשים לב?

תופרים לי את השימלה מחדש עם השינויים שביקשתי (מחוך גבוה יותר כדי שנוכל לסגור שרוולים), כל מי שסביבי סגרה שימלה מוכנה וזהו ואין לי מושג למה אני צריכה לראות ולהתייחס

vrache

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo105.gif../images/Emo105.gif אתן חייבות לעזור לי

אני בד"כ לא כותבת בפורום אבל אני רואה שאתן נורא נחמדות ועוזרות אז אולי תעזרו גם לי...? הבעיה היא כזו: אחרי הרבה סיבובים בדיזינגוף בחרתי שמלה (מצ"ב) ... עכשיו - יש לי עוד שבוע מדידה שניה שבה אני אמורה להגיד לה איך תראה השמלה, איזה בדים לבחור וכאלו ואני נורא נורא מתלבטת - מצד אחד אני מתה על המשי המבריק הזה, ומצד שני - אני לא יכולה לוותר על הנצנצים. עכשיו... הגיע הזמן לבחור כבר! 2 הערות: 1. השמלה שמדדתי בפועל תהיה לבנה (ולא פנינה כמו בתמונה) 2. החצאית שלה נוצצת 3.אני עושה שמלה + חצאית הפתעה. שאלה שלי - מה עושים? נוצץ? מבריק? איך משלבים? האם הבד המבריק (משי) ילך עם החלק העליון (תחרה) סליחה על האורך והמון תודה - אני גם מאוד אשמח אם תצרפו שמלות לתיאור שלכן - שלכן או דומות, אני חושבת על זה מלא זמן, והנה הגיע מדידה שניה!!!

leikin

New member
מישהו מכיר את הסלון "דוכסית" בחיפה?

איך השמלות שם? אני כבר סגורה על שמלה באשקלון אבל אני כל הזמן רואה את החלון ראווה מהאוטובוס ממש ממש מאוחר, ואני לא יודעת אם שווה להכינס לשם. כי אני חודשיים וחצי לפני החתונה ואני ממש ממש נעולה על שמלה.

mipmipon

New member
הייתי שם במדידה...

את האמת לא היה משהו, ממש לא התהלבתי. לא היה לה הרבה שמלות להראות לי... אבל מאז שהייתי אצלה היא שינתה את חלון הראווה שלה, אז כנראה הגיעה קןלקציה חדשה. בסוף סגרתי אצל אלינור (לא רחוק מדוכסית) באותו מחיר שדוכסית הציעה אבל החוויה הייתה הרבה יותר מוצלחת... לדעתי אם את כבר נעולה על שמלה אין לך מה להיתבדר סתם... לשיקולך

פנדולה

New member
גם אני הייתי שם

דווקא מדדתי כמה שמלות שונות, הכל היה בסדר, אבל היחס היה קצת משונה... לא יודעת איך להגדיר את זה בדיוק, היא הייתה נחמדה והכל אבל לא הרגשתי שם ממש נוח וסתם התבלבלתי עם כל השמלות. המחירים לא זולים במיוחד - שמלה מוכנה 2500, שמלה חדשה החל מ-4000 (תחרות וכד' כמובן מייקר), לא שונה בהרבה מדברים שמדדתי ורציתי בדיזינגוף או אצל מעצבות בחיפה. בקיצור, לדעתי אם יוצא לך אז תיכנסי (צריך לקבוע כמובן אחרת היא לא תקבל אותך, ניסיתי את זה פעם כשעברתי שם) אבל אם לא אז את לא מפסידה שום דבר מיוחד...

luxAeterna

New member
פה משוויצים בתמונות?

זו תמונה מהמדידה השניה- כאן אני מנסה תוך כדי לעזור לאחותי עם השיעורים בפיזיקה

נראה נחמד מאוד, רק שיסגרו את השמלה

קצת יותר הדוק, היא השאירה לך יותר מדי מקום לנשום.

luxAeterna

New member
נו, בטח שיש

ארוסי היקר צילם ללא הרף, כולל תמונה שבה רואים רק את הוילון שמאחוריו אני מחליפה בגדים
עכשיו אני מתחילה להרגיש את הדחף המגלומני להעלות מלא תמונות (שבטח יתחזק כשאני ארגיש אמיצה מספיק לחשוף את פני ב"אינטרנט"- ואז כל תמונה תידרוש הרבה פחות עבודה והפיתוי יהיה גדול אף יותר)- אני אשתדל להתאפק. אני חושבת שבזו רואים הכי טוב את מה שחסר בתמונה השניה, שזה החלק הקדמי-עליון של השמלה והמחשוף :) מובן שהקיפולים על החזה הם עודפי בד שמוחזקים עם סיכות ולא יהיו בשמלה עצמה

luxAeterna

New member
עוד אחת בפרופיל, ודי

זו צולמה בזמן שהתופרת גזרה את האורך של השמלה. עכשיו יש לי בעיה, כי בינתיים קניתי זוג נעליים מוצלח יותר, והחדשות יותר נמוכות. ניחא, אני אמדוד מאוחר יותר בדיוק בכמה הן יותר נמוכות ואתקשר אליה ביום ראשון, נראה מה אפשר לעשות.

danamsh

New member
את עושה שמלה אצל מעצבת מדהימה

שתי הגיסות שלי עשו אצלה, כמה חברות ועכשיו אני. המקצועיות והעין שלה לפרטים הרגיעה אותי מההתחלה.

למעלה